Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Prosím o radu - rotoped

Založila Petra14 poslat vzkaz
Potřebovala bych poradit s výběrem rotopedu nějakého menšího do bytu, abych si mohla dát po těch svátcích do těla. Je to už vážně potřeba. A nevím jakej si vybrat. Narazila jsem například na tento skládací - http://www.give.cz/p/insportline-incondi-ub20m Tak kdyby jste ho někdo už doma měl nebo věděl o nečem lepším budu ráda.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Manjula
Manjula - 23.3.2019 21:32

Budeš určitě spokojená jako já.

 
Rafanka
Rafanka - 23.3.2019 11:46

Už jsem ten rotoped ukázala manželovi a ten říkal,že ho koupíme a bude na něm sportovat taky.

 
Manjula
Manjula - 22.3.2019 20:52

Máme doma tady tenhle rotoped https://www.fitham.cz/housefit-tiro-100-itrain je úplně super.Mají ho teď v akci.Jestli ti mohu doporučit tak si k němu kup i švihadlo s ocelovým lankem SPEED na protažení .

 
Rafanka
Rafanka - 22.3.2019 10:55

Ahoj kde bych si mohla koupit kvalitní rotoped?Ráda bych shodila nějaké to kilo a také bych se chtěla připravit na to než vytáhnu kolo a budu moct jezdit zase venku.

 
Barca1988
Barca1988 - 24.8.2017 13:44

nejlepší si je jít vyzkoušet, zajdi někam do posilky, většinou jich tam mají víc, a pozkoušej, Mě třeba rotoped nebaví, zato mám ráda takový ten stroj co je jako běžky, u toho protáhneš hezky i záda :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 379998.
Archiv anket.