Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Svou čistotností prý ničím jeho libido

Svou čistotností prý ničím jeho libido

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla svěřit se na těchto stránkách se svým problémem. Dříve jsem to totiž jako svůj problém nevnímala, myslela jsem, že je chyba vždycky v tom druhém, ale dnes jsem na pochybách. Možná se mnou skutečně není něco v pořádku. Jelikož se však jedná o velice intimní záležitost, mám problém o tom s někým otevřeně mluvit.

Jde o můj přístup k milování. Je mi 29 let a jsem svobodná. Dosud jsem měla celkem čtyři intimní partnery a pokaždé to skončilo fiaskem. Když si tak skládám všechno dohromady, vychází mi, že hlavním důvodem krachu mých vztahů byly mé přehnané požadavky na hygienu. Všichni mí partneři mi minimálně jednou řekli, že v tomto ohledu jsem bláznivá, dokonce prý něco jako zabíječ spontánního milování.

ničím jeho libidoMožná mají pravdu. Pokud ano, vůbec nevím, jak si s tím poradím, protože představa, že bych měla ze svých požadavků na čistotnost ustoupit, je pro mne nepřijatelná. Nedokážu se totiž milovat ve chvíli, kdy těsně před aktem nedošlo k oboustranné sprše a důkladnému umytí. Dokonce nejsem schopná se ani líbat, pokud nemám jak já, tak partner čerstvě vyčištěné zuby. Vím, asi je to extrém, ale u mě přes tohle nejede vlak.

Jakmile cítím, že se schyluje k důvěrnostem, okamžitě se stáhnu a vyžaduji návštěvu koupelny. Jak mi říkali mí bývalí partneři, je to v tu chvíli jako facka, která dokáže v jediné sekundě zabít vzrůstající touhu. Všichni sice pokaždé do té koupelny šli, ale pokračování již nebylo tak žhavé. Alespoň z jejich strany. Z té mé ano, já byla spokojená. Miluji vůni čerstvě umytého těla a jen tak si dokážu milování krásně užít.

Stejně to mám s líbáním. Všem bez rozdílu vadilo, že se od nich odtahuji, pokud mne chtěli začít líbat někde venku, nebo při loučení apod. Vždycky jsem si představila ty hromady bakterií, které máme v ústech a bylo mi na nic.ničím jeho libido

Jsem sama ze sebe nešťastná. Vím, že hygiena je důležitá, ale to, co provozuji já, je možná příliš. Jenže já to nedělám nějak vědomě nebo z plezíru, prostě jinak nemůžu. Není to z mé strany naschvál. V žádném případě.

Jednou jsem o tom mluvila se svou kamarádkou a ta mi řekla, že jsem blázen a měla bych si k někomu zajít. Spontánní milování, před kterým člověk neprošel dezinfekční stanicí, je prý nádherné a pokud se nejedná o několik dní nemyté tělo, tak o nic nejde.

Jenže pro mne je něco takového naprosto nepřijatelné. Poslední přítel se se mnou rozešel právě z tohoto důvodu. Ani se nesnažil to zamluvit něčím jiným. Doslova mi řekl, že jsem šílená a přestalo ho to se mnou bavit. Teď s odstupem času mu musím dát za pravdu. Přišli jsme tehdy k němu domů, on, vědom si mé sprchovací úchylky, nás oba dva hned vmanévroval do sprchy. Potom jsme několik hodin sledovali televizi, povídali si, a když to vypadalo, že se začneme milovat, řekla jsem mu, ať se tedy jde osprchovat. Místo sprchy mne tehdy doslova vyhodil a vztah ukončil.

Mám na sebe vztek, že nedokážu s touto úchylkou nějak bojovat. A i když si jsem vědoma, že je mé chování asi přehnané, pořád mi něco našeptává, že třeba ne. Možná je víc žen, které jsou na tom podobně.

Martina


11.6.2010   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 87   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Svou čistotností prý ničím jeho libido

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-87
Claritass
Claritass - 14.6.2010 9:45

Také bych to viděla na návštěvu psychologa. Hlavně se toho nebát. Na tom není nic divného, když k němu někdo zajde. Naopak by byla škoda trápit se a nevyhledat pomoc. Vím o jedné ženě, která měla podobný problém. Psycholožka jí pomohla ho zmírnit. Je to ovšem běh na delší trať. Nečekej, že bude vše dobré po jednom setkání. Jinak bys s tímto problémem mohla přímo za psycholožkou na oddělení sexuologie, ale není nutné jít přímo tam. Ale například v Brně na odd.sex. pracuje jedna moc fajn ženská. smajlik - 45

 
mashanka
mashanka - 13.6.2010 11:24

Tak to tě opravdu lituji. Chápu tvé partnery, ale chápu i tebe. Nemůžeš za to. Vypadá to na nějaký druh fobie a asi by pomohlo, přijít na to, z čeho pramení. Potom se s ní dá něco dělat - ale zaručené to není.

Určitě bych navštívila psychologa.

 
Libushe+3
Libushe+3 - 13.6.2010 4:01

smajlik - 26...ja nevim, ja na chovani pisatelky nezhledavam nic nenormalniho......

 
NinaLila
NinaLila - 12.6.2010 15:40

Martino, tím, že jsi sepsala tenhle článek, si myslím, že dáváš najevo, že nad tím začínáš přemýšlet. Takže jen tak dál k nějakému řešení (psychlog) smajlik - 45

 
rychlonožka
rychlonožka - 12.6.2010 13:15

Martino, je pravda, že muži a ženy mají k čistotě trošku odlišný vztah, ale pokud jste udělala zkušenost už se čtyřmi partnery a dopadlo to pokaždé stejně, fakt se nad sebou trochu zamyslete. Uvědomte si, že jednou taky třeba budete snad mít děti, porod nikterak čistá záležitost není a pokaděné miminko extra nevoní, odrostlejší batole se umí venku taky hezky zmachat - nebudete díky svojí v úvozovkách čistotnosti držet dítě v kleci zavěšené mezi stropem a podlahou ve vydesinfikované místnosti - nebo snad ano?

Pokuste si to v hlavě trochu přerovnat - abyste jednou neseděla ve vypíglovaném bytě sama jako kůl v plotě...

 
trpajzlik
trpajzlik - 12.6.2010 8:44

smajlik - 20s tou čistotou to fakt přeháníš - něco s tím udělej, to by nezkousl žádný chlapsmajlik - 11smajlik - 11

 
Bohunka_P
Bohunka_P - 11.6.2010 19:30

Psycholog a šupem - jiné řešení nevidím.

 
Lalwen
Lalwen - 11.6.2010 17:21

Po přečtení článku mě napadl pan Monk.... uznej, že odborníka by to chtělo.

Dudlík jsem naštěstí nikdy ocucávat nemusela, protože je ani jedno z dětí nemělo smajlik - 58

 
Juana
Juana - 11.6.2010 16:58

Grainne: to je v naprostém pořádku, že nemůžeš žít s někým, kdo ti smrdí, protože někomu jinému ten dotyčný nesmrdí - to je takové poznávací znamení, protože ti, co si navzájem smrdí, mají podobný imunitní systém a jejich děti by byly více náchylné na nemoci, proto by otec dětí neměl mít pro matku nepříjemný pach (vlastně navzájem), pak jejich potomci jsou odolnější. Problém je, že hormonální antikoncepce tohleto vnímání narušuje a někdo až po letech, kdy ji vysadí, zjistí, že mu partner vlastně nesedne. A fakt to není nedostatečnou hygienu - mně třeba hodně páchla moje nejlepší kamarádka a její partneři to asi necítili.

 
Sofffie
Sofffie - 11.6.2010 14:48

Taky jsem nikdy dudlajz neolízla. Představila jsem si vždycky, co všechno bylo na tom chodíku před tím dudlíkem... smajlik - 70

martus: Což talíře a lžičky, ale jedna moje kolegyně v práci má i vlastní houbičku na nádobí smajlik - 96smajlik - 68

 
Verera
Verera - 11.6.2010 14:20

Olizovat dudlík? smajlik - 6 Doplnit ty bakterie co na něm jsou ze země a které olíznutí stejně neodstraní ještě svými? Pokud není v čem umýt a vyplivne i náhradní, tak má smůlu, ať si řve jak chce. Zdraví je přednější než vůle dítěte.

To popisované je už opravduu moc. Když třeba jdeš s někým na večeři, dobře se bavíte a on tě chce na rozloučenou políbit, tak ho odmítneš s tím, že nemá vyčištěné zuby? Nedivím se, že by to bylo naposled, kdy bys ho viděla. Oprávněně by se mohl cítit dotčený.

Opravdu by mě zajímalo, jestli se tahle čistotnost týká všeho? Jestli třeba denně vytíráš všude desinfekčním prostředkem, umýváš si příbory a talíře i před použitím apod.

Ota: moje tetička byla extrémně čistotná co se týče mytí rukou. Každou chvíli si je dlouhé minuty drhla mýdlem . Dosáhla toho, že měla kůži na prstech úplně vyhlazenou bez rýh- sen každého zloděje, ale asi z hlediska zdraví nic přínosného. Ono neplatí čím víc mýdla tím líp, spíš naopak a pokud není potřeba umývat opravdovou špínu nebo mastnotu, tak to zvládne čistá voda stejně dobře, jen po tom není ta vůně, ale zase se neodmašťuje kůže.
Dokonce jsou i doporučení, že nejzdravější je mýt se jen obden, kromě nějakých kritických partií.

 
martus
martus - 11.6.2010 13:54

sharon,majucha:smajlik - 47smajlik - 47smajlik - 47

 
štoudev
štoudev - 11.6.2010 13:42

sharon: to je onosmajlik - 60, nějakej tělesnej pach mě nezajímá, za tímhle jdu jako slepice po flusu smajlik - 68

 
sharon
sharon - 11.6.2010 13:26

Grainne: smajlik - 76smajlik - 68

 
Grainne
Grainne - 11.6.2010 13:25

sharon: myslíš, že ty kreditky taky před použitím drhnou v Savu?smajlik - 68
Kdo ví, jakou špínou prolézají v těch kasách a bankomatech!smajlik - 80

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-87
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127206.
Archiv anket.