Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Hubnutí v přímém přenosu. 7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

Hubnutí v přímém přenosu.  7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

S týdenním zpožděním se opět hlásím ze zprávou, jak si vedu při svém snižování váhy. Minulý týden jsem, bohužel, z vážných důvodů nemohla jít na pravidelné převážení a konzultaci do Naturhouse, takže se vše o ten týden pozdrželo.

Tentokrát jsem byla opravdu hodně napnutá, protože při minulém převážení jsem měla už jen kousek nad sto kily a moc jsem se těšila, až se konečně přes tu magickou metrákovou cifru přehoupnu směrem dolů. Stravování a cvičení jsem poctivě dodržovala, takže jsem si říkala, že je velká pravděpodobnost, že se toho kýženého dvouciferného čísla dočkám. A skutečně. Úbytek se dostavil a já jsem na váze spatřila cifru 97,4 kg. Tolik jsem ani nečekala, byl to doslova skok. Od začátku hubnutí, tedy od konce května, jsem tedy zhubla cca 13 kg.  Ohromně mě to potěšilo a motivovalo k tomu, abych se nevzdávala a pokračovala.

Ještě nikdy se mi nedařilo hubnout tak dlouho, většinou jsem to po šesti týdnech, nejpozději dvou měsících postupně vzdávala. Tentokrát je to jiné a já věřím, že se ke svému stanovenému cíli – 85 kilogramům, skutečně dopracuji.

Myslím, že ztracená kila a centimetry jsou na mě už i vidět a konečně jsem schopná uvažovat o tom, že sem předložím i fotografie. Takže vám v tuto chvíli slibuji, že až bude můj úbytek 15 kg, zveřejním zde fotografie jak jsem vypadala na začátku a jak vypadám aktuálně. Pořád je mě ještě pěkný kousek, ale výsledky se dostavují a to je důležité.

Kalhoty, které jsem na začátku o pěkný kus nemohla dopnout, dnes obléknu zcela pohodlně a přes stehna jsou mi příjemně volnější, sukně, kterou jsem sice dopnula, ale měla ji nepříjemně obtaženou přes břicho,  mi dnes ležérně splývá. Je to pocit k nezaplacení. I cvičení je čím dál lepší, zvládám víc, hlavně na orbitreku postupně přidávám dobu šlapání a venku po chodníku nechodím, ale doslova lítám. Zrychlil se mi krok, nezadýchávám se, jak to bylo před tím.

Co se jídelníčku týká, model je stále stejný jako minulé týdny, každý týden mám naordinované dva odlehčené dny s větším podílem například ananasu nebo melounu, zeleninového pyré apod. V poledne k obědu si dávám plátek masa se zeleninou, k večeři rybu. Výhoda je, že při úpravě se fantazii meze nekladou a navíc si můžu dvakrát týdně dopřát i trochu nějaké přílohy.

Celkově jsem si na tento způsob stravování zvykla, nemám pocit nějakého omezování ani hladu. Určitě se mi smrsknul žaludek, takže mi k nasycení stačí menší porce a úplně mi zmizely záchvaty nekontrolovatelné žravosti, které jsem mívala dřív. Když mě občas přepadne chuť na něco dobrého, dám si pár sušenek, které si kupuji při převážení.  

Takže vzhůru do dalších týdnů. Když to půjde dobře jako dosud, tak možná už příště tady budou fotky. Zdravím všechny čtenářky a držím palce všem, které se rozhodly zhubnout taky. A pokud o tom zatím jen uvažujete, tak říkám – směle do toho! Vážně to stojí za to.

Slávka

Hubnutí v přímém přenosu:


12.8.2016   Rubrika: Hubnutí   |   Komentářů 44   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hubnutí v přímém přenosu. 7. díl. Konečně dvouciferné číslo!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
Eurona
Eurona - 14.9.2016 15:35

Já vždycky když hubnu tak piju k dietě i aloe vera gel www.katalogdrogerie.cz . "Je to super, protože pak mě to i víc baví a cítím se lépe." Eurona prodává super věci za dostupné ceny.

 
surika7
surika7 - 29.8.2016 11:09

Jo....zajímá mě jak to u tebe pokračuje....je jedno zda-li to zvládáš s pomocí poradce nebo sama, podstatný je výsledk...když ses dostala pod onu stovku, tedy pod metrák, tak určitě ti to přineslo náboj a optimismus ještě pokračovat a dostat se na váh kol 70kg což je ve starším věku optimální.Tak ti fandím byť nemám s váhou problémsmajlik - 105

 
Verera
Verera - 18.8.2016 9:50

kubikm: Akorát mají dost rozdílné hodnoty každý den jednou 4000 KJ, což je příšerně málo, podruhé 5500, taky nic moc a vypadly jim tam svačiny. Leda, že by to ještě něčím prokládali , ale tak to mají napsat.

 
kubikm
kubikm - 17.8.2016 19:45

http://www.zdravicek.cz/clanky/priklad-vyvazeneho-jidelnicku

 
kubikm
kubikm - 17.8.2016 19:44

http://www.zdravicek.cz/clanky/priklad-vyvazeneho-jidelnicku

 
kubikm
kubikm - 17.8.2016 19:43

a tady
http://painandgain.cz/priklad-vyvazeneho-zdraveho-jidelnicku

atd

 
kubikm
kubikm - 17.8.2016 19:41

chytrájakrádio: tohle na mě vykouklo z Googlu
tak něco v tomto smyslu sem měli dat

http://www.viviente.cz/jak-si-sestavit-vyvazeny-jidelnicek/

 
sharon
sharon - 17.8.2016 13:46

Verera: smajlik - 68smajlik - 47

 
Verera
Verera - 16.8.2016 16:36

Aby náhodou všichni, co to používali, nezjistili, že mají míru stejnou. To by byl průšvih.

 
chytrájakrádio
chytrájakrádio - 16.8.2016 16:22

Verera: Jídelníček je navíc asi sestavený každému klientovi "na míru", tak by asi nedávalo smysl ho sem kopírovat jako univerzální pro všechny.

 
Verera
Verera - 16.8.2016 16:07

kubikm: Jídelníček sem dát nemůžou, protože by to ti, co o jejich firmě aspoň trochu uvažují, použili zdarma, a spousta jiných by to odmítla jak nepoužitelné. Jestliže jídelníček vydají až poté, co člověk zaplatí, už je mu líto to aspoň nezkusit, zvlášť, když to zpočátku funguje jako jakýkoli jiný jídelníček, který vyřadí hodně tučné a spoustu sladkostí a zavede pravidelné jídlo.

Ale nějaké vágní náznaky tu byly a například snídat denně suchary s tvarohem, i když se při jejich úpravě fantazii meze nekladou, to nevím, jak se dá dlouho vydržet.

 
kubikm
kubikm - 16.8.2016 16:00

sharon: reklama to tady celé platí...o tom žádná...ale ať nic nepředstírají, tohle je nejapné a neprofesionálně udělanésmajlik - 48smajlik - 36

 
kubikm
kubikm - 16.8.2016 15:55

Verera: on za celou dobu tu žádný jídelníček nebyl, i to odflákli...smajlik - 48

 
sharon
sharon - 16.8.2016 15:54

chytrájakrádio: no a jasně že nic....ať si to vytiskne a dá třeba doma na ledničku.........magazín je na pokec a ne na reklamu......smajlik - 44

 
sharon
sharon - 16.8.2016 15:53

a je to pořád dokola...ať si každý dělá co chce jak chce a s kým chce ale a´t nám to tady necpe -
o reklamu nestojíme a naturhous je nám ukradený ...a mmj by se mohla dotyčná Slávka zapojit do diskuze......Verera: smajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146847.
Archiv anket.