Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Milé ženy, v první řadě bych vám chtěla poděkovat za vaše příspěvky u mého příběhu o podezření na manželovu nevěru. Jsem vám moc vděčná a vážím si toho, že jste si našly čas a o mé situaci přemýšlely a napsaly svůj názor. I proto bych vám ráda napsala, jak to u nás dopadlo.

Dopadlo to špatně, manželova nevěra se bohužel potvrdila. Dlouho jsem byla na vážkách a doslova se vnitřně mučila, zda se mám jít přesvědčit, nebo ne. Nakonec jsem dospěla do stádia, že když to neudělám, budu se takhle trápit pořád. A tak jsem v týdnu, kdy měl manžel odpolední, hned v pondělí udělala přepadovku. V práci jsem řekla, že potřebuji k lékaři, naštěstí to u nás funguje na důvěře a není potřeba nosit potvrzení.

Kolem jedenácté jsem tedy šla, žaludek až v krku. Bylo mi jasné, že pokud najdu doma manžela samotného, už nikdy skutečnou pravdu nezjistím, protože poté si asi těžko troufne milenku domů přivést. Ale risknout jsem to musela.

Když jsem přišla ke dveřím a strčila klíč do zámku, zjistila jsem, že z druhé strany je v zámku klíč. To jsme u nás doma nikdy nedělali a v tu chvíli mi bylo všechno jasné. Ani nevím, jak k tomu došlo, ale najednou se ve mně objevil takový vztek, že jsem sama sebe nepoznávala. Začala jsem zvonit, za chvíli přišel otevřít manžel, evidentně velmi překvapený a  rozhozený. Zeptal se mě, co tam dělám. Na to jsem mu odpověděla, že snad jsem tam doma. A že si pro něco jdu..

Vešla jsem do bytu, v obýváku nic, v kuchyni v dřezu dva šálky od kávy. Šla jsem do ložnice a to už manžel znervózněl o poznání víc a zeptal se, co jsem si zapomněla. Jen jsem mu odpověděla, že jdu k ženskému lékaři a potřebuju se rychle osprchnout a vzít si čisté prádlo.  A pak to přišlo.

V ložnici jsem natrefila na naši sousedku z prvního patra. Byla v šoku, nic neříkala, ono taky co v téhle situaci říct. Udělalo se mi úplně špatně při představě, že se s ní válel a navíc v naší posteli. Ona je taky vdaná.

No, celá ta situace byla víc než výmluvná. Oni asi museli pěkně zazmatkovat, protože kdyby měli čas přemýšlet, zkusili by si třeba sednout k tomu kafi do obýváku a vypadalo by to jakž takž nevinně. Ale i tak by mi těžko vysvětloval ten klíč v zámku.

Když jsem se trochu prodýchala, jen jsem procedila mezi zuby, aby vypadla, vzala jsem si spodní prádlo, zavřela se v koupelně a pustila sprchu. A přemýšlela, co mám dělat dál, co manželovi říct nebo neříct. Najednou jsem byla v koncích. Když jsem vyšla z koupelny, tak ke mně přišel a začal se omlouvat, prý mi to vysvětlí a ať hlavně nedělám žádné ukvapené závěry.  Neřekla jsem ani slovo a odešla pryč.  

Od té doby spím v obýváku na rozkládacím gauči, nejsem schopná vlézt do té postele.Děti se vrátily z tábora, tak před nimi hrajeme jakž takž divadélko, ale jinak je mezi námi velké dusno. Muž měl snahu se omlouvat, vysvětlovat a slibovat, já zatím nejsem schopná se s ním o tom bavit a zaujmout nějaké stanovisko. Původně, když jsem šla na tu přepadovku, jsem si myslela, že když se jeho nevěra potvrdí, řeknu mu, aby okamžitě vypadnul, ale teď zjišťuju, že to tak snadné není. Hlavně kvůli dětem.

Říkám si, že možná se teď dostatečně vytrestal a bude sekat latinu, ale sama tomu moc nevěřím. Spíš si myslím, že si bude dávat větší pozor, aby už přistižen nebyl. Takže na tom o moc líp, než posledně, nejsem. Sice už vím, co a jak, ale klid mi to stejně nepřineslo. K mužovi cítím odpor, hnusí se mi, je mi strašně nepříjemné, jak se snaží to urovnávat, najednou by se přetrhl a snaží se v domácnosti, dělá věci, na které nikdy před tím ani nešáhl.  

Nevím, jak to u nás bude pokračovat, jisté je, že v tomhle dusném modelu nemůžeme fungovat dlouhodobě, něco se stát musí. Ale já jsem asi hrozná bačkora, nejsem schopná to nějak razantně rozseknout. Mele se to ve mně hrozně. Nechci zahodit ty společné roky, rodinu, vzít dětem domov s mámou a tátou. A zároveň se cítím strašně zraněná a ponížená. Zatím tomu dávám čas a uvidím, jestli se to nějak otupí. Ale dobře mi není ani trochu.

Michaela


23.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 94   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nevěrný manžel. Jak to dopadlo.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-94
Tereezina
Tereezina - 25.3.2022 10:15

Koupila jsem skrytou kameru v tomto adaptéru https://www.1obchod.com/123-hd-kamera-adapter-nocni-videni-detekce-pohybu.html to prostě nikoho nenapadne, že se jedná o skrytou kameru. Je tak bezpečně maskovaná. Těch věcí, ve kterých je schovaná skrytá kamera je opravdu hodně Objednala jsem ji ráno a další den už jsem ji měla doma. Dokáže pořídit kvalitní záznam i se zvukem.

 
Drapalova
Drapalova - 24.3.2022 10:23

Jak jste tam namontovala skrytou kameru? A hlavně tedy jakou skrytou kameru něco malého nenápadného?

 
Tereezina
Tereezina - 22.3.2022 23:08

Já jsem si důkaz pořídila. Manžel mě podváděl na naší chatě, která je cca 60 km od našeho domu. Myslela jsem si to dlouhou dobu, že tam jezdí s jinou, a tak jsem tak jednou po práci zajela a dala jsem do hlavní místnosti skrytou kameru. Nahrála jsem tam záznam, který bych mohla rovnou dát na stánky s neslušnou tématikou. S manželem jsem se rozvedla, protože jsem to prostě nemohla překousnout.

 
Drapalova
Drapalova - 16.3.2022 23:44

Je podle vás lepší při pojetí podezření si obstarat důkaz nebo to na něj vybalit a čekat co řekne? Co myslíte? Jsem z toho opravdu zoufalá a vůbec nevím co mám dělat.

 
Aneta.Nova
Aneta.Nova - 24.7.2020 14:04

Dobrý den, ve své situaci jsem požádala o rozvod přes právniky. Nastavili jsme střídavou péči, tak nemusíme trávit čas spolu. Dětem to vyhovuje a i mě též. Tuto záležitost jsem ve svou dobu řešila u https://www.cikr.cz/sluzby/rodinne-pravo/ a opravdu mi velice pomohli.

 
stephgrey
stephgrey - 20.10.2018 21:57

Koupit Registrovaný řidičský průkaz, Passport [quickdoccuments@gmail.com] (WhatsApp +237673581889)
Jsme jedinečními výrobci pasů o vysoké kvalitě autentických, skutečně registrovaných a neregistrovaných cestovních dokladů a dalších občanských dokladů.
Zaručené dokumenty jsou připraveny do 24 hodin. Občanství, průkazy totožnosti, průkazy řidičů, diplomy, diplomy, diplomy
turistických a obchodních vízových služeb dostupných pro obyvatele všech 50 států a všech národností po celém světě.
Mohu vám zaručit novou identitu, která vychází z čistého nového původního rodného listu, průkazu totožnosti, průkazu řidičů, pasů, karty sociálního zabezpečení s SSN, kreditních souborů a kreditních karet, školních diplomů, školních titulů v úplně novém názvu a registrované ve vládním databázovém systému.
OBJEDNAT VŠECHNY UNIVERZÁLNÍ DOKUMENTY, KTERÉ VÁM POTŘEBUJÍ
 -PASSPORTS
 -ID karta
 -Řidičský průkaz
 -Socialní bezpečnostní karta
 -Canada karty
 - Karty Spojených států
 -Studentské karty
 -Mezinárodní karty
 - soukromé karty

KONTAKTUJTE NÁS

Obecná podpora: ====================> quickdoccuments@gmail.com

Kontakt E-mail: =====================> quickdoccuments@gmail.com

Co kontakt: ________________________________ (((+237673581889)))

Nabízíme také vysoce kvalitní padělané bankovky pro následující měny;
 EUR - Euro
 USD - americký dolar
 GBP - Britská libra atd
 
Používáme vysoce kvalitní vybavení a materiály k výrobě autentických dokumentů. Všechny tajné funkce reálných pasů jsou pečlivě zdvojeny pro naše registrované a neregistrované dokumenty. Jsme jedinečným výrobcem kvalitních falešných a skutečných dokumentů.

Koupit registrované a neregistrované pasy USA (Spojené státy)

Koupit Registrované a neregistrované australské pasy,

Koupit Registrované a neregistrované belgické pasy,

Koupit registrované a neregistrované brazilské (Brazilské) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované kanadské (Kanadské) pasy,
 
Koupit Registrované a neregistrované fínské (finské) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované francouzské (Francie) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované německé (Německo) pasy,

Koupit registrované a neregistrované holandské (Nizozemsko / Holandsko) pasy,

Koupit Registrované a neregistrované kanadské řidičské pr

 
enka1
enka1 - 14.10.2018 12:25

Kozoroh18: Ahasmajlik - 59

 
Mishka
Mishka - 13.10.2018 19:42

<a href=“http://www.nevera.psychoweb.cz/“>zajímavé stránky</a>http://www.nevera.psychoweb.cz/

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 10.10.2018 14:14

krasaka - já jsem v létě vylévala vodu pod stromy a na trávník. Když jsem máchala a něco děla s vodou, která by odtekla do odpadu tak jsem ji vylila ven
Stejně tu byly spálené fleky a ještě jsou..

 
krasaka
krasaka - 10.10.2018 13:22

Kozoroh18: smajlik - 61 máte tam hodně zeleně, spoustu stromů a trávy-škoda,že posečená tráva brzy zežloutne a změní barvu, jinak bych si nechala poslat od dětí kousek trávníku v krabičce, už ani nevím, jak vypadásmajlik - 48obrázek - IMG_20180819_185131_8821(1).jpg u nás zelenou travičku nenajdeš ani s lupousmajlik - 667
obrázek - IMG_20180820_205539_3471.jpg

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 10.10.2018 12:01

krasaka - 10.10.2018 11:27
to je moje cesta, která vede na dvůr, na ni se odbočuje z toho ,,průjezdu zakázán,,

toto je foceno směrem k té cestě

obrázek - Foto0051(41).jpg

 
krasaka
krasaka - 10.10.2018 11:27

Kozoroh18: smajlik - 61to tam máte pěkně dlouhý "průjezd zakázán" - koukám, že dvě auta v protisměru by se tam nevtěsnala ??? a váš plot je vlevo nebo vpravo, nevidím žádné hraběnkysmajlik - 68
Domnívám se, že bez Tvého povolení neměli co vjíždět na dvorek-soukromý pozemek a ještě k tomu Tě legitimovat?/ledaže by hledali nějakou potenciální zločinnou babku podobné postavy a oblečení na základě oznámení nějakého šílence?/ Nemáš souseda uprchlého od Chocholouška, kterému něco vadí ???smajlik - 31

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 9.10.2018 20:38

enka1 - 9.10.2018 13:25
jo jeli za mnou po soukromé cestě a na dvoře mne legitimovali.
Asi proto nechtěli řidičák ani doklady od auta jen občanku, tak jsem si myslela - -protože důvod neřekli // , že abych se dostala domů musím do průjezdu zakázán. Ale jde se tak rychle vzali když jsem je neviděla jak jsem přejížděla hlavní, jen dcera za mnou.
toto je cesta ke mně
obrázek - Foto0017(27).jpg
když odbočím na cestičku zhasínám a odepínám pás a vůbec si neuvědomuji, že bych koukala do zrcátka. Nová zkušenost.

 
krasaka
krasaka - 9.10.2018 16:50

Haninka: smajlik - 61 taky se mi to zdá,protože občas vidím podruhé či potřetí stejnou osobu, ale od reality by se to příliš lišit nemělo? Kopírují to podle německého pořadu, ale dá se na to koukat, že by i ty příběhy s domácím násilím, řevem, krví pod nosem a tak - byly jen sehrané?? Je zajímavé, že pokud se vyskytne nějaký neodbytný ex-přítel,což hraničí až se stalkingem, vždy je to nějaký "ubožák z pánů tvorstva", který ještě z policejnho auta ječí "Ale já tě miluji" a většinou vypadá tak, že bych si o něho ani já "stará babča" - kolo neopřela. Kdyby aspoň nějak vypadali,zato noví přátelé těchto dívek aspoň vypadají lidsky smajlik - 68

 
Haninka
Haninka - 9.10.2018 16:37

krasaka: Policie v akci není reálná, je to normálně zahrané, Matějův spolužák už hrál v minimálně dvou epizodách. Nejdřív jsem se divila, kde on, takový celkem slušný a fajn kluk, přišel k takovému jednání, které se v tom díle odehrávalo, než mi syn prozradil, že je to jen zahrané.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-94
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57053.
Archiv anket.