Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Milujete uzené? Pořiďte si vlastní udírnu!

Milujete uzené? Pořiďte si vlastní udírnu!

Gril a udírna jsou čím dál populárnější záležitostí. Stále více lidí totiž propadá kouzlu zahradních party, ke kterým tyto výrobky jednoznačně patří, a zároveň miluje chuť čerstvě ugrilovaného či vyuzeného masa i dalších potravin. Udírny a grily si lze navíc v současné době pořídit v celé řadě variant, takže seženete přesně to, co hledáte. Přesvědčte se ostatně sama na Grilovani.cz.

 

Udírny Bradley – účinné uzení, zdravější potraviny

Na tomto místě se více zaměříme na udírny Bradley Smoker (více o nich naleznete zde), neboť jejich stoupající obliba dokládá, že se jedná o skutečně kvalitní výrobky. Jestliže si tedy Vy i Vaši blízcí potrpíte na uzené maso, jde o velice vhodnou variantu. Ba co víc, udírny Bradley jsou účinné nejen v uzení, ale rovněž pečení, grilování i sušení masa.

Do těchto udíren patří speciální dřevěné brikety, které následně produkují chladný kouř, jenž je čistší a zároveň dodá masu nezaměnitelnou vůni dřeva. Máte navíc z čeho vybírat, neboť si je lze pořídit ve více výrobcích. Jaký zvolíte grilovani.czVy?

 

 • stolní udírna Bradley Smoker Countertop – pro menší kusy masa, vhodná na balkony a terasy.
 • udírna Bradley Smoker Original – vysoce kvalitní automatická udírna s teploměrem a generátorem kouře. Nyní navíc v modelu 2013.
 • udírna Bradley Smoker Digital – výrobek s mnoha možnostmi digitálního nastavení. Existuje 4 roštová a 6 roštová verze.
  • Grilovani.cz – vše pro uzení a grilování

   Pokud jste již rozhodla pro tento, nebo jiný výrobek, nabízíme Vám služby našeho e-shopu Grilovani.cz. Jsme největším internetovým obchodem s grily, udírnami a příslušenstvím, takže si u nás nepochybně vyberte a zároveň Vám můžeme poradit s jakýmkoli dotazem. Stačí tedy, když nás navštívíte a dozvíte se všechny podrobnosti.

   Komerční článek


   5.11.2013   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

    

   Diskuse ke článku - Milujete uzené? Pořiďte si vlastní udírnu!

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   jangrew
   jangrew - 20.11.2013 13:37

   Na takovou udírnu budu potřebovat spoustu nářadí a to není zrovna levná záležitost. www.manek.cz nabízí docela za levno, ale ještě uvidím, až se porozhlédnu.

    

   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

   Zpíváte si občas doma?

   Celkem hlasovalo 388248.
   Archiv anket.