Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Milujete uzené? Pořiďte si vlastní udírnu!

Milujete uzené? Pořiďte si vlastní udírnu!

Gril a udírna jsou čím dál populárnější záležitostí. Stále více lidí totiž propadá kouzlu zahradních party, ke kterým tyto výrobky jednoznačně patří, a zároveň miluje chuť čerstvě ugrilovaného či vyuzeného masa i dalších potravin. Udírny a grily si lze navíc v současné době pořídit v celé řadě variant, takže seženete přesně to, co hledáte. Přesvědčte se ostatně sama na Grilovani.cz.

 

Udírny Bradley – účinné uzení, zdravější potraviny

Na tomto místě se více zaměříme na udírny Bradley Smoker (více o nich naleznete zde), neboť jejich stoupající obliba dokládá, že se jedná o skutečně kvalitní výrobky. Jestliže si tedy Vy i Vaši blízcí potrpíte na uzené maso, jde o velice vhodnou variantu. Ba co víc, udírny Bradley jsou účinné nejen v uzení, ale rovněž pečení, grilování i sušení masa.

Do těchto udíren patří speciální dřevěné brikety, které následně produkují chladný kouř, jenž je čistší a zároveň dodá masu nezaměnitelnou vůni dřeva. Máte navíc z čeho vybírat, neboť si je lze pořídit ve více výrobcích. Jaký zvolíte grilovani.czVy?

 

 • stolní udírna Bradley Smoker Countertop – pro menší kusy masa, vhodná na balkony a terasy.
 • udírna Bradley Smoker Original – vysoce kvalitní automatická udírna s teploměrem a generátorem kouře. Nyní navíc v modelu 2013.
 • udírna Bradley Smoker Digital – výrobek s mnoha možnostmi digitálního nastavení. Existuje 4 roštová a 6 roštová verze.
  • Grilovani.cz – vše pro uzení a grilování

   Pokud jste již rozhodla pro tento, nebo jiný výrobek, nabízíme Vám služby našeho e-shopu Grilovani.cz. Jsme největším internetovým obchodem s grily, udírnami a příslušenstvím, takže si u nás nepochybně vyberte a zároveň Vám můžeme poradit s jakýmkoli dotazem. Stačí tedy, když nás navštívíte a dozvíte se všechny podrobnosti.

   Komerční článek


   5.11.2013   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

    

   Diskuse ke článku - Milujete uzené? Pořiďte si vlastní udírnu!

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   jangrew
   jangrew - 20.11.2013 13:37

   Na takovou udírnu budu potřebovat spoustu nářadí a to není zrovna levná záležitost. www.manek.cz nabízí docela za levno, ale ještě uvidím, až se porozhlédnu.

    

   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 344019.
    Archiv anket.