Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Za váš nákup dostanete zaplaceno. Víme, jak na to.

Za váš nákup dostanete zaplaceno. Víme, jak na to.

Patříte k těm, kteří podlehli kouzlu nakupování prostřednictvím internetu a rádi tento pohodlný způsob využíváte? Není divu. Internetové nákupy si získávají čím dál větší oblibu a to nejen díky tomu, že si své zboží mohou zákazníci vybrat v klidu svého domova, ale zanedbatelná není ani finanční úspora. Takový nákup totiž zákazníky vyjde levněji než v klasickém kamenném obchodě a to přijde obzvlášť v dnešní době každému vhod.

Ušetřit můžete ještě více. Nechte si vrátit peníze.

Nene, tímto titulkem vás nenabádáme k nějakému nekalému jednání. V žádném případě. Naopak, chceme vám představit způsob, jak na svých internetových nákupech ušetřit ještě více. Je to totiž velmi jednoduché. Službu vrácení peněz za váš nákup nabízí portál www.refundo.cz a my vám poradíme, jak na to.

Nejdříve vás ale s tímto zajímavým portálem seznámíme. Refundo.cz je na internetovém světě teprve od začátku letošního roku a už nyní se těší velké oblibě. Za těch několik měsíců své činnosti získal již více než 800 stálých uživatelů, kteří jeho prostřednictvím nakoupili zboží za více než 200 000,- Kč. A tyto nákupy se jim skutečně vyplatily, protože včetně všech bonusů získali zpět celkem 80 000,- Kč. Připadá vám to nemožné?

Nakoupit a získat část peněz zpět? Vězte, že to opravdu funguje.

Nejdůležitějším předpokladem, abyste mohli tyto výhodné nákupy využívat, je registrace na www.refundo.cz. Hned po tomto úkonu se na váš účet připíše úvodní bonus ve výši 70,- Kč. Další kroky jsou velice jednoduché.

Stačí si vybrat z obchodů, které s portálem Refundo.cz spolupracují a uskutečnit nákup.  Pozor, důležité je nakupovat vždy přes Refundo, tedy přes svou registraci.  Po dokončení obchodu se na vašem účtu objeví částka, kterou dostanete zpět. Ve chvíli, kdy je suma na vašem účtu minimálně ve výši 300,- Kč, si můžete zažádat o její vyplacení a nechat ji poslat na svůj účet.

refundo.czVýběr a nabídka je obrovská

Nemusíte mít obavy, že by byly vaše nákupy prostřednictvím Refundo.cz jakkoli omezené. Vybrat si zde totiž můžete ze  180 solidních a osvědčených internetových obchodů, z nichž přibližně polovina jsou slevové portály, takže vaše úspora už bude opravdu citelná.

Peníze na svém účtu můžete získat i dalšími cestami, jako například přivedením svých přátel, kteří se zde zaregistrují, portál rovněž nabízí různé bonusy a akce, díky nimž se bude váš účet utěšeně zvětšovat.

Neplaťte víc, než musíte. Refundo.cz vám umožní ušetřit vaše vlastní peníze, které pak můžete využít na vše, co potřebujete.

Více informací a všechny podrobnosti najdete na www.refundo.cz. Těšíme se na vás.

Komerční článek


23.4.2012   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 8   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,4/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Za váš nákup dostanete zaplaceno. Víme, jak na to.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
wampicz
wampicz - 28.2.2013 16:20

Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovykupon.net/

 
kobliha3
kobliha3 - 15.6.2012 21:56

Tak peníze jsem nasbírala a už před pár týdny mi i přišli na účet, takže žádný podvod to není :) Jen to vše chvíli trvá, i to než je sesbíráte, než vám je uznají, tak i to než se připíšou na účet, ale funguje to takže super.

 
kobliha3
kobliha3 - 3.5.2012 10:12

Ahojky, taky se jsem si říkala, že v tom musí být háček, že proč by nám někdo dával peníze zpět za nákupy, ale registrace je zadarmo takže jsem to zkusila. Peníze se připisují přibližně měsíc po zakoupení. Jsem tam zaregistrovaná přes 2 měsíce a teď už tam mám nasbíráno přes 300 (hlavně za slevový portály, z těch je skoro nasbírané všechno, protože za ty je kolem 4%). Příští měsíc se to má připsat, tak to vyberu a napíšu jestli se peníze připsali na účet:)

 
skvelakariera
skvelakariera - 25.4.2012 21:10

Ahoj, chceš si zarobiť žuvaním žuvačiek zo 200€? Tak si jedny objednaj aj ty. Všetko nájdeš na www.dream-core.com. Pri registrácií nezabudni uviesť moje ID: 2540. Čauky, Boris. PS: Jedná sa o najjednoduchší 5 úrovňový MLM!!!

 
Petruša
Petruša - 23.4.2012 14:54

taky mi přijde divný že by tam nějaký háček nebyl smajlik - 55

 
nagy
nagy - 23.4.2012 11:52

a jak je to s daněmi za zisk?smajlik - 97

 
bubu007
bubu007 - 23.4.2012 9:45

smajlik - 12 Zas na druhou stranu, registrace nic nestojí, tak to zkusím při příštím nákupu na mallu nebo slevomatu smajlik - 31

 
babkatapka
babkatapka - 23.4.2012 9:38

Tomu moc nevěřím, jistě tam bude něcosmajlik - 68

 
Světlonoska
Světlonoska - 23.4.2012 8:51

smajlik - 68Anebo v tom bude stejně nakonec nějaký háčeksmajlik - 58smajlik - 76smajlik - 26

 
Almega
Almega - 23.4.2012 8:24

No,jen aby se neukázalo,že je to jen další trik k vyprázdnění našich peněženek....Já tedy přes net skoro nic nekupuji,jen výjimečně a to ještě spíš věci do kanclu,né oblečení a pod.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.