Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Splňte si svůj oříškový sen

Splňte si svůj oříškový sen

Zkuste na okamžik zastavit čas a sladce se zasnít… Podlehněte kouzlu této vzácné chvilky s elegantní bonboniérou ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech. Oblíbená bonboniéra ORION OŘÍŠKOVÝ SEN teď přináší nové pralinky plněné lahodným krémem s drobnými křupavými kousky vlašských ořechů. Ochutnejte první kousek, přivřete oči a zatoulejte se do míst, kde je vám dobře. Harmonické spojení mléčné čokolády a charakteristické příchutě vlašských ořechů je tou správnou kombinací pro váš uspěchaný den. Stačí se jen zakousnout a v okamžiku se přenesete do svého OŘÍŠKOVÉHO SNU…

 orion

Náš tip:

Vydejte se za svými oříškovými sny i se svými nejbližšími - obdarujte je lahodnými pralinkami ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech. Blíží se Den matek, ideální příležitost splnit i vaší mamince její OŘÍŠKOVÝ SEN…

 

ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech (170 g) – doporučená maloobchodní cena 74,90 Kč

Tuto bonboniéru najdete i ve variantě ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Lískový ořech (170 g) – lískový oříšek v lahodného krému zalitý mléčnou nebo hořkou čokoládou. 


O společnosti Nestléorion

Nestlé, mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku, vstoupila do české potravinářské výroby jako strategický investor počátkem 90. let 20. století. V České republice Nestlé vyrábí v závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami jako ORION, MODRÉ Z NEBE, STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Nestlé uvádí na český trh i značkové potraviny pod mezinárodním značkami - tyčinky KIT KAT, rozpustnou kávu NESCAFÉ, kulinářské výrobky MAGGI, kojeneckou, dětskou i klinickou výživu NESTLÉ, potravu pro domácí zvířata PURINA, FRISKIES DARLING a prémiové zmrzliny MÖVENPICK OF SWITZERLAND. Snídaňové cereálie NESTLÉ jako FITNESS nebo NESQUIK uvádí na trh společnost Cereal Partners Czech Republic, společný podnik Nestlé a General Mills.


Komerční článek


29.5.2012   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Splňte si svůj oříškový sen

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 29.5.2012 20:25

Myslela jsem,že článek bude o ořechách-miluju makadamové ořechy! A hořkou čokošku...No ale nemůžu to jíst,to bych brzy byla jak koule....smajlik - 9

 
celina
celina - 29.5.2012 8:56

sharon: a je třeba se řádně už dopředu připravitsmajlik - 34
Tak jsem při čtení smlsla "novinku" Margot s ananasovými kousky, tak kousky byly hodně malé, ani jsem je necítila, je jich tam jen 5,5%, obyčejná Margotka je lepší.
Mám nejraději čokoládu s celými ořechy.smajlik - 57

 
sharon
sharon - 29.5.2012 8:01

LenkaT: den matek se blíží v roce 2013....smajlik - 68

 
LenkaT
LenkaT - 29.5.2012 6:54

až na to, že den matek u nás už byl, mám všechno co je s ořechama ráda, čokoládu i bonbonieru. A u nás to všichni ví, tak ví, čím mi udělat radost.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 92490.
Archiv anket.