Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Splňte si svůj oříškový sen

Splňte si svůj oříškový sen

Zkuste na okamžik zastavit čas a sladce se zasnít… Podlehněte kouzlu této vzácné chvilky s elegantní bonboniérou ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech. Oblíbená bonboniéra ORION OŘÍŠKOVÝ SEN teď přináší nové pralinky plněné lahodným krémem s drobnými křupavými kousky vlašských ořechů. Ochutnejte první kousek, přivřete oči a zatoulejte se do míst, kde je vám dobře. Harmonické spojení mléčné čokolády a charakteristické příchutě vlašských ořechů je tou správnou kombinací pro váš uspěchaný den. Stačí se jen zakousnout a v okamžiku se přenesete do svého OŘÍŠKOVÉHO SNU…

 orion

Náš tip:

Vydejte se za svými oříškovými sny i se svými nejbližšími - obdarujte je lahodnými pralinkami ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech. Blíží se Den matek, ideální příležitost splnit i vaší mamince její OŘÍŠKOVÝ SEN…

 

ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Vlašský ořech (170 g) – doporučená maloobchodní cena 74,90 Kč

Tuto bonboniéru najdete i ve variantě ORION OŘÍŠKOVÝ SEN Lískový ořech (170 g) – lískový oříšek v lahodného krému zalitý mléčnou nebo hořkou čokoládou. 


O společnosti Nestléorion

Nestlé, mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku, vstoupila do české potravinářské výroby jako strategický investor počátkem 90. let 20. století. V České republice Nestlé vyrábí v závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami jako ORION, MODRÉ Z NEBE, STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY. Nestlé uvádí na český trh i značkové potraviny pod mezinárodním značkami - tyčinky KIT KAT, rozpustnou kávu NESCAFÉ, kulinářské výrobky MAGGI, kojeneckou, dětskou i klinickou výživu NESTLÉ, potravu pro domácí zvířata PURINA, FRISKIES DARLING a prémiové zmrzliny MÖVENPICK OF SWITZERLAND. Snídaňové cereálie NESTLÉ jako FITNESS nebo NESQUIK uvádí na trh společnost Cereal Partners Czech Republic, společný podnik Nestlé a General Mills.


Komerční článek


29.5.2012   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Splňte si svůj oříškový sen

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 29.5.2012 20:25

Myslela jsem,že článek bude o ořechách-miluju makadamové ořechy! A hořkou čokošku...No ale nemůžu to jíst,to bych brzy byla jak koule....smajlik - 9

 
celina
celina - 29.5.2012 8:56

sharon: a je třeba se řádně už dopředu připravitsmajlik - 34
Tak jsem při čtení smlsla "novinku" Margot s ananasovými kousky, tak kousky byly hodně malé, ani jsem je necítila, je jich tam jen 5,5%, obyčejná Margotka je lepší.
Mám nejraději čokoládu s celými ořechy.smajlik - 57

 
sharon
sharon - 29.5.2012 8:01

LenkaT: den matek se blíží v roce 2013....smajlik - 68

 
LenkaT
LenkaT - 29.5.2012 6:54

až na to, že den matek u nás už byl, mám všechno co je s ořechama ráda, čokoládu i bonbonieru. A u nás to všichni ví, tak ví, čím mi udělat radost.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127206.
Archiv anket.