Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín o bydlení Hobbybydleni.cz

Magazín o bydlení Hobbybydleni.cz

Spokojený život si většina z nás neodmyslitelně spojuje také s útulným a příjemným bydlením. K vytvoření příjemného domova přitom mnohdy nepotřebujete žádné závratné finanční sumy ani rozměrné rekonstrukce. Naopak mnohdy postačí jen několik zajímavých tipů na vybavení či dekorace, rad, inspirací či návodů na úpravy. A právě ty nyní najdete v online magazínu o bydlení Hobbybydleni.cz.

Magazín Hobbybydleni.cz vám nabízí denně kdykoliv z pohodlí vašeho domova či kanceláře zajímavé originální články týkající se stavby, bydlení i interiérového designu. Pokud je vylepšování bydlení vaším koníčkem, nebo se jen chcete porozhlédnout mezi aktuálními trendy ve vybavení domácností, a třeba některý z nápadů vyzkoušet,inspirujte se na Hobbybydleni.cz.

Magazín Hobbybydleni.cz je univerzálním magazínem pro všechny, které zajímá bydlení i vše s ním spojené. Ať už jde o stavbu, interiérové úpravy, interiérový design, zahradu, nebo třeba i administrativu spojenou s bydlením či nemovitostmi, najdete to na Hobbybydleni.cz. Vše na jedné adrese, přehledně řazené do rubrik.V komentářích pod každým článkem navíc můžete libovolně diskutovat, a případně téma dále rozšiřovat.

Hledáte inspiraci, jak zařídit ložnici nebo jaké barvy použít pro interiér? Hobbybydleni.cz vám poradí. Nevíte si rady, kdy sázet jahody nebo jak správně zasadit trávník? Odpověď najdete na Hobbybydleni.cz. Chystáte se zateplovat střechu, pokládat dlažbu nebo třeba startujete boj s mravenci v interiéru? Hobbybydleni.cz má pro vás spoustu užitečných rad.

Magazín je zaměřen prakticky, proto nabízíinformace a nápady využitelné i ve vašich domovech, ať už patříte mezi domácí kutily, nebo hospodyňky se slabostí pro bytové dekorace. O čtivé články není v magazínu nouze – ostatně, navštivte Hobbybydleni.cz a posuďte sami.

Komerční článek


7.6.2013   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Magazín o bydlení Hobbybydleni.cz

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
marta79
marta79 - 9.12.2014 13:23

Nalepovací tabule do každé domácnosti:

http://www.nalepovacitabule.cz/12-nalepovaci-tabule

smajlik - 31smajlik - 31

 
jangrew
jangrew - 20.11.2013 10:27

Útulné prostředí si člověk vytvoří sám i tím, že přidá žaluzie http://www.nove-zaluzie.cz/ . Pro mě je soukromí tím nejlepším k odpočinku a relaxu. Není to tak?

 
jangrew
jangrew - 20.11.2013 10:27

Útulné prostředí si člověk vytvoří sám i tím, že přidá žaluzie http://www.nove-zaluzie.cz/ . Pro mě je soukromí tím nejlepším k odpočinku a relaxu. Není to tak?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127554.
Archiv anket.