Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Pevná linka v konkurenčním boji

Pevná linka v konkurenčním boji

Má v dvacátém prvním století ještě pevná linky vůbec smysl? Není to pouhý výstřelek nebo nostalgie po starých dobrých časech?

Výrobci telefonů pro pevnou linku podobné spekulace trvale odmítají. Věří, že pevná linka má co nabídnou i dnes. Za pravdu jim dává především rozvoj telefonů s voláním přes internet (VoIP). Už nejen firmy, ale i domácnosti pochopily, že s pevnou linkou s VoIP výrazně ušetří. Sníží výdaje za telefon a zároveň si z pohodlí domova/kanceláře vychutnají dlouhé hovory v bezkonkurenční kvalitě přenosu hlasu.

Spoléhat se pouze na zákazníky, kteří chtějí při telefonování ušetřit, však nestačí. Zástupci výrobců pro pevnou linku se proto naplno vrhli do inovací. V jejich čele stojí největší evropský výrobce telefonů pro pevné linky Gigaset. Ten sází na svou tradiční kvalitu „Made in Germany“ a šetrné technologie k životnímu prostředí. Pravidelně představuje nové uživatelsky přívětivé funkce, které případné spekulace o tom, zda je pevná linka dnešní spolehlivě vyvrátí.

 

gigaset620

 

 

Novinkou v portfoliu je Gigaset C620 - chytrý telefon s řadou užitečných funkcí, které ocení především rodiče malých děti. K jednoduchosti ovládání přispívají přímá přístupová tlačítka. Telefon lze využít také coby plně funkční dětskou chůvičku. S tím, jak děti rostou, může být užitečná i funkce zpětného volání.

Doporučená cena: 1 540,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gigaset a5

 

 

Model A510 IP nabízí hned dva způsoby, jak volat přátelům a rodině. Stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi voláním přes internet a pevnou linku a to i v případě, že je váš počítač právě vypnutý. Za předpokladu, že osoba, které voláte má VoIP telefon, můžete telefonovat kdykoli, dlouze a téměř zadarmo.

Doporučená cena: 1 580,- Kč

Komerční článek


13.8.2013   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pevná linka v konkurenčním boji

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
marta79
marta79 - 18.11.2013 11:48

Pěkné modely. Mrkněte na nabídku domácích telefonů, které mohou být také skvělým dárkem:
http://www.elektrikarkokes.cz/domaci-telefony/

 
sharon
sharon - 24.8.2013 0:22

jsem ráda za pevnou linkusmajlik - 47 , máme přenosnou s velkým displeyem a jsem spokojená......volat třeba po špitále než člověka správně spojí to by provolala kredit v mobilu....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 419227.
Archiv anket.