Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tři důvody proč nakupovat dřevěné hračky

Tři důvody proč nakupovat dřevěné hračky

Každý z nás chce pro své děti jenom to nejlepší. Ať už se jedná o zdravou stravu, dobré vzdělání nebo třeba kvalitní hračky. Ke spokojenému a šťastnému životu dětí patří právě dobré hračky. Jedním ze skvělých sortimentů kvalitních hraček jsou hračky dřevěné.

1. Kvalita a trvanlivost

Hlavní výhodou dřevěných hraček je jejich trvanlivost. Dřevo je kvalitní materiál, který se jen tak nerozbije. Dřevěné hračky vydrží mnohem déle než například plastové, které se lehce ohnou nebo zlomí. Kvalitu dřevěných hraček zajišťují vlastnosti dřeva a jeho zpracování. Vaše děti ocení hrsačku, která je bude doprovázet celé dětství a ve stáří na ni budou s láskou vzpomínat.

2. Přírodní materiál

Dřevo je velmi příjemné na dotek a krásně voní. Dřevěné hračky jsou tedy pro vaše děti velmi pohodlné a jemné na dotek. Dřevo je přírodní materiál, který není škodlivý a je zdravotně nezávadný. Zajímavá představa je, že kousek stromu se díky pečlivému opracování a jeho barevnému doladění promění v nádhernou dřevěnou hračku.

3. Česká distribuce

Pořídit dětem kvalitní hračku je jednou ze zásad všech rodičů a česká výroba je na trhu jednou z nejlepších příležitostí koupit vašim dětem hračku s osvědčenou tradicí. Krásné a kvalitní dřevěné hračky od českého prodejce poskytuje například internetové hračkářství Hračkárna.cz (www.hrackarna.cz).

Naše tipy dřevěných hraček pro vaše děti

Adamova farma

Starat se o zvířátka na farmě není vůbec jednoduché. S Adamovou FARMOU je to ale ohromná zábava. Děti si s Adamovou farmou užijí spoustu legrace. Rozvinou svoji fantazii a otevře se jim svět poznání a zábavy. Při hraní s Adamovou farmou se děti naučí mnoho nového, ať už zodpovědnosti za zvířátka nebo zlepší svoji motoriku a výslovnost slov, které budou při hraní používat. Hrát si s dřevěnými hračkami je zábavné a užitečné, vaše děti ani nepostřehnou, že se s dřevěnými hračkami učí stále nové věci.

Kytara 23"

Dřevěné hračky jsou zábavné, barevné a naučné. Tato dřevěná kytara je skvělá hračka pro všechny kluky a holky. Děti si s kytarou užijí spoustu zábavy a možná se i rozhodnou dobrovolně se učit na tento hudební nástroj. Pokud máte doma malého hudebníka, není lepší cesta k hudebnímu úspěchu.

Domeček pro panenky, s vybavením 26 ks

Výborná dřevěná hračka pro všechny holčičky. Hrát si s panenkami v jejich vlastním dřevěném domečku je snem každé holčičky. Hrou s panenkami si holčičky rozvíjejí jejich slovní zásobu, protože si s hračkami povídají a prožívají s nimi jejich vlastní pocity. S domečkem pro panenky se dětem otevírá jejich svět fantazie a zábavy. Holčičky si dřevěný domeček ihned zamilují.

"Puntík" Houpací kůň plyšový, maxi

Houpací kůň Puntík je úžasná hračka pro všechny kluky i holčičky. Dřevěná konstrukce potažená příjemným plyšem vyvolává v dětech pocit skutečného koníka. Děti si s houpacím Puntíkem užijí spoustu zábavy a zlepší svoji pohybovou koordinaci. Houpací kůň Puntík je opravdu jako skutečný. Puntík umí řehtat, a dokonce hýbe i tlamičkou. Splňte vašim dětem sen jezdit na koni, s Puntíkem je to jednoduché.

Komerční článek


18.11.2013   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 21   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tři důvody proč nakupovat dřevěné hračky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
donalabuznikova
donalabuznikova - 27.2.2019 23:34

Také raději nakupuji dřevěné hračky, příjde mi to totiž mnohem ekologičtější a navíc takové dřevěné hračky daleko déle vydrží. Nedávno jsem dcerce koupila z https://hrackyzadobrekacky.cz/drevene-hracky/domecek-pro-panenky-s-nabytkem-d5el domeček pro panenky a je opravdu krásný.

 
JirinkaLiLi
JirinkaLiLi - 14.1.2019 19:04

My jsme původně dřevěné hračky opomíjeli, ale od 2 let je malé kupujeme celkem pravidelně. Jsou lepší, více si s nimi vyhraje než s plastovými. Víc vydrží, jsou univerzálnější :D Škoda jen že nemáme poblíž nějaký obchůdek, tak kupujeme českou Bino na mestohracek.cz :)

 
AlenaP
AlenaP - 14.12.2017 11:23

Jo letos to frčí, že? :)
Moc děkuji za typ, ještě jí nemáme, tak se mi to hodí, dneska už musím vybrat!

 
Liza9
Liza9 - 7.12.2017 10:53

Aleno tu jsme letos taky kupovali na Vánoce dceři. Tak snad bude mít radost :)
Jinak jestli ještě nemáš vybráno mrkni se na eshop rajhracky.cz
Tam jich mají dost smajlik - 54

 
AlenaP
AlenaP - 4.12.2017 11:41

Ahojky, taky mám raději dřevěné hračky, jednak je lepší, zdravější a taky kvalitnější, vydrží :-)
Právě těm mým prtatum vybírám vláčkodráhu.

 
osmnactka18
osmnactka18 - 25.10.2017 18:44

Paráda! To já taky dávám přednost dřevěným hračkám oproti těm umělým.. u těch plastů člověk ani neví, co to může uvolňovat, a znáte děti, ty hned všechno strkají do pusy. Slušnou nabídku dřevěných hraček jsem viděla tady - https://hrackyzadobrekacky.cz/drevene-hracky - tak myslím, že tam pár vánočních dárků určitě nakoupím :)

 
petrasvo
petrasvo - 4.9.2017 21:21

Zdravím, dřevěné hračky mají svoje kouzlo. Pro syna jsem chtěla houpacího koníka, kterého jsme měla jako dítě i já. Ten koník po mě se bohužel zatoulal nevíme kde. Dlouho jsem hledala a náhodou narazila na tohohle https://www.maxikovy-hracky.cz/drevene-hracky-jaros-houpadlo-kun. Jsem ráda, že náš syn bude mít také krásného koně jako tehdy my s manželem.

 
pavlinka14
pavlinka14 - 31.7.2017 18:54

Já osobně dřevěné hračky miluju a snad je to tak i u mých dětí, občas něco koupíme odsud: https://hrackyzadobrekacky.cz/drevene-hracky a tam mají fakt zajímavě věci smajlik - 3

 
Lidunkaaa
Lidunkaaa - 28.10.2016 23:48

Já jsem chtěla jít do Hamleys s dětmi dnes. Ale bohužel syn onemocněl, byly tam atracke zdarma a otevřeno i přes svátek, jen nakupovat se prý nemohlo..

 
Vvendulak
Vvendulak - 27.10.2016 1:29

Byla jsem díky kamarádce v hračkářství, které jsem v životě neviděla. To byla taková jízda.

 
Sandruse
Sandruse - 29.9.2015 20:24

No naštěstí, pochopil rychle. Pak jsme na mraky hracek koupili barevné a to už bylo v pohodě. :)

 
Radunkaaa
Radunkaaa - 29.9.2015 0:46

Tak to je šikovný kluk, když to pochopil a namaloval. Moje by dělaly naschvál a malovaly po tom dál.

 
Sandruse
Sandruse - 28.9.2015 12:57

No malý měl taky napínky čmárat po všem možném :( ale naštěstí jsme mu vysvětlili, že se to nemůže.

 
Radunkaaa
Radunkaaa - 27.9.2015 12:04

Dřevěné hračky jsou super, ale pokud nejsou barevný, tak to děti fakt láká malovat po nich. Ale různé stavebnice apod jsou pro kluky super. :)

 
Sandruse
Sandruse - 25.9.2015 22:49

Já jsem zkusila od začátku koupit dětem hračky dřevěné. Nakoupila jsem na http://www.mrakyhracek.cz/ a měly docela úspěch. Teď když je syn velký, tak má různé auta, tatrovky, traktory, tak ty jsou plastové. Ale zezačátku jsme měli jen dřevěné hračky.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401192.
Archiv anket.