Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

5 tipů na spolehlivé kancelářské potřeby

5 tipů na spolehlivé kancelářské potřeby

Oblast kancelářských potřeb dnes čítá mnoho rozličných výrobků, ve kterých se je nutné zorientovat. Jestliže i Vy aktuálně poptáváte podobné výrobky, mohly by se Vám třeba hodit následující tipy.

Kancelářské potřeby, bez nichž se neobejdete

prezentační tabuleStoprocentní chod kanceláří ve firmách nezáleží pouze na lidském faktoru. Neméně důležité jsou kvalitní kancelářské potřeby, z nichž některé jsou takřka nepostradatelné. O jaké výrobky se jedná?

 • Kancelářský papír: ten musí být skutečně kvalitní, a to nejen s ohledem na vzhled dokumentu, ale rovněž z hlediska šetrnosti k tiskárnám, kopírkám a dalším zařízením. V každém případě si lze v případě potřeby pořídit i etikety a pokladní pásky.
 • Prezentační tabule: ani bez těchto produktů se chod firmy zřejmě neobejde. Tak například spolehlivé magnetické tabule jsou pro prezentaci před zaměstnanci, kolegy či zákazníky skutečně ideální, korkové tabule naopak slouží k zanechání informací.
 •  

 • Stolní kalendáře a diáře pro rok 2014: pokud chcete mít dokonalý

  laminátory a skartovací stroje

  přehled o tom, co Vás v nejbližší době čeká, bez kalendáře či osobního diáře pro rok 2014 to půjde jen stěží.
 • Archivační boxy: vzhledem k tomu, že každá firma postupem času produkuje čím dál širší dokumentaci, je v ní potřeba udržovat pořádek. K tomu slouží rozličné archivační boxy jako např. tradiční pákové pořadače.
 • Laminátory a skartovací stroje: velmi důležité listiny můžete spolehlivě uchránit před vlivy prostředí za pomoci laminátoru na A3 a další formáty kancelářského papíru. Potřebujete-li se naopak některých dokumentů zbavit, budou se Vám hodit skartovací stroje.
Na závěr se snad ještě sluší dodat, kde si lze takové kancelářské potřeby pořídit za příznivé ceny. Doporučujeme Vám kupříkladu nabídku e-shopu Sevt.cz…

Martin Novotny


30.4.2014   Rubrika:   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - 5 tipů na spolehlivé kancelářské potřeby

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
petrasvo
petrasvo - 20.2.2017 21:25

Dobrý den, osobně nejen všechny věci koupila na https://www.obalove-materialy.cz/kancelarske-potreby/ a musím říci, že jsem moc ráda, že jsem vše dokázala sehnat na jednou místě. Jinak osobně jsem názoru, že velice důležité jsou i propisky a popisovače, bez kterých se člověk v kanceláři neobejde.

 
Moniska
Moniska - 24.8.2016 13:03

Zvířátko: taky záleží kolik do toho šéfík chce dát...smajlik - 3 já mám vyhlédnutou tuto: http://www.obalove-materialy.cz/skartovacka-kobra-1-cc4-es-utajeni-d-2-osobni píšou že sponky to zvládne... Jen nevím jestli to pro mého šéfa bude dostatečný argument.. A co se týká té prezentační tabule, tak podle mě záleží asi na oboru, u nás by asi taky neměla uplatnění (stačí že máme nástěnku:-D) ale v jiných firmách jsem je viděla a fakt je využívají..

 
Zvířátko
Zvířátko - 25.8.2015 13:17

Morchuška: No nekecej, tak to zní vážně super...já myslím, že to se stává asi ve všech kanclech... Ale naše tiskárna to třeba nezvládne, je trochu zastaralá..zkusím navrhhnout šéfíkovi smajlik - 68

 
Morchuška
Morchuška - 24.8.2015 16:31

Holky, my máme v práci tuhle skartovačku http://www.stejkr.cz/skartovacka-fellowes-p-35c-ean1740359-skup280.php. Je úplně super, ptž já vždycky zaopmenu na ty kancelářské sponky nebo na koníky, a papíry tam šupnu vždycky i s tím, ale ona si s tím poradí smajlik - 68 Na štěstí, ptž jinak by mě šéf už asi zabil smajlik - 94.

 
Zvířátko
Zvířátko - 21.8.2015 15:21

Tak já nevím smajlik - 26 Pracuji v kanceláři už nějaký ten pátek, ale že bychom využívaly tu tabuli... My ji ani nemáme smajlik - 34 Ale skartovačka ale kalendáře,. to už je jiný level.

 
Lucka22
Lucka22 - 25.8.2014 10:27

Osobně používám i řezačku a děrovačku papíru: http://www.usporanatisku.cz/REZACKY-PAPIRU/Rezacka-s-derovackou-A4-Peach.html

Nevím proč, ale využiji je skoro každý den.

 
Almega
Almega - 30.4.2014 7:05

Už brzy nebudu žádné takové věci potřebovat....končím s kanclem a nejvýš si budu kupovat kalendář...Spíš přemýšlím,kam vyhodím věci nahromaděné za mnoho let a již nebudou k ničemu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 76958.
  Archiv anket.