Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Pohlednice od moře... A jaká byla vaše letošní dovolená?

Pohlednice od moře... A jaká byla vaše letošní dovolená?

Včera jsem sáhla do dopisní schránky a vyndala krásnou pohlednici od moře. Pozdrav, který byl hustým a drobným písmem na druhé straně, mě hlasitě rozesmál, ačkoliv to ve skutečnosti bylo takové skryté zoufalé volání o pomoc. Myslím, že tento skvost budu na rozdíl od ostatních pohlednic uchovávat ještě hodně dlouho. Už teď získal čestné místo na ledničce a zubím se tak pokaždé, když jdu páchat smrtelný hřích obžerství.

 

„Posílám pozdrav od moře. Moře je krásně teplé, jen mi vadí ty šutry a kamínky, nedá se vůbec chodit bez bot a ty boty mi zas vadí při plavání a jednou mi je odnesly vlny až daleko od pobřeží a nemohla jsem je dohonit. Pláže jsou hezké, ale neuklizené a všude vajgly, vajgly, vajgly, odpadky a Češi. Jak jim to upadne od ruky a nikdo to neuklidí, ale když si na pláži něco zapomeneš, tak to do rána ukradnou. Ubytování je docela dobré, akorát máme pod okny do 3 hod. ráno disko, a tak se vůbec nevyspíme a všude jsou samé schody nebo s kopce a do kopce,  jen do pokoje to máme přes šedesát schodů a dalších šedesát je to do jídelny a na pláž taky, jen okolo moře je to v rovině. Jídlo je také docela dobré. Třeba zhubnu.“

Nakonec jenom dodám, že to byl zájezd last minute, na týden, s polopenzí, autobusem a za úžasnou akční cenu deset tisíc.

 

 

pohlednice od mořeMilé šťastné ženy, léto – ačkoliv ještě ani pořádně nezačalo - je u konce. Doufám, že vy jste si svoje dovolené užily o mnoho více a měly jste lepší ubytování, počasí, jídlo, dopravu a hlavně klid, relax, pohodu a odpočinek.

 

Než se zas všichni vrhneme do pracovních procesů, pochlubte se, kde jste letos strávili dovolenou a jak se vám tam líbilo? Máte nějakou vytouženou zemi, kam byste se někdy chtěli podívat, nebo naopak takovou, do které byste se už nikdy nevrátili?

majucha


5.9.2011   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 54   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pohlednice od moře... A jaká byla vaše letošní dovolená?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-54
medo.vinka
medo.vinka - 11.9.2011 19:50

Před 14 dny jsme pomalu balili a chystali se na letiště, končila nám další krásná dovolená v Bulharsku, během 8 let, jsme tem byli 7 x , z toho 6 x v Primorsku, máme tam oblíbený hotel , který sice ty, co jdou jen kolem, připadá jak socialistický panelák, ale je fajn tam bydlet, a personál přívětivý, snídaně výborný,skvělý bazén a přilehlý bar, a kousek na pláž......., pravda na nůďu je to ještě kousek dál, ale fakt si tam vždycky krásně odpočnem. To že tam jsou kolotoče, kousek vedle,nevadí, zavírají dřív než nám se oči.
Myslím, že kdo je nespokojený, si za to částečně může sám, vyberem si to co je pohodový, a případné nepohodlí, či rušivé okolí, toho si prostě nevšímáme a užíváme krásných dní teplíčka - a že letos nám ho bylo fakt potřeba, z tý naší český zimy v létě. Prostě jde o ten pohled na to , jestli si užijeme a nebo se bude otráveně všechno kritizovat. My si užíváme.smajlik - 5

 
sharon
sharon - 6.9.2011 15:20

evropka: šmáárjá děkuju, stará ale značková......smajlik - 42smajlik - 34

 
PEGG
PEGG - 6.9.2011 8:04

Zvědavka - 5.9.2011 17:42 - tak to ti schvaluji,tam by se mi taky moc líbilosmajlik - 62

 
PEGG
PEGG - 6.9.2011 8:01

evropka - 5.9.2011 14:30 - v Drašnici, dům hned na pláži, zrovna kvetla granátová jablka.to byla nádhera. Je pravda,že nějaké kulturní vyžití nulové,ale já mám ráda klid. Každý den jsme koukali na delfíny,když pluli kolem. A všude schody, které mi nevadísmajlik - 47smajlik - 61smajlik - 62

 
monia
monia - 5.9.2011 22:43

Almega: Taky jsem OSVČ a na dovolené jsem letos i jiné roky byla. A nejen já, mám dost známých OSVČ a na dovolenou taky jezdí. Čím to asi bude?

 
Almega
Almega - 5.9.2011 19:50

Pentlička: Jó,kdybych byla zaměstnanec,tak bych asi měla dovolenou...ale jako OSVČ musím makat,když je práce a odpočívat,když není,ale to je tak nevyzpytatelné...Taky,když není práce,tak taky je hluboko do kapsy...Asi tak.

 
Pentlička
Pentlička - 5.9.2011 18:31

Mně se líbily všechny moje dovolený, nedovedu si představit, že bych některý rok dovolenou neměla, pro mě je to vrchol celého roku. Mám ráda moře i hory, poznávačky i cyklodovolený, v zahraničí i tuzemsku. Klidně se budu válet s knížkou na pláži a užívat si koupání v čisťoučkém teploučkém moři, ale musím to proložit nějakou tou poznávačkou, eventuálně výletem do přírody. Miluju túry po horách a taky hrady a zámky a města, protože jsem maniak na historii. Jen kdyby bylo víc peněz a času. Já bych cestovala, až bych brečela!

 
ijaku
ijaku - 5.9.2011 18:23

Po desáté smajlik - 76

 
ijaku
ijaku - 5.9.2011 18:22

Já letos už po 10x v Bulharsku, v mém oblíbeném Pomorie smajlik - 5smajlik - 4

 
Zvědavka
Zvědavka - 5.9.2011 17:42

PEGG: Taky bych si přála bydlet, no ne u moře, ale někde, kde je celý rok teplo. Mým snem je Provence smajlik - 14

 
a....
a.... - 5.9.2011 17:27

Jó moji milí, letos jsem byla na Korsice, ještě před turistickou sezonou. A musím říct, že kdo jednou na Korsiku zavítal, určitě se tam bude chtít vrátitsmajlik - 58

 
Jaguška
Jaguška - 5.9.2011 15:23

My jsme byli s vnoučaty u moře v Itálii v českém hotelu, za české ceny - paráda. Říkala jsem si, jak by to bylo nádherné, kdybychom měli vlastní české moře. www.familytour.cz

 
Pajik
Pajik - 5.9.2011 15:14

Ja stravila dovolenou na Lago di garda v Italii, kde jsme s pritelem vyrazeli na celodenni vrazedne sportovni vylety. Treti den jsem bohuzel onemocnela a tak jsme se presunuli k mori do Toskanska.

Ackoli jsem byla temer celou dovolenou unudlana, vetsina sexu se odehrala pod stanem v kempu za polnich podminek a z plaze jsme pak koukali na ropovod .... myslim, ze to byla asi nejlepsi dovolena v mem zivote, pac si myslim, ze nejde o to KDE ale s KYM ;-)))

 
evropka
evropka - 5.9.2011 14:30

PEGG: kde jste byli?my chcem ještě příští týden vyrazit...

 
TULI
TULI - 5.9.2011 14:24

smajlik - 31sharon: smajlik - 31

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-54
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127936.
Archiv anket.