Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak být stále šťastnou

Jak být stále šťastnou

My, ženy dnešní doby jsme takové supermanky. Jistě to znáte, z práce jdete nakoupit a rychle domů zkontrolovat děti, jestli mají napsané úkoly, přichystat večeři, vyprat, vyžehlit a šup do postele a tam být tou nejlepší milenkou pro vašeho muže. Abychom všechny tyto aktivity stíhaly v naprosté pohodě, musel by být den jednou tak dlouhý. Když už je toho na nás zkrátka moc, reagujeme podrážděně, jsme unavené a se stresem jde i ruku v ruce zdraví, takže můžeme očekávat, že se každou chvíli dostaví příznaky chřipky či jiné choroby.

Proto by si každá z nás čas od času měla dopřát chvilku sama pro sebe, takový relax pro tělo i duši, já mám pro Vás několik nápadů nijak časově náročných, při kterých si opravdu odpočinete, vyhnete se špatné náladě a budete jak šťastnou matkou, tak i manželkou.

MILUJETE KÁVU?

Jste-li milovnicí kávy, mohu Vám doporučit žhavou novinku zážitkové agentury Esennce.cz, jedná se o kávovou masáž, při které se Vašemu tělu bude věnovat šedesát minut profesionální masérka. Kávová masáž se neprovádí kávovými zrnky, jak by mohlo mnohé z Vás napadnout, ale do pokožky je zapracováván speciální kávový olej po kterém bude vaše tělo vyživeno o vitamíny ale především budete krásně vonět. Luxusní kávovou masáží odlehčíte kavova masazunaveným nohám, zádům i šíji. Nakonec Vás čeká jemná masáž hlavy, která je vhodnou i pro osoby trpící migrénami. Celá procedura je zakončena ochutnávkou lahodného orientálního čaje.

 

PIVO JAK JEJ NEZNÁTE!

Od svých mužů asi často slýcháváte, jak důležité je jejich tělo, aby šli se svými kamarády na pivo, protože tento zlatý mok je blahodárný, většina z nás jen mávne nad touto informací rukou a více se nezamýšlí. Ale v tomto případě má Váš partner zcela jistě pravdu. Pokud si však jako žena piva dopřáváte velmi sporadicky, můžete vyzkoušet pivní lázeň. Vykoupejte se v pivu, prospějete svému organismu, pokožce i duši. Pivní lázeň doprovází konzumace piva, samozřejmě dobrovolná, a následně relaxace na stylovém lůžku, kde můžete, zapomenou na každodenní starosti. Velmi oblíbené jsou například pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm, nebo pivní lázně na západě Čech, a to, přímo v pivem proslaveném městě, v Plzni.

Obliba pivních lázní stále roste, jak u mužů, tak u žen, jelikož si zde příjemně odpočinete, ochutnáte určitý druh piva a samozřejmě tuto proceduru můžete využít i s druhou osobou,

Takže, vezměte svou kamarádku a jdete si užít spoustu legrace a relaxace.

Komerční článek


6.2.2013   Rubrika:   |   Komentářů 11   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak být stále šťastnou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Eva15
Eva15 - 13.3.2013 12:40

Našla jsem recept na to jak být šťasná do konce svého života smajlik - 2 po absolvování jedno kurzu zdarma třeba Vám to ženy taky pomůže smajlik - 2
http://nastartujse.cz/?a_box=94cpt266

 
mashanka
mashanka - 13.2.2013 22:29

Ženy dnešní doby ? To jako myslíš, že to ženy měly někdy jednodušší, než dneska ?
Možná, že jsou ve stresu proto, že jim to pořád někdo očkuje.

Jak být šťastná ? Úplně jednoduše - dělat to všechno s láskou a radostí

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 6.2.2013 19:52

kubikm - můj takésmajlik - 72smajlik - 68

 
kubikm
kubikm - 6.2.2013 18:18

smajlik - 64já jsem šž...a ten můj je šťastný, že mě másmajlik - 68 a někdy je šťastný, když vypadnusmajlik - 34smajlik - 34

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 6.2.2013 15:52

dostala jsem čokoládovou másáž obličeje, byla příjemné

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 6.2.2013 15:49

radovat ze štěstí se dá už jen, když se neubližije druhým.

 
mam-ča
mam-ča - 6.2.2013 12:39

Člověk musí chtít být šťastný, jinak mu žádné lázně ani masáž nepomůžou.
Štěstí nepřichází samo, musí ho člověk hledat a střádat z malých štěstíček.
Schopnost být šťastný se nedá koupit za hrst stříbrných.

 
Almega
Almega - 6.2.2013 11:33

Nesnáším,aby se mne někdo cizí dotýkal,takže masáž by byla pro mě utrpení...a k tomu smrad z piva-to by bylo přímo mučení!! Kávičku raději vypít se šlehačkou a k tomu dobrý dortík,to by byla chvilka pohody...Jinak,štěstí musí být málo!! jinak bychom si ho nevážili !!!

 
sharon
sharon - 6.2.2013 10:59

kamarádku bych vzala , ale kde vzít na placení ????smajlik - 42smajlik - 68

 
sharon
sharon - 6.2.2013 10:24

my jsme v 70sátých letech taky nezahálely a nebyly stresy a depky....smajlik - 68smajlik - 68

 
Světlonoska
Světlonoska - 6.2.2013 9:08

smajlik - 68To se to radísmajlik - 58

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.