Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nenechte zimní únavu cloumat vaším majestátem

Nenechte zimní únavu cloumat vaším majestátem

Zimní měsíce má vyloženě rád asi málokdo z nás. Dlouhé noci a krátké dny, nedostatek slunečního světla, málo pobytu venku a v přírodě… To všechno se neblaze podpisuje na naši fyzické a psychické kondici a my už od konce ledna, února, nedočkavě vyhlížíme jaro.

Je to tak, zima si každoročně vybírá svou daň a my ji, chtě nechtě, musíme platit. Není však nutné se s tímto stavem věcí pasivně smiřovat. Možností, jak zimní únavu překlenout či jak s ní bojovat, je celá řada. Základem je samozřejmě dostatek vitamínů a spánku. Někdy však ani to nepostačí a my cítíme, že potřebujeme pořádný a důkladný odpočinek.

Dopřejte si lázně jako v bavlnce

Není nutné odjíždět za odpočinkem do dalekých krajin a platit velké peníze za pobyt u moře. Stejný, ne-li větší účinek může totiž mít i tuzemský pobyt, v nějakém našem rekreačním či lázeňském zařízení. A klidně jen přes víkend. Wellness pobyty, které jsou spojeny s příjemnou relaxací, masážemi, koupelemi, cvičebními aktivitami apod., jsou stále vyhledávanější a preferovanější. Není divu. Člověk se během pár dnů krásně zregeneruje a zpět do běžného života se vrací jako znovuzrozený. A to ani nemluvíme o tom, když takový wellness pobyt absolvujete ve dvou, s někým, koho máte rádi. Takový romantický víkendový pobyt spojený s odpočinkem a relaxací, můžete prožít v kterémkoli ročním období.

Neutrácejte zbytečně, využijte slevy na Pepa.cz

pepa.czDobrou zprávou pro všechny unavené i zamilované je, že dnes je i takový víkendový wellness nebo romantický pobyt cenově dostupný takřka pro každého. Široký výběr cenově velmi příznivých a přitom vysoce kvalitních a oblíbených tuzemských i zahraničních destinací nabízí slevový portál www.pepa.cz.

Najdete zde ubytování s vynikajícími službami v hotelech, penzionech a lázeňských zařízení jak u nás, tak například v Maďarsku či v Polsku, a to za ceny, které jsou naprosto bezkonkurenční. Však se podívejte a uvidíte sami.

Wellness pobyty a romantické víkendové pobyty však nejsou tím jediným sortimentem, který Pepa nabízí. Velmi přehledně je zde uspořádána nabídka dalších produktů, od jídla, přes oblečení, až posportovní zážitky. Všechny slevy jsou navíc pojištěny u pojišťovny AXA, takže nákup zde je pro vás maximálně bezpečný.

Pepa.cz myslí i na ty, kterým je třeba pomáhat

Slevový portál Pepa.cz nejen, že disponuje širokou nabídkou pobytů a dalších služeb a zboží rozličného druhu, ale ke cti mu slouží fakt, že myslí i na charitu a na ty, kteří potřebují naši pomoc. Z každého uskutečněného obchodu je určitá částka poukázána na konto Dětského domova Pepa a také na opuštěné pejsky.

Při nákupu na Pepovi budete nejen spokojeni, co se týká přehlednosti, rozsahu nabídky a příznivých cen, ale můžete mít navíc dobrý pocit, že jste svou troškou přispěli na dobrou věc.

Komerční článek


22.2.2013   Rubrika: Cestování   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nenechte zimní únavu cloumat vaším majestátem

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jagea
Jagea - 22.2.2013 10:20

Nesnáším komerční články.

 
Světlonoska
Světlonoska - 22.2.2013 7:49

Mám takových činností,že nemám čas přemýšlet o blbostechsmajlik - 58A navíc pravidelně beru nějaké vitamíny atdsmajlik - 14

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.