Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nezná nudu. Dětský tábor, který si mohou vyzkoušet i rodiče.

Nezná nudu. Dětský tábor, který si mohou vyzkoušet i rodiče.

Přemýšlíte, na který letní tábor letos vyšlete své ratolesti? Výběr dětského tábora není v dnešní době nic jednoduchého a každý rodič musí být na nejvyšší míru obezřetný. Ideální jsou tábory, které za sebou mají již dlouholetou tradici a tím pádem i jasné a osvědčené preference. A vůbec nejlepší je, když si pobyt v táboře mohou rodiče předem vyzkoušet na vlastní kůži a udělají si tak představu, „do čeho jejich dítě jde“.

Jedním z letních táborů, který tyto požadavky (a nejen je) splňuje, je Letní tábor Svojanov při občanském sdružení Naše děti, které oblíbené dětské tábory úspěšně organizuje již 18 let. Chatkový tábor obklopený lesem s vlastním bazénem a volejbalovým a fotbalovým hřištěm je pro děti skutečným rájem. K dispozici je také velká společenská budova, která umožňuje společenské vyžití a hraní her i v případě nepříznivého počasí. Výborná kuchyně a kvalitní a čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Tábor, kde se vaše děti nudit nebudou

Příroda, les, voda, zábava, hry, nová přátelství, prima vedoucí… To vše k pobytu na táboře patří a alespoň párkrát by to mělo zažít každé dítě. Letní tábor Svojanov se rozhodně řadí k těm, na něž pak jeho účastnící vzpomínají i v dospělosti. Není divu. Všechny, kteří se na organizaci tábora podílí, práce s dětmi především baví. A je to znát, o čemž ostatně svědčí i mnohaletá tradice těchto táborů.

Nasloucháme přání dětí

letní tábor svojanovNejvětším přáním organizátorů tábora je, aby se u nich všem dětem především líbilo. Proto pečlivě naslouchají jejich přáním a požadavkům a vymýšlejí program a zábavu tak, aby si každý přišel na své. Pestrost, zajímavost a různorodost, tak by se dal stručně charakterizovat duch Letního tábora ve Svojanově. Každý turnus se nese v duchu speciální tématické celotáborové hry a kromě toho se zde děti všestranně vyžijí při sportovních, zábavných, rukodělných i kulturních akcích. Nechybí ani tanec a diskotéky, zpěv u táboráku, cyklistické výlety, přespání pod širákem a mnoho dalšího. Co zde však chybí, jsou strašidelné stezky odvahy, které jsou nahrazeny bezpečnými hrami v noční přírodě.

Stručně řečeno, Letní tábor Svojanov je doslova přesně na míru ušitý všem dětem. Každý jednotlivec si zde totiž může najít přesně to, co je jeho zájmům a povaze nejbližší.

Rodiče, přijeďte si náš tábor vyzkoušet

O tom, že organizátoři Letního tábora Svojanov nemají co skrývat, svědčí i fakt, že si každý, kdo má zájem, může pobyt na táboře společně s dětmi vyzkoušet pěkně předem. Letos se tato akce koná na konci května. Rodiče i s dětmi mohou přijet a poznat nejen prostředí tábora, ale vyzkoušet si i styl jeho průběhu.

Vyberte si ze tří turnusů

O letošních prázdninách se konají celkem 3 táborové turnusy.

1. termín 29.6 – 13.7.2013

2. termín 13.7. – 27.7.2013

3. termín 27.7. – 10.8.2013

Chcete-li se o Letním táboře Svojanov dozvědět více, navštivte stránky www.nasedeti.cz. Najdete zde mnoho potřebných informací včetně ukázky táborového jídelníčku i kontakty na organizátory tábora, jichž se můžete na cokoli, co vás zajímá, zeptat.

Přejeme vám, rodičům, šťastnou ruku při výběru letního dětského tábora a vašim dětem mnoho bezvadných letních táborových zážitků a nových prima přátelství.

www.nasedeti.cz

Komerční článek


15.3.2013   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov Letní tábor Svojanov  

Diskuse ke článku - Nezná nudu. Dětský tábor, který si mohou vyzkoušet i rodiče.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ivanka082
Ivanka082 - 26.10.2020 22:12

Na dětské tábory posílám své děti od jejich 4 let. Je to už 5 let, co na různé letní tábory jezdím jako kuchařka. Jsem totiž kuchařka z povolání. Moc mě ta profese baví. Pracuji jako kuchařka v jedné vývařovně v Holešovicích. Vždy v práci sním o tom, abychom do restaurace pořídili podobné hnětače těsta jako máme na táboře od https://www.atfornax.cz/k:477/hnetace-testa/

 
monika45
monika45 - 30.10.2016 22:00

pajulka: ahoj kamarádka jezdí na http://www.sport-kids.cz/rodinne-zajezdy/ a hrozně si to pochvalovala :)

 
pajulka
pajulka - 30.10.2016 19:49

nevíte nekdo jestli existuje neco podobného i v zime na horách? dekujiiiii

 
Světlonoska
Světlonoska - 17.3.2013 18:34

Mě se na dvou junáckých táborech nestýskalosmajlik - 58smajlik - 47smajlik - 68smajlik - 26smajlik - 66

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.