Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak překvapit ostatní

Jak překvapit ostatní

„Mě už nemůže nic překvapit!“. Kolikrát jste vyslovili tato slova během života? Asi mnohokrát. Avšak i přes to existuje spousta možností jak své blízké překvapit a vyloudit na jejich tváři úsměv. Nechte se inspirovat našimi tipy na netradiční zážitky a rozdávejte radost kolem sebe!

Život na zámku

Jako princezna si budete připadat díky luxusní zámecké relaxaci na jednom z nejkrásnějších míst v Čechách, zámku Chateau Mcely. Čeká Vás uvolňující bylinná masáž, čajový dýchánek a hra kriketu, badmintonu či pétanque v zámecké zahradě. Celou tuto zámeckou atmosféru ještě dokreslí jízda na zámeckém kole po přilehlých zahradách. Dopřejte si tento příjemně strávený den sama, či překvapte přítele, kamarádku!

Něco pro mužeferrari

Překvapit muže je velmi jednoduché, když dokonale znáte jeho tři základní potřeby – ženy, auta, pivo. Muži již od raného dětství sní o tom, že se posadí za volant sportovního Ferrari a budou ujíždět krajinou či závodním okruhem rychlostí 280 km/h. Tento sen se může stát skutečností díky věnování poukazu na tento adrenalinový zážitek. Garantujeme maximální spokojenost! Pokud Váš partner raději než autům holduje pivu, doporučujeme společně zajít do oblíbených pivních lázní. Společně si vychutnáte pivní koupel v kádích, odpočinete si při krátké masáži a celou procedurou Vás bude doprovázet neomezená konzumace piva. Není snad většího zážitku pro muže, než se koupat v jeho oblíbeném zlatavém moku!

Zážitek pro dvamasaz

Myslete ale i na sebe a věnujte dárek, který využijete společně s vaším přítelem. Ideální jsou romantické wellness víkendy spojené s relaxací v krásném prostředí. Čekají vás uvolňující masáže, privátní sauna či vířivka, četné vycházky do okolí nebo lenošení na hotelu. Relaxační pobyty nejen perfektně oživí šedé chvíle ve vašem vztahu, ale také příjemně uvolní a nabijí novou energií. Zodpovězte si sama, kolik stresu musíte denně zvládat!

Zážitková agentura ESENNCE.CZ je předním poskytovatelem zážitkových překvapení na českém trhu. Od roku 2007 rozzářila tváře tisícům klientů, a ta další může být právě Vaše!

Esennce


20.3.2013   Rubrika:   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak překvapit ostatní

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lulakova
Lulakova - 18.12.2019 17:08

Ano dá, podívejte se na koupací sudy od výrobce http://koupacisudy-bef.cz/, pořídíte ho za tuto cenu, a ještě vypadá opravdu luxusně.

 
Veronaska
Veronaska - 17.12.2019 17:01

Opravdu se dá pořídit kvalitní koupací sud od 30 tisíc? od koho jste ho kupovala prosím? a venkovní část je z jakého materiálu?

 
Lulakova
Lulakova - 16.12.2019 17:39

Koupací sud bez problémů vyřešíte do 30 tisíc, já doporučuji vybrat koupací sud, který má vnitřek nerezovou káď.

 
Veronaska
Veronaska - 13.12.2019 12:12

Hodně jsem přemýšlela, jak překvapit rodinu, a tak jsem se rozhodla že jim dám na Vánoce poukaz na koupací sud, chtěla bych ale na ten poukaz napsat rovnou i o jaký pujde, a případně ho i před Vánocemi objednat, víte někdo podle čeho koupací sud vybírat?

 
Jagea
Jagea - 23.3.2013 20:11

Netoužím po podobných blbinách. Ty nejúžasnější věci v životě jsou stejně zadarmo.smajlik - 62

 
Almega
Almega - 20.3.2013 15:52

Kdybych se topila v penězích,tak rozhodně se nepůjdu válet na zámek,ani se nepojedu zabít v super autě! A jelikož jsem skoro chudá,tak si udělám pohodu doma,v křesle,s knížkou a nejvýše něčím dobrým na zub a kávičkou k ruce...A když bude svítit sluníčko,tak je to skoro idyla...

 
Světlonoska
Světlonoska - 20.3.2013 7:51

smajlik - 66Nepotřebuji si na nic hrát,nikoho ohromovat ani si nic dokazovat,stačí mi život na vesnici,na zahradě se slípkami a psysmajlik - 16smajlik - 40smajlik - 5smajlik - 58smajlik - 47smajlik - 34Zážitků v životě jsem měla už dost a byly zadarmo- o to poutavějšísmajlik - 68smajlik - 76smajlik - 77

Přece trochu vážně..syn i muž si zajezdili v rychlém autě,ač museli jet přes půl republiky kvůli půl hodině zážitku v němsmajlik - 39

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.