Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Netradiční pohled na krásy Čech a Moravy

Netradiční pohled na krásy Čech a Moravy

Máte již naší zemi procestovanou skrz na skrz a na hradech a zámcích vás téměř znají jménem? Co takhle se podívat na krásy České republiky z opravdu netradičního pohledu – umožní vám to vyhlídkové lety. Proletět se můžete balonem, letadlem nebo vrtulníkem, užít si nezapomenutelné výhledy a prozkoumat vaše oblíbená místa z výšky.

Střední Čechy

karlštejnNejkrásnější hrad středních Čech je dozajista Karlštejn. Známe ho z nestárnoucího filmu a mnozí z nás ho již nejednou navštívili. Jestli vás při cestách po naší zemi obtěžuje stále se zvyšující počet turistů, vyhněte se jim chytře! Užijte si soukromou prohlídku v oblacích. Nad Karlštejn vás vynese horkovzdušný balon i malý letoun typu Cessna. Vyhlídkové lety se konají také nad nedalekým zámkem Konopiště. Prohlédněte si jeho červené střechy věží z netradičního úhlu.

Morava a Slezsko

V kráse přírodních a architektonických památek Morava za Čechami nikterak nezaostává. Přímo v moravské metropoli Brně stojí majestátní hrad Špilberk, jehož přesné čtyřhranné opevnění lze nejlépe obdivovat z výšky. Například let balonem nad Brnem je krásný zážitek, vyzkoušejte ho. Nedaleko Uherského Hradiště se v obci Buchlovice tyčí hrad Buchlov. Romantický tajemný hrad stojí na vysokém kopci a jistě vám neunikne při žádném vyhlídkovém letu.

Jižní Čechy hluboká

Kdo není z Jižních Čech, alespoň sem jednou za rok vyrazí na dovolenou. Jihočeské lesy, louky, rybníky a starobylá města jsou prostě nenahraditelné. Umocnit romantiku Jižních Čech můžete pohádkovým letem balónem na příklad nad Českým Krumlovem, který je z výšky nádherný, přímo středem města se klikatí řeka Vltava a vytváří tak s půdorysem města nezvyklý obraz. Ještě jižněji v Čechách stojí za zhlédnutí zámek Hluboká a jeho anglický park. Jaký zážitek zvolíte - Let balonem, vrtulníkem, větroněm nebo malým letadlem?

Komerční článek


16.5.2013   Rubrika: Krásy naší země   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,2/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Netradiční pohled na krásy Čech a Moravy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Kamulka
Kamulka - 17.1.2021 21:40

To je opravdová nádhera. Já teď pro mě a pro přítele nachystala skvělý výlet na jaro. Zadala jsem do vyhledávače: Ubytování pro dva a vyskočilo na mě tohle: https://www.treehousejested.cz/. Mého přítele to strašně zaujalo, takže jsme si hned zarezervovali pobyt na 3 dny. Oba dva už se nemůžeme dočkat. Tak třeba tento komentář také někoho inspiruje a vyzkouší něco nového.

 
Gorawen
Gorawen - 16.5.2013 16:10

smajlik - 47smajlik - 60smajlik - 60smajlik - 60

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 16.5.2013 12:48

Určitě krása, ale já se vyhýbá již i lanovkám.
Jako holka jsem vlezla všude a nyní se bojím.

 
Jarča*
Jarča* - 16.5.2013 10:39

Musí to být krása, ale já taky raději ze zeměsmajlik - 68

 
Almega
Almega - 16.5.2013 9:01

Jo a kdo má na to ?? A co kdyby se ten balon zřítil...nene,raději pěšky !!

 
Světlonoska
Světlonoska - 16.5.2013 8:24

smajlik - 94

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.