Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Kam vzít děti za vysvědčení

Kam vzít děti za vysvědčení

Rok utekl jako voda a opět napjatě očekáváme, s jakým vysvědčením přijdou na konci června naši potomci. Radujte se z úspěchů a buďte shovívaví k neúspěchům, vždyť to znáte – trojka je také dobrá známka. A za snahu a píli je dobré naše malé školáky odměnit. Babičky většinou dají nějakou tu stovku do prasátka a na vás je vymyslet odměnu, která by vaše děti potěšila a motivovala.

Máme nápad – zapomeňte na sladkosti a věnujte raději zážitek, který si užijete všichni spolu jako rodina. Čas, který spolu strávíte, potěší vás i vaše děti.

Za vysvědčení do aquaparku

Děti milují vodu, tobogány, skluzavky a vodní atrakce. Vezměte je do největšího aquaparku v ČR a užijte si dva dny plné zábavy v cenově výhodném balíčku pro rodinu. Budete bydlet v rodinném pokoji a od příjezdu do odjezdu budete mít všichni volný vstup do aquaparku, saunového světa i moderního fitness centra.

Zatímco děti si budou užívat vodních radovánek, vy můžete relaxovat v sauně nebo vířivce. Takový dárek za vysvědčení udělá dětem obrovskou radost a vy si navíc užijete příjemný relaxační víkend.

esennceDobrodružství pro kluky i holky

Letní tábor je ještě daleko, ale dobrodružství můžete svým dětem přichystat už teď. Co by je asi nejvíce bavilo? Zajezdit si na motokárách, čtyřkolkách nebo se svézt v tanku? Naučit se střílet jako v akčním filmu anebo se proletět v malém letadle? To všechno lze zařídit a navíc to v chytrých zážitkových agenturách udělají za vás. Stačí si jen vybrat zážitek, který se vašim děckám bude nejvíce líbit a vše ostatní už bude zařízeno.

Ještě malý tip na závěr – i váš muž si zaslouží po náročném školním roku odměnit. Co takhle nechat ho řídit tank BVP - vy s dětmi se povezete jako pasažéři a zaručujeme, že takovou rodinnou zábavu jste dlouho nezažili.

Komerční článek


12.6.2013   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kam vzít děti za vysvědčení

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
jangrew
jangrew - 20.11.2013 14:52

Holka měla samé jedničky a je v sedmičce, tak jsem jí k narozeninám pronajala stan a ještě pogodu pro stánkový prodej točené limonády a myslím si, že na tohle velkolepé zahájení prázdnin jen tak nezapomene http://www.party-s-production.cz/

 
Almega
Almega - 12.6.2013 13:09

Jo,já bych taky chtěla za vysvědčení do akvaparku...nevadí,že to výzo už je 37 let staré??!!!

 
sharon
sharon - 12.6.2013 12:12

ano , nějaká ta korunka kápnesmajlik - 47 ale jinak jim říkám že se učí hlavně pro sebe a ne pro odměny...smajlik - 16

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146641.
Archiv anket.