Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Bojíte se poslat dítě na letní tábor? Zkuste příměstské tábory!

Bojíte se poslat dítě na letní tábor? Zkuste příměstské tábory!

Pokud stále nemáte vyřešený program letních prázdnin pro své děti, nemáte zajištěné hlídání a nechcete děti posílat samotné pryč na delší dobu, jsou příměstské tábory ideální řešení.

 

Příměstský tábor je oblíbenou alternativou klasického tábora, která umožňuje ráno dítě přivézt a odpoledne zase vyzvednout, vysvětluje Petr Nový, majitel dětské cestovní agentury CK Robinson.

 

příměstský táborPříměstské tábory tak nejčastěji využívají rodiče mladších dětí, kteří je nechtějí poslat na delší dobu samotné pryč. Ráno je na místo konání přivezou a večer je mají zase doma. Děti mají možnost najít nové kamarády a přitom jsou stále v kontaktu se svojí rodinou. Navíc příměstské tábory nabízejí v porovnání s klasickými tábory v přírodě přece jenom výrazně lepší podmínky při nepříznivém počasí. Děti jsou v teple a v bezpečí a mají zajištěný program v klubovně nebo tělocvičně.

 

Druhou skupinou dětí jsou ty, které na tábor přijdou jenom na část týdne. To je také možné a tábor lze objednat i po jednotlivých dnech. To se hodí třeba pro případ, kdy s rodinou odjíždějí na dovolenou v polovině týdne a rodiče musí ještě některé dny do práce.

Obecně je vidět, že popularita příměstských táborů roste. O tom svědčí i každý rozrůstající se nabídka pořadatelů a lokalit. Vždy si ale dopředu zjistěte, zda bude o děti dobře postaráno, jestli je k dispozici dostatečné zázemí a profesionální instruktoři.

 

CK Robinson je dlouholetým pořadatelem akcí pro děti, letních táborů, škol v přírodě i jednodenních dětských dnů. Letos máme v nabídce 4 pražské lokality příměstských táborů. Místa jsou vybrána tak, aby byla na okrajích Prahy a umožňovala zařadit do programu i výlety a pobyt v přírodě. Zároveň jsou ale dobře dostupná a pokrývají většinu pražských částí.

příměstský tábor

 

 

Lokality a termíny pro Prahu 2014:

Praha Radotín: celé prázdniny

Praha Suchdol:4. – 15.8.

Praha Klánovice: 4. – 15.8.

Praha Říčany: 4. – 15.8.

 

Další informace najdete na stránkách CK Robinson.

ckrobinson.cz

 

www.ckrobinson.cz

http://www.ckrobinson.cz/?tabory/primestsky-tabor nebo na tel.: +420 739 465 490

Těšíme se na Vás i Vaše děti, tým CK Robinson

Komerční článek


11.6.2014   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Bojíte se poslat dítě na letní tábor? Zkuste příměstské tábory!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
cawan
cawan - 1.3.2016 14:23

Kluk 12 let, chce teď na sportovní tábor, tak sháníme nové sportovní dresy. Už jsme asi našli kandidáta http://www.xfer.cz/sportovni-obleceni/dresy

 
kubikm
kubikm - 14.6.2014 19:07

Vnuk byl vloni na nějakém přirodovědeckém, dělali pokusy a moc se mu tam líbilo, mohu doporučit

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76954.
    Archiv anket.