Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Levná dovolená v cizině. Dopřejte si ji i vy.

Levná dovolená v cizině. Dopřejte si ji i vy.

Zimní měsíce se s námi konečně rozloučily, nastupuje voňavé a postupně rozkvétající jaro a většina z nás začíná plánovat svou letní dovolenou. Nutno dodat, že zcela jistě zaslouženou dovolenou, po celoročním pracovním vypětí si příjemný odpočinek rozhodně zasloužíme. Proto bychom výběr dovolené neměli podceňovat, ale v klidu a s rozvahou si vybrat místo i způsob trávení volného času přesně tak, jak nám vyhovuje.

Abychom si skutečně odpočinuli a načerpali nové síly, je ideální vypravit se někam „za hranice všedních dní“. Pro nás, obyvatele střední Evropy je stále lákavé moře. Písečné pláže, žhnoucí slunce, palmy, ale také zajímavá historie a kultura přímořských zemí. To vše nás nejen duševně obohatí, ale zajistí nezapomenutelné zážitky.

Mnoho lidí si však dovolenou v cizině nemůže dopřát a je pro ně něčím jako nesplněným snem. Jenže tak to vůbec velikonoční ostrovybýt nemusí. Dovolená v u moře nebo kdekoli jinde v cizí zemi již není doménou pouze lidí s nadstandardními příjmy.

Portál levnecestovani.cz nabízí pro své klienty poradnu, kde vám pomohou s výběrem vaší dovolené. Najdete zde širokou škálu leteckých zájezdů za ceny více než příznivé. Vybírat můžete zájezdy pobytové i poznávací, podívat se můžete například na Kanárské ostrovy, Maledivy, Korsiku a mnoho dalších exotických míst. Zájezdy můžete vybírat bez jídla, s polopenzí či all-inclusive, záleží jen na vás čemu dáte přednost.

Nízkými cenami zájezdů se nenechte odradit a nehledejte za nimi žádné „skryté nedostatky“. Všechny zde zveřejněné nabídky jsou od seriózních a prověřených cestovních kanceláří a leteckých společností. Ceny jsou tak nízké hlavně z důvodu, že portál využívá akční nabídky a last minute pobyty. Sledujte nabídky na levnecestovaní.cz a vaše vysněná dovolená se může třeba už toto léto stát realitou.

Komerční článek


20.3.2017   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 9   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Levná dovolená v cizině. Dopřejte si ji i vy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
janicka02
janicka02 - 20.2.2021 12:49

Zdravím, chci se zeptat, letíme s mužem do Ruska a chtěli by jsme navštívit nějaké nobl kluby. Je v okolí tohoto hotelu nějaký pěkný klub? https://sbalaval.cz/rusko/201447982-za-nejkrasnejsimi-misty-stare-rusi.html

 
anabelka_arnostova
anabelka_arnostova - 2.7.2020 17:28

ahojky holky.
to my jeli s moji rodinou do italie a byli v uzasnym hotelu. za tu cenu to fakt stalo. jidlo suprovy a vsechno v poradku. jestli mate zajem, hazu vam sem odkaz. https://sbalaval.cz/italie/300032652-hotel-ambassador-italie-veneto-benatska-riviera-4-050-kc-zajezd-dovolena-italie-veneto-benatska-riviera-.html

 
valiska44
valiska44 - 11.5.2020 23:19

Super tipy na dovolenou. Díky mockrát. :-) Musím se přiznat, že mě už dlouho láká Řecko. Nikdy jsem neměla možnost se tam podívat, tak doufám, že to i přes současnou situaci výjde letos. Koukala jsem, že se tam dá zařídit také poměrně levná dovolená, viz například https://sbalaval.cz/recko/200003498-mitsis-rodos-maris-resort-spa.html

 
koliaska105
koliaska105 - 23.9.2019 23:23

No, já si myslím, že nejlevnější dovolená je taková, kterou si člověk od začátku do konce zařídí sám. Já třeba moc nevěřím všem těm různým cestovkám atd. My raději vždy na dovolenou jezdíme na vlastní pěst. Výjde to tak totiž o něco levněji. Vše od ubytování až po cestovní pojištění si zařizujeme sami. Právě třeba to cestovní pojištění si většinou sjednáváme online u https://www.ervpojistovna.cz/ a zatím to vždy proběhlo bez problému.

 
ivanka386
ivanka386 - 19.8.2019 5:37

Díky za tip. Osobně si ale myslím, že pokud si člověk chce užít pěknou a levnou dovolenou, tak určitě není potřeba jezdit někam do ciziny. Vždyť i u nás je spousta krásných míst. Můj manžel například před nějakou dobou koupil takový velký stan z https://armik.cz/ takže to každé prázdniny děláme tak, že jezdíme stanovat někam k vodě. Často je to mnohem větší zábava, než se válet někde na pláži.

 
pavlinka14
pavlinka14 - 4.3.2018 14:06

My jsme byli s manželem na týdenní odpočinkové dovolené v Mariánských lázních, konkrétně v tomto hotelu: http://cristalpalace.cz/ a moc se nám tam líbilo... ;-) Krásné prostředí, jelikož jezdíme často na dovolenou k moři, tak je to příjemná změna být také v ČR a užívat si přírody, namísto písku v botech na pláži :-D

 
janablizkova
janablizkova - 1.6.2017 22:26

Je pravda že u nás jsou krásná místa,které mnoho lidí ani nezná.ale já cestuji moc ráda.

 
dadka
dadka - 23.3.2017 9:06

V této neklidné době se nám ani moc nechce cestovat do zahraničí. U nás je taky moc krásně.

 
dadka
dadka - 23.3.2017 9:04

V této neklidné době se nám ani moc nechce cestovat do zahraničí. U nás je taky moc krásně.

 
Almega
Almega - 21.3.2017 18:46

Už se mi nechce se někam harcovat,bohužel,za mlada,bych bývala cestovala,ale to jsme nemohli nebo neměli na to...Nyní už je lenost,pohodlnost,opět nedostatek peněz .Máme naštěstí u nás krásnou krajinu,takže všude dobře,ale doma nejlépe!

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 464286.
Archiv anket.