Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nekonečné moře u vás doma na stylové fototapetě

Nekonečné moře u vás doma na stylové fototapetě

stylové fototapety

Máte rádi nikdy nekončící pohledy na mořské břehy a na samotné moře, které vypadá úchvatně a má svou nesporou sílu? Pak je pro vás jako stvořená fototapeta moře. Pořídit si ji lze v neskutečném množství nejrůznějších podob. Že aktuálně pochybujete a přesně nevíte, jak by mohla právě ta vaše fototapeta vypadat? To vůbec nevadí, jelikož motivů moře je nepřeberné množství. Volit je lze třeba za různého počasí. Jednat se může o rozbouřené mořské břehy anebo naopak o klidné vody zalité sluníčkem. Vše se odvíjí od toho, jakou atmosféru vlastně hodláte v dané místnosti vytvořit. Stejně tak není problém vybírat i některé symboly a objekty, jež s mořem jako takovým přímo korespondují. Na mysli máme především zajímavé lodě, majáky či jiné objekty. Fototapety moře vypadají skvostně a umí zachytit detaily v jejich ryzí podobě. Jaké? Na to se podíváme podrobněji v tomto článku.stylové fototapety

Myloview

 

Přírodní pobřeží

Samotná příroda je mocnou čarodějkou. Dokáže vytvořit scenérie, které by nikdo jiný nevymyslel. Charakteristické jsou nejrůznější zálivy a ostrůvky. Opuštěné krajiny bez lidí vypadají na tapetách divoce a velmi lákavě. Především kombinace skalistých břehů a rozbouřeného moře mají nadčasový význam a rozhodně se na ně dívá velmi dobře. Protipólem takovýchto snímků jsou písečné pláže zalité sluncem. Kombinují se hojně ještě se zelenými palmami a jiným porostem typickým pro tropické a subtropické oblasti. Moře v přírodním pojetí je moc hezké i při pohledech na hladinu a střídání sluníčka s deštěm. Právě počasí, hra se světlem a celkové pojetí obrázku umí vytvořit dokonalý vzhled dané oblasti. V jakékoli místnosti budou takovéto scenérie dokonalé.

 

Svůdnost žen v plavkách

Při pohledu na krásnou ženu v bikinách zaplesá srdce každého muže. U moře je jich více než dost. Proč si tedy nepořídit fototapetu moře, jejímž hlavním motivem je právě krásná dívka oblečená v titěrných plavkách. Nemusí se nezbytně jednat o nějaké hodně odvážné fotografie za hranicí vkusu mnohých lidí. Vždyť krása dámského těla bývá často nesmírná a rozhodně se není za co stydět. Fototapeta moře s takovouto dívkou vypadá vkusně a mořské břehy fungují jako velmi příznačné kulisy. Při pohledu na ně a dívku se člověk vždycky zasní a bude se cítit příjemně. Pozor by si u takovéhoto motivu měli dát pouze zadaní pánové, kteří by mohli vyvolat žárlení u své partnerky. I tak se ale dá domluvit na jakémkoli kompromisu.

stylové fototapety 

Elegantní promenády

Prakticky ve všech letoviscích se nacházejí malebné promenády, po nichž se procházejí hosté různých hotelových resortů. Vyznačují se především zajímavých architektonickým pojetím a také spoustou lidí. Ke všemu se často přidává ještě zeleň kombinovaná s mořem. Takové palmy lemující chodníky a podloubí přidají výjevu na exotice a celek vypadá doslova komfortně. Jinak jsou samozřejmě promenády také doplněny přítomností malých butiků a stylových restaurací. Třeba takové tradiční řecké taverny vypadají náramně a na chvilku vás vrátí do dob minulých.

 

Mořská fauna a flóra

Moře je plné nejrůznějších rostlin a živočichů. Svým vzhledem dokážou jak fauna, tak i flóra dokonale zaujmout. Co se týká rostlin, pod mořem najdeme nejrůznější sasanky, chaluhy a jiné krásné rostliny, které vytvoří hodně zajímavé scenérie, jež mohou být nedílnou součástí obývacího pokoje anebo jiných místností. Takovéto pestré fototapety umí rozzářit i zdánlivě fádní prostor. Stejně tak potěší i letmé pohledy na zachycení mnohých mořských živočichů. Takové pestrobarevné rybky v křišťálově modré vodě jsou na pohled opravdovým skvostem.

 

Dovolená se vším všudy

Hodně oblíbené jsou i fototapety moře, které symbolizují dovolenou jako takovou. Pulsující letoviska vypadají přirozeně a na člověka celá atmosféra působí přirozeně. Vybírat si lze samozřejmě z fotografií, jež pocházejí z různých letovisek. Jiný vzhled mají pochopitelně například různá města v Egyptě a jiný kupříkladu městečka v Itálii nebo jiných přímořských zemích. Každému se líbí exotika v poněkud odlišném podání.

Komerční článek


24.1.2018   Rubrika:   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nekonečné moře u vás doma na stylové fototapetě

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 11.2.2024 20:53

Do koupelny by to byla super výzdoba :-) . Nějakou takovou tapetu moře, kam bychom mohli jednou jet s manželem a dětmi na dovolenou, až teda našetříme peníze. :-) . Na zdech máme jinak jen fotky nás a dětí a pár obrazů, které jsem sehnala v bazaru https://domacnost.biginzerce.cz/dekorace/index-1.htm :-) .

 
koliaska105
koliaska105 - 22.10.2018 8:38

Moc pěkně napsané. Musím uznat, že některé ty tapety (hlavně ty s přírodními motivy) vypadají opravdu překrásně. Přesně něco takového bych už dlouho chtěla do ložnice. Už jsem se dokonce i po nějakých dívala, ale zatím nevím jakou vybrat. Mimochodem, při hledání jsem narazila na tuto zajímavou stránku: https://dobrebyvanie.sk/samolepiace-tapety/ Mají tam spoustu užitečných informací týkajicích se právě výběru samolepících tapet.

 
enka1
enka1 - 25.1.2018 13:59

Já bych chtěla tapetu s pohledem do hospody, na stolech pivo a popelníky...smajlik - 93

 
YXH
YXH - 24.1.2018 15:01

Frcely tusim nekdy zacatkem 80 let. Jo moda se vraci. Ale nemam na to misto.

 
Linda
Linda - 24.1.2018 14:26

Me by se to i libilo ,ale bohuzel nemam na to zed smajlik - 26

 
PEGG
PEGG - 24.1.2018 14:04

Zrovna s těch ukázek tady táhne spíš chlad smajlik - 26

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.