Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Plánujete na dovolenou? Nezapomeňte zařídit řadu důležitých věcí

Plánujete na dovolenou? Nezapomeňte zařídit řadu důležitých věcí

Dovolená je pro každou z vás příjemným odpočinkem, díky kterému budete moci jednoduše zapomenout na všechny starosti všedního dne. Než na ni odjedete, je nutné myslet na to, že je třeba zařídit i několik důležitých věcí. Na co vše je dobré myslet? Podívejte se s námi.

Pojistná ochrana

Pokud plánujete cestu po České republice, tak si můžete být jistá tím, že vám stačí klasické zákonné zdravotní pojištění. Jakmile míříte do zahraničí, je dobré uzavřít pojištění na dovolenou, které nese název cestovní pojistka. Ta nabídne tolik potřebnou ochranu ve chvíli, kdy by se mimo naši zemi cokoliv stalo. Výhodou daného pojištění je jak to, že ho lze sjednat online, tak i to, že stojí jenom pár korun. Roli hraje především cílová destinace. Ideální je rozsah, který myslí na vše. Sem se řadí pojištění:

· Léčebných výloh

· Zavazadel a sportovní výbavy

· Odpovědnosti za škodu

Balení věcí

Naházet do kufru několik nejdůležitějších věcí zvládne každá z vás. V cíli vaší cesty však můžete zjistit, že vám dovolenařada věcí chybí. I proto je na místě udělat si seznam všeho, co budete na dovolené potřebovat. A podle něho si také zabalte. Může to být třeba i praktický keepcup, který umožní pít nápoj stále po ruce a tak dodržovat pitný režim. Jedete-li za sluncem, měl by to být zase třeba opalovací krém. Když jedete za poznáním, nezapomínejte na mapu.

Domácí mazlíčci

Máte je? Pokud si je chcete vzít na dovolenou, je problém vyřešen. Pokud to není možné, je třeba dát je někomu a hlídání. A zde je třeba zajistit, aby po celou dobu měl váš mazlíček vše, co potřebuje. Základem je dobré krmivo pro psíka v dostatečném množství. Stejně tak to musí být jeho pelíšek, hračky, ale třeba i pamlsky. Domácí mazlíček by po dobu vaší dovolené rozhodně neměl nijak strádat. I to je věc, kterou je třeba řešit s předstihem a nikoliv až na poslední chvíli.

Komerční článek


28.12.2018   Rubrika:   |   Komentářů 14   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Plánujete na dovolenou? Nezapomeňte zařídit řadu důležitých věcí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Rozehnalova
Rozehnalova - 30.3.2023 4:33

Holky já jsme pořád plánovala dovolenou, jak někam pojedeme společně, ale nakonec na to nikdy nedošlo. Pořád nějak nebyl čas.... Už jsem se i trochu naštvala a vyřešila jsem to nakonec tak, že jsem začala jezdit sama na jenodenní výlety a jsem zase spokojená. Našla jsem si cestovní agentruru https://samsonovatour.cz/jednodenni-akce/ , se kerou jezdím ráda, protože mají vždy vše perfektně naplánované a zorganizované.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 25.11.2020 18:27

Ne ne, já mám zkušenost se srovnávačem pojištění https://www.klikpojisteni.cz/ , kde jsem si našla nejvýhodnější nabídku pojištění, a tu jsem si potom vyřídila přes tento srovnávač online. Namísto klasického podpisu stačí smlouvu zaplatit z osobního účtu

 
Michalcova
Michalcova - 24.11.2020 15:43

A když si tam vyberu nabídku některého pojištění, tak potom jdu na konkrétní pojišťovnu si tam pojištění uzavřít? nebo jak přesně to funguje?

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 22.11.2020 9:28

Asi pokaždé, když jsem někam cestovala, tak jsem se pojišťovala u jiné pojišťovny. Podle aktuální nabídky, protože ta se pořád mění. Nejlepší je se podívat na srovnávač pojištění, kde rychle vidíte nabídku všech pojišťoven

 
Michalcova
Michalcova - 19.11.2020 20:34

Máte prosím vyzkoušené, u které pojišťovny se nejvíc vyplatí cestovní pojištění? kde ho sjednat výhodně?

 
Ivanka082
Ivanka082 - 28.8.2020 11:09

Na kvalitní výbavu pro dovolenou netřeba zapomínat. To my si takhle jednou zapomněli do stanu vzít spacák a to bylo nadělení. Už se nikdy nechci s přítelem dělit o deku. Jsem promrzla až na kost. Po této negativní zkušenosti jsme navštívili https://www.naturehikecz.cz a vybrali si spacáky ze široké nabídky. Doporučuji tento obchod.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 30.1.2020 0:08

Myslím si, že na dovolené je ze všeho nejdůležitější hlavně pořádná výbava. My jsme si ji už teď s předstihem objednali z https://armik.cz/ , takže věřím, že náš další výlet do přírody zvládneme s přehledem.

 
ivanka386
ivanka386 - 28.6.2019 17:55

Jojo, souhlas. Na cestovní pojištění by se určitě před dovolenou zapomínat nemělo. Také ho musím ještě zařídit než vyrazíme. Koukala jsem na jeden srovnávač a vyšlo mi, že asi nejvýhodnější by pro nás bylo cestovní pojištění od https://www.insiacare.cz/ Nemáte s nimi někdo zkušenost?

 
Aduša
Aduša - 29.5.2019 21:17

Jedu s přítelem to Egypta a sjednávala jsem si pojištění přes https://www.srovnator.cz/cestovni-pojisteni/ a OK.

 
koliaska105
koliaska105 - 17.4.2019 19:50

S tím pojištěním úplně souhlasím. Zvlášť pokud jede člověk třeba někam dál, tak je to prostě nezbytnost. Já bych se letos ráda vydala do Tuniska a před odjezdem si cestovní pojištění určitě sjednávat budu. Už jsem si porovnávala nabídky různých pojišťoven a zatím nejlépe mi vyšla tato pojišťovna: https://www.ervpojistovna.cz/

 
Veronaska
Veronaska - 24.3.2019 11:44

Jezdíme do hotelu www.hotelport.cz, mají tam spoustu zábavy pro děti dospělé, je tam možnost krásných výletů, a to jídlo to je prostě něco, to se musí zažít....

 
Terka jun
Terka jun - 20.3.2019 12:48

Do kterého hotelu tam jezdíte? který hotel tam je?

 
Veronaska
Veronaska - 15.3.2019 12:29

Jezdím s manželem každý rok, a minulý rok i poprvé s miminkem do hotelu na Mácháč, je to tam opravdu parádní, krásný luxusní hotel, kde se cítíme velice dobře, přijedeme domů vždy odpočatí.

 
Terka jun
Terka jun - 12.3.2019 19:05

Ahoj, prosím poradíte mi, kam vyrazit s miminkem a manželem na dovolenou? po České republice?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.