Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Plážová lehátka do Chorvatska i na Mácháč

Plážová lehátka do Chorvatska i na Mácháč

plážLéto je v plném proudu, sluníčko nám taky začíná přát. Nejvyšší čas vydat se k vodě. Ať už jedete jen na Mácháč, nebo se vydáte třeba do Chorvatska, neměla by vám chybět plážová lehátka. Na co jiného si taky u vody lehnout?

Podle předpovědi počasí se teď můžeme těšit na pár pěkných slunečných dnů, byl by hřích toho nevyužít. Kdo má možnost vzít si dovolenou, ten by tak měl učinit a užívat si u vody. Za ten letošní rok si dovolenou víc než zasloužíme.

 

Co by nemělo v kufru na letní dovolenou chybět?

Kromě plavek, kraťas, tílka, opalovacího krému a osušky by nemělo v zavazadle chybět ani plážové lehátko. Je skladné, lehké, zabere jen minimum místa. To oceníte hlavně ve chvíli, kdy na dovolenou poletíte. Letecké společnosti si totiž nastavují nejrůznější limity zavazadel, která je třeba dodržet. Když se vám to nepodaří, vyjde vás to poměrně draho.

máchovo jezeroVíte, že plážové lehátko využijete nejen u moře? Pláže přeci najdete i u našich krásných rybníků, přehrad a koupališť.

 

Proč s sebou vozit zrovna plážové lehátko? Nestačí deka?

Deka nebo osuška by vám určitě taky posloužila, jenže když zafouká větřík, můžete o ně snadno přijít. Boří se do písku, neizolují chlad a vlhkost.

Plážová lehátka jsou oproti dekám a plážovým osuškám na spodní straně opatřená PVC fólií, mají skvělé izolační vlastnosti. Pro přenášení jsou lehátka vybavená praktickými úchyty.

 

Kde vám plážové lehátko jistě přijde vhod?

· Chystáte se k moři a nechcete ležet v písku.

· Plánujete výlet na koupaliště nebo břeh rybníka.

· Cílem vaší cesty jsou oblázkové pláže.

· Chcete si udělat piknik v parku a nechcete se o místo dělit s mravenci a dalším lezoucím hmyzem.

· Plážové lehátko využijete i jako potah na zahradní lehátko pro chvíle odpočinku.

 

Jak vybrat plážové lehátko?

lehátkoMy ženy jsme poměrně náročné. To, co si kupujeme, musí být nejen funkční a praktické, ale taky pěkné. Co se nám nelíbí vzhledem, to si nekoupíme. Nebo jen když opravdu není zbytí. Jenže jen o designu to není ani u plážových lehátek.

Plážová lehátka jsou na trhu k dispozici ve dvou provedeních, je třeba se rozhodnout, které nám bude víc vyhovovat.

· Plážové lehátko v ruličce, které je o něco skladnější než druhá varianta. Na druhou stranu – srolovat ho do původní ruličky může být docela oříšek.

· Skládací plážové lehátko.

Víte, že lehátko na pláž je měkké a pohodlné? Jeho výplň totiž tvoří 100% PU pěna.

Čtěte také: Relax a pohodu si s plážovými lehátky užijete nejen u vody

Ať už si vyberete jednobarevné plážové lehátko, nebo lehátko s nějakým pěkným prázdninovým motivem, rozhodně nešlápnete vedle a můžete se těšit na pohodové chvíle u vody. Nic vás nebude tlačit, písek bude jen pod lehátkem a od země vám nebude chladno.

Komerční článek


25.7.2020   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Plážová lehátka do Chorvatska i na Mácháč

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Amelia00
Amelia00 - 28.7.2021 20:20

Nikdy jsem nevěděl, že mohu získat dobré a spolehlivé kouzla online, kteří by opravdu mohli pomoci lidem jako já, kteří potřebovali pomoc ve vztahu. Oddělila jsem se od svého manžela, když se se mnou rozešel a vrátil se ke své bývalé milence, byl jsem tak zničený a zlomený srdcem. Nebyl jsem sám sebou, dokud mě můj přítel neodkázal na Velkého muže jménem Velká Baba Ogbogo, že by mi mohl pomoci s mojí situací. Zpočátku jsem pochyboval a později se s ním spojil a on mi řekl, že dostane lásku kouzlo připravené na to, abych dostal svého přítele zpět Poté, co jsem provedl potřebné, udělal jsem všechno podle jeho pokynů a k mému největšímu překvapení mi zavolal můj přítel, že se vrací domů, a bylo mu líto všeho, čím mě nechal projít. Výsledek byl úspěšný a dnes žijeme šťastně. Dal jsem mu slovo, že se podělím o své zkušenosti se světem, aby od něj mohli ostatní získat jakoukoli pomoc. Můžete mu poslat e-mail na adresu: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo pro naléhavou odpověď napište na jeho linku WhatsApp +2349020168697 ... Děkuji skvěle BaBa Ogbogo

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76670.
    Archiv anket.