Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Splnit si cestovatelský sen vám umožní tažné zařízení k vozu

Splnit si cestovatelský sen vám umožní tažné zařízení k vozu

Patříte k ženám, které milují cestování? Ať už jde o prodloužené víkendy s drahou polovičkou nebo kamarádkou, partou přátel nebo vyrážíte ráda sama? Zapojte za vůz karavan! Možná také s oblibou vyrazíte na cesty s jízdním kolem. Abyste ušetřila za dovolenou, nemusela řešit, jak přemístíte své milované kolo a mnohé jiné, vyplatí se koupit si k vozu tažené zařízení.

Vyberte si ideální tažné zařízení

Jakmile si necháte namontovat tažné zařízení, určitě budete potřebovat mnohé inspirace pro cesty, abyste jej co nejvíc využila. Než se tak ale stane, vězte, že můžete volit ze třech typů tažných zařízení. K dostání jsou pevná, odnímatelná a otočná tažná zařízení. První uvedené je nejlevnější a je ideální tam, kde bude často využíváno. Odnímatelné dělíme na ruční, pákové a automatické. Hodí se pro příležitostní použití a skvěle snoubí cenu s frekvencí použití. Poslední uvedení, tedy otočná, jsou řazeny do luxusní třídy tažných zařízení. Doposud nebyly překonány pro jejich pohodlí i bezproblémový provoz. Jsou kdykoli připraveny k okamžitému použití.

Je váš vůz uzpůsoben k montáži tažného zařízení?

Než začnete tažné zařízení vybírat, ověřte si v technickém průkazu, zda jej můžete k vašemu vozu nechat namontovat. I když jde o výjimečné případy, jednoduše někdy to nejde. Je důležité znát svislé zatížení vozidla a stejně tak užitečné zatížení konstrukce. Zajímat by vás měla i přípojná hmotnost, která značí hmotnost, kterou je možné připojit k tažnému vozidlu.

Montáž svěřte profesionálům

Jestliže máte doma někoho, kdo autům rozumí a chtěly byste, aby vám tažné zařízení namontoval, nebude to možné. Toto zařízení totiž musí montovat servis, který má k požadované službě patřičné oprávnění. Servis vám následně vydá montážní protokol, který společně s typovým listem odnesete na registr vozidel, kde vám zapíší zařízení do velkého technického průkazu. Tím bude všechny úřední procesy u konce a vybudete moci směle začít cestovat.

Rozhodnete-li se pro tažné zařízení, určitě nebudete litovat. Naskytne se vám spousta možností, jak nově využít váš stávající vůz.

Komerční čláenk


24.8.2020   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Splnit si cestovatelský sen vám umožní tažné zařízení k vozu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lucinka258
Lucinka258 - 27.1.2023 20:13

My jsme si splnili cestovatelský sen, když jsme si koupili karavan. Ta volnost pohybu a možnost jet kam chceme, je prostě skvělá. Už se těším, až se trochu oteplí a zase někam pojedeme :-) . Do karavanu jsme si konečně koupili i předstan z https://www.reslshop.cz/markyzy-a-predstany/ , tak jsem ráda, že budeme moct sedět před karavanem a i tak budeme mít soukromí :-) .

 
esternovakova
esternovakova - 29.8.2022 11:47

S manželem jsme projeli skoro celou Evropu obytným automobilem, ale již máme svůj věk, a tak trávíme letní dny nejraději doma na zahradě nebo si sedneme pod pergolu, kterou jsme si nedávno pořídili na https://www.growerstore.cz/. Můj manžel vždy vezme alba s fotografiemi a vypráví naším vnoučatům o našich četných cestách.

 
novaklen13
novaklen13 - 30.1.2022 22:49

My právě přesně ten držák na kola na auto máme. Minulé léto jsme ho hojně využili. Letos ale uvažujeme trochu o něčem jiném. Dívali jsme se totiž, že od https://www.karavany-strakonice.cz/ se dá pronajmout obytný vůz, tak jsme se s manželem bavili o tom, že bychom si ho mohli půjčit a projet s ním třeba část republiky. To by mohla být podle mě skvělá dovolená. :)

 
Amelia00
Amelia00 - 28.7.2021 20:20

Nikdy jsem nevěděl, že mohu získat dobré a spolehlivé kouzla online, kteří by opravdu mohli pomoci lidem jako já, kteří potřebovali pomoc ve vztahu. Oddělila jsem se od svého manžela, když se se mnou rozešel a vrátil se ke své bývalé milence, byl jsem tak zničený a zlomený srdcem. Nebyl jsem sám sebou, dokud mě můj přítel neodkázal na Velkého muže jménem Velká Baba Ogbogo, že by mi mohl pomoci s mojí situací. Zpočátku jsem pochyboval a později se s ním spojil a on mi řekl, že dostane lásku kouzlo připravené na to, abych dostal svého přítele zpět Poté, co jsem provedl potřebné, udělal jsem všechno podle jeho pokynů a k mému největšímu překvapení mi zavolal můj přítel, že se vrací domů, a bylo mu líto všeho, čím mě nechal projít. Výsledek byl úspěšný a dnes žijeme šťastně. Dal jsem mu slovo, že se podělím o své zkušenosti se světem, aby od něj mohli ostatní získat jakoukoli pomoc. Můžete mu poslat e-mail na adresu: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo pro naléhavou odpověď napište na jeho linku WhatsApp +2349020168697 ... Děkuji skvěle BaBa Ogbogo

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77634.
    Archiv anket.