Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Zdravější životní styl? Zkuste elektronickou cigaretu!

Zdravější životní styl? Zkuste elektronickou cigaretu!

Že kouření škodí zdraví asi netřeba zdůrazňovat. Toto tvrzení je všeobecně známé a každá kuřačka neblahé účinky takového zlozvyku zřejmě pociťuje i sama na sobě. Mnohé z vás se s ním proto rozhodly skoncovat, jenže to není tak jednoduché. Pravdou je, že různé nikotinové žvýkačky či inhalátory nejsou to „pravé ořechové“, protože zkrátka něco chybí. Co takhle ale vyzkoušet elektronickou cigaretu?

 

Elektronická cigareta – zdravější a elegantnější varianta kouření

Jistě jste o nich již také slyšela, neboť se jedná o hit posledních let. Fungují však elektronické cigarety? Odpověď zní jednoznačně: „Ano“! Elektronická cigareta obsahuje nikotin, tedy návykovou látku, která je sama o sobě toxická, ale… Při kouření klasických cigaret vzniká při spalování tabáku tisíce dalších škodlivých látek a navíc si lze s elektronickou cigaretou množství nikotinu dávkovat. Nehledě na to, tyto výrobky vypadají velice elegantně (viz také zde), takže mohou doplnit Váš styl.

 

elektronická cigaretaE-liquid – každý den jiná chuť

Další výhodou této varianty kouření je náplň neboli e-liquid. Zatímco u klasických cigaret jste byla v podstatě odkázána na několik málo chutí, zde to neplatí. Své smysly tak můžete uspokojit e-liquidy mnoha různých příchutí. V úvahu připadají tabákové, ovocné či nápojové, jakož i chuť a vůně vanilky či mentolu. To však ještě zdaleka není vše. Můžete proto experimentovat každý den.

 

Kvalitní e-cigarety i rozličné e-liquidy na eMotion.cz

Pokud jste se i Vy rozhodla udělat něco pro své zdraví, ale nemáte alespoň prozatím odvahu skoncovat s kouřením, vyzkoušejte internetový obchod eMotion.cz. Čeká na Vás pestrý výběr, stejně jako zajímavé pořizovací ceny. Kromě elektronických cigaret a e-liquidů si navíc můžete pořídit i nejrůznější příslušenství. Skoncujte tedy se svým zlozvykem, žijte zdravěji!

Komerční článek


28.11.2013   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Zdravější životní styl? Zkuste elektronickou cigaretu!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
petrasvo
petrasvo - 12.8.2014 14:58

Já s e-cigaretou žádný problém nemám, ale velký problém je pak když nějaký prodejce vyrábí ty e-liquidy sám a pak je prodává. To může být pak nebezpečné viz http://www.gallagher.cz/magazin/vyroba-e-liquidu-doma-je-nebezpecna-proc/

 
sharon
sharon - 28.11.2013 15:30

Milda3: teď jsem to chtěla napsat ....taky jsem to četla....FUJsmajlik - 66....stačí co vydýcháme ze vzduchu z výfuků aut....

 
Milda3
Milda3 - 28.11.2013 13:31

už jsem někde četl že v tom jsou horší látky nežli v cigaretě,každý prodejce to bude obhajovat aby měl kšeft

 
dadka
dadka - 28.11.2013 10:59

Nějak nechápu smysl elektronické cigarety....Buď kouřím se vším všudy, nebo nekouřím a hotovo. Je to asi spíš nějaká pomocná berlička pro kuřáky, kteří chtějí přestat kouřit. Nejlepší je s kouřením vůbec nezačínat a potom se nemusí složitě přestávat.
Cena cigaret dnes taky není zanedbatelná..

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 28.11.2013 10:25

já ji teda zkoušet nebudusmajlik - 68