Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Jak si odpočinout? Tipy, které vás nezklamou

Jak si odpočinout? Tipy, které vás nezklamou

Také vám přijde, že máte osobních i pracovních povinností doslova nad hlavu? V takovém případě je vhodné hledat možnosti odpočinku. Co patří mezi naše tipy, které nezklamou ani vás? Podívejte se.

 

Dovolená je základ

To první, co můžeme doporučit každé z vás, je dovolená. Jde o nejlepší možnost, jak zapomenout na problémy a nabrat síly. Nejenom, že je možné vyrazit na pobyt v tuzemsku. Cestovat můžete i kamkoliv do zahraničí. Jestliže se ohlížíte i na cenu, jistě vás zaujme nabídka dovolených Antalya. Jedná se o známé letovisko v Turecku, které vás zaujme hned několika lákadly. Které patří mezi ty hlavní, když pomineme nízké ceny?

· Zajímavé památky

· Krásné pláže

· Kvalitní hotely

 

Zkuste i nákupy

Co ráda dělá každá žena? Samozřejmě že nakupuje. I to je doporučovaná forma odpočinku, u které lze zapomenout na běžné starosti všedního dne. Ženy nakupování jednoduše milují a tak je vhodné jednou za čas sama nebo s kamarádkou vyrazit. A pokud už máte objednanou i výše zmíněnou dovolenou, můžete začít kompletovat první věci, bez kterých se neobejdete. Jsou to třeba letní šaty a jiné oblečení na procházky či na pláž. Uvidíte, že i nakupování je forma zajímavé relaxace a dobrá možnost, jak si vyčistit hlavu.

 

Najděte si chvíli jenom sama pro sebe

Naučte se odpočívat i během dne. Zavřete se sama do pokoje, zapněte si hudbu, nebo si vezměte knížku. Mnoha ženám k dokonalé relaxaci pomůže ale třeba i nejlepší káva, která jenom existuje. Stačí, když budete takto odpočívat třeba jenom 30 minut denně a sama uvidíte, že se to na vaší psychické kondici odrazí velmi pozitivním způsobem.

 

Vyrazte na víkend

Kam? Třeba na hory. I když zrovna nelyžujete a nepatříte mezi milovnice zimních sportů, nezoufejte. Mnohé hotely nabídnout i různé wellness a zkrášlovací procedury, které jsou také jedním ze zajímavých tipů na to, jak si odpočinout a načerpat tak energii i na několik následujících měsíců.

Komerční článek


25.2.2018   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak si odpočinout? Tipy, které vás nezklamou

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lulakova
Lulakova - 23.10.2019 17:56

Ne ne objednávala jsem si ho přímo ze stránek prodejce u nás https://kombe.cz/ , opravdu doporučuji vyzkoušet, prvně jsem si brala to nejmenší balení na zkoušku, teď si vždy objednávám to největší.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 21.10.2019 10:22

Ten jste si koupila v lékárně? nebo kde se takový čaj prosím prodává?

 
Lulakova
Lulakova - 17.10.2019 20:09

Vždy jsem se se stresem snažila bojovat jen přírodně, nechtěla jsem brát žádné prášky, tak jsem po tom pátrala, a začala jsem si kupovat korejský ženšenový čaj, který mi od stresu pomáhá.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 16.10.2019 15:35

Potýkáte se holky některá s dlouhodobým stresem? řešíte to nějak? účinně?

 
Heinz Munkel
Heinz Munkel - 8.3.2018 8:12

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 334596.
    Archiv anket.