Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Postroj nebo obojek?

Založila Terka jun poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terka jun
Terka jun - 25.3.2018 21:41

Jee tak ty vypadají fakt skvěle, podobný jsem ještě neviděla, asi zkusíme oboje, je pravda, že tím zjistíme, co bude pro nás nejlepší, nejjednodušeji, děkuji moc za tipy.

 
MargaritaD
MargaritaD - 23.3.2018 22:55

My používáme postroj, když chceme, aby tahal a obojek spíš na to, aby pejsek byl lépe ovladatelný, občas je to totiž šílený třeštidlo a nejradši by proběhl všechny křoví okolo společně se mnou :-D Oboje máme z 4dox a určitě je to za nás super, postroje tam navíc dělají na míru a náš Aron má na něm vyšité i jméno, náš kontakt atp. a vypadá to fakt krásně, určitě super ozvláštnění od jednoduchých obojků a postrojů ze zverimexů :-)

 
Kukudlanka
Kukudlanka - 22.3.2018 21:14

Zdravím, já si myslím, že na vodítku jsou psi trochu ovladatelnější (přece jenom naopak do postroje se můžou pořádně zapřít a někam vás odtáhnout, ale to dost záleží na tom, co máte za pejska).Na druhou stranu má postroj ale i spoustu výhod, hlavně co se týče páteře, k ní je, co jsem slyšela, mnohem šetrnější, můžete zkusit oboje a uvidíte, co bude pejskovi i vám více vyhovovat. A co se nějakého konkrétního vodítka nebo postroje týče, to vám asi moc neporadím, my jsme to naše i s obojkem kupovali už hrozně dávno, když jsme si pejska pořizovali... bohužel ani nevím kde.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 432224.
Archiv anket.