Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Postroj nebo obojek?

Založila Terka jun poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terka jun
Terka jun - 25.3.2018 21:41

Jee tak ty vypadají fakt skvěle, podobný jsem ještě neviděla, asi zkusíme oboje, je pravda, že tím zjistíme, co bude pro nás nejlepší, nejjednodušeji, děkuji moc za tipy.

 
MargaritaD
MargaritaD - 23.3.2018 22:55

My používáme postroj, když chceme, aby tahal a obojek spíš na to, aby pejsek byl lépe ovladatelný, občas je to totiž šílený třeštidlo a nejradši by proběhl všechny křoví okolo společně se mnou :-D Oboje máme z 4dox a určitě je to za nás super, postroje tam navíc dělají na míru a náš Aron má na něm vyšité i jméno, náš kontakt atp. a vypadá to fakt krásně, určitě super ozvláštnění od jednoduchých obojků a postrojů ze zverimexů :-)

 
Kukudlanka
Kukudlanka - 22.3.2018 21:14

Zdravím, já si myslím, že na vodítku jsou psi trochu ovladatelnější (přece jenom naopak do postroje se můžou pořádně zapřít a někam vás odtáhnout, ale to dost záleží na tom, co máte za pejska).Na druhou stranu má postroj ale i spoustu výhod, hlavně co se týče páteře, k ní je, co jsem slyšela, mnohem šetrnější, můžete zkusit oboje a uvidíte, co bude pejskovi i vám více vyhovovat. A co se nějakého konkrétního vodítka nebo postroje týče, to vám asi moc neporadím, my jsme to naše i s obojkem kupovali už hrozně dávno, když jsme si pejska pořizovali... bohužel ani nevím kde.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 334581.
    Archiv anket.