Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

David Hůrka - prolhaná figurka českého internetu

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / David Hůrka - prolhaná figurka českého internetu
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-106
Matsena
Matsena - 7.6.2022 10:58

HurkaOkurka: Spíš mne děsí, že by někdo těmto výmyslům a bludům opravdu mohl uvěřit, což může být nepříjemné zejména u mládeže.

Pán má evidentně problémy s notně pošramoceným egem /patrně v důsledku životních zkušeností/, což se snaží maskovat navenek předstíraným, ba až přehnaným sebevědomím. S tímto bohužel však zcela nekoresponduje jeho fyzické vzezření a zejména I úroveň jeho intelektu, což mu nějak doposud nedošlo.

Nebudu zmiňovat, že toto je v běžném životě důvodem k pravidelným seancím u klinického psychologa, ale nechápu zde zcela scházející sebereflexi projevující se nabízením “výuky” tohoto rádoby pokročilého skillu a rádoby bad boy image, jenž je z jeho strany prezentován jako styl, či dokonce výsledek osobního rozvoje.
I když zde je bohužel pravdou, že většina duševních chorob a postižení prochází řadou fází a rozvijí se postupem času a nedostatečnou léčbou.

Zcela zarážející zde je však tato zcestná definice:

Kup si za pár korun webovou stánky
+ Vyploď na ní několik vět opěvujících tvé vymyšlené a neexistující úspěchy
+ Na internetu najdi pár nic neříkajících a všeobecných motivačních vět, ulož je do souboru a začni ho nazývat honosně knihou, či e-bookem odkazující na to, jak návštěvníkovi tvého kurzu změní od základu život
+ Zaplav YouTube desítkou videí, kde všeobecná moudra prezentuješ jako svá životní know-how a výsledky
+ Požádáš slaboduchého kamaráda/kamarádku, aby s tebou udělal/a obskurní rozhovor, kde předstírá, jak tě strašně obdivuje pro tvé neexistující a vymyšlené úspěchy, kdy jedním dechem bude doslova popisovat, jak pozoroval tvůj raketový osobní rozvoj a růst
+ zaplatíš pár brigádnic, co za pár korun hrají na tvých rádoby školeních okouzlené a doslova hltající každé tvé slovo, zamilovaně na tebe hledíc
+ Odkazuj na stovky neexistujících klientů, jejichž soukromí střežíš jako oko v hlavě

= To vše se rovná údajný úspěšný a skromný člověk, kterému se daří vše na co v životě sáhne.

Pak se na internetu dočteš o ztroskotanci, zvedajícím na hotline telefony, jehož vrcholným životním úspěchem bylo se oženit s obdobně nevalnou partnerkou.

To už je tenhle svět opravdu tak zkažený

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 23.5.2022 22:23

Matsena: On za to pomyleny chudacek nemuze. Neni proste jen pripraven na to celit tvrde realite, kde se setkava s jednim odmitnutim a vysmechem za druhym.
Internet je v tomhle smeru bezpecne misto a z pohledu lhani snese temer vsechno, takze i totalni outsider si zde muze hrat na usesneho a pro zeny neodolatelneho chlapa.
Co na tom, ze v realu si to to tak maximalne udelal rukou na discotece v kabince na hajzlu, zatimco ve vedlejsi kabince nekdo kakal.

 
Matsena
Matsena - 15.5.2022 20:12

Petra.Ibišek: Já si to třeba dokážu živě představit.
Takový o tři stupně trapnější pořad Rande se Slávkem Bourou.
Zaplacené figurantky instruované aby se upoceným lemplům žadonícím o jejich pozornost na internetu nastudovanýma hláškama nevysmály do očí.

Mezi nimi kralující soudruh David Hůrka sypající ze sebe lavinu hovadin které prezentuje jako ultimátní způsoby svádění ve svých trapných a zcestných videích.

Chápu, že stávající instruktor musel být zákonitě při takovéhle nevyrovnané konkurenci na hodinu vyhozen a soudruh Hůrka byl dosazen na jeho místo vrchního trapáka.

 
poupenka.tuliva
poupenka.tuliva - 21.4.2022 17:14

Svět se sestává z iluzí, klamu a vyložených lží a tenhle pán je ukázkou té vyložené prolhanosti kombinované se zoufalostí.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 14.4.2022 16:20

Ja bych si tady z pana Davida Hurky moc neutahoval, nebo se nastve a svede nam tady vsem manzelky (a to i pritomnym zenam).
Vite ze mu zadna neodola.....nebo to alespon tvrdi on (pri pohledu na vzhled jeho drahe polovicky o tom sam dost pochybuju, protoze ta vypada jako by mu ji pridelil mistni Narodni Vybor).

 
Stejskal
Stejskal - 12.4.2022 15:26

Jste všichni ubozí hlupáci.
Pan Hůrka je kouč jakého svět neviděl a to v jeho případě doslova.

Závidíte mu jeho životní úspěchy a zejména uspěšnost u žen....kterou mimochodem taky nikdo nikdy neviděl =)))

 
Rucolla
Rucolla - 7.4.2022 21:42

Petra.Ibišek: On Hůrka měl vždycky trochu problémy s pravdomluvností a hlavně vlastním egem.

Ostatně z toho pramení ty jeho pohádky o úspěších u ženskejch, úspěších v životě a všechny ty jeho lži kolem vycucané z prstu, i když v tomhle rozsahu to spíš svědčí o nějaké vážnější duševní poruše.

Není normální, aby člověk v dospělém věku takhle lhal a naivně si myslel, že mu to bude v době internetu a široké možnosti přístupu k informacím někdo věřit.
Je buďto strašně hloupej, nebo opravdu duševně nemocnej.

 
Petra.Ibišek
Petra.Ibišek - 6.4.2022 14:53

https://www.jaksbalitkamaradku.cz/

"Jelikož mi to nestačilo tak jsem začal ještě více na sobě intenzivněji pracovat. Přihlásil jsem se pak do jedné soutěže ohledně svádění u jedné už dnes neexistující "školy". Když jsem tam přišel, lektor mě pořádně zarazil - ne jen že mi neřekl nic nového, ale když jsem viděl jak se mu na parketu nedaří, šel jsme mu ukázat co umím. Majitelka té školy to viděla a mělo to rychlý spád - lektora vyhodila a vzala mě."

Mám trochu pocit, že pán žije opravdu v říší chorobných bludů a představ. Zajímalo by mne, jakou váhu a vypovídající hodnotu by měla podobná soutěž (samozřejmě v případě kdyby nebyla tímhle pánem zcela vycucaná z prstu…proto asi už ta neexistující škola, aby nebylo možno pravdivost této informace nijak ověřit).
Přijdete na soutěž, kde jdete od jedné z placených figurantek k druhé a na každou vysypete nějakou otřepanou balící internetovou frázi jako básničku, majíc zcela mylný vnitřní pocit, že takhle opravdové svádění skutečně probíhá.
Patrně se dotyčný snaží ve čtenářovi tohoto bludu jen vzbudit iluzi nějakého ultimátního svůdce a krále parketu.


“Dokonce i v metru, tramvaji i do obchodů. Zkrátka všude. Za rok jsem se dostal na 1500 oslovených žen. Učil jsem se ze zpětné vazby a všímal si toho, co funguje a co ne. Vyptával jsem se jich když to nevyšlo, co jsem udělal špatně a co by na ně udělalo dojem. Začínal jsem chodit na schůzky s děvčaty a ladil setkání k dokonalosti. Když to nevyšlo opět jsem se ptal, proč to nevyšlo až takhle drzý jsem byl 🙂 Stával jsem se v tom lepší a lepší.”

Toto je ještě větší blábol. Pokud někdo osloví 1500 žen a pořád selhává, je to jednoduše o něm samém. Běžný muž racionální muž se zdravým sebevědomím nepotřebuje tolik zpětné vazby na to, aby sám pochopil, že je pro ženy nezajímavý a neperspektivní.
Bohužel tady pán trochu zaměňuje kvantitu za kvalitu. Patrně zoufale doufá, že jednou se některá smiluje a bude mít zájem.
Pán si buďto vymýšlí, nebo je opravdový hlupák nemající soudnost a sebereflexi. Osobně typuji, že to první a snaží se být jen lhaním zajímavý a ventilovat tak nějaká životní zklamání a jeho frustrace z neúspěchů.

Tak jako tak, tohle je opravdu všechno, ale úplně všec

 
Matsena
Matsena - 22.3.2022 10:49

HurkaOkurka: pobavilo smajlik - 34

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 21.3.2022 13:32

Matsena: Myslim si, ze to je budto pan blbkouc Hurka osobne, okate se snazic lhanim tady zachranovat posledni spetku sve podradne lidske dustojnosti, kterou prave svym patologickym lhanim davno ztratil, nebo je to nejake extremni vemeno balancujici na hrane zbaveni svepravnosti.

Moderatorka co na pana ubozaka Hurku koukala tak, jako by si to s nim chtela rozdat protoze vycitila jeho vytrvalost, pili a odvahu vystoupit z komfortni zony tim, ze se odvazil oslovit zenskou me taky opravdu pobavila, vetsi debilitu jsem snad jeste necetl.

Tim spis, kdys se dole diskutuje, ze jedinou Hurkovou odvahou bylo ukrast na diskotece nekomu piti, postavat v hloucku jemu podobnych retardu a vest pred nima silne reci.

 
Matsena
Matsena - 21.3.2022 10:49

šibal:Mně se tak trochu zdá, jestli on pan Šibal vyzdvihující údajné „úspěchy“ pana kouče (svaly z fitka, jenž jsou standartním důsledkem jeho navštěvování, vystoupení ze své komfortní zóny neexistujícím balením žen, točení nesmyslných videí atd.) není pan Hůrka sám trapně snažící se pod anonymním účtem zachránit zbytky své důstojnosti.
„no ne všechny ženy jsou jeho asistentky, například ta zrzavá, co s ním dělala rozhovor myslím pro Očko se na něj dívala jakoby si to s ním chtěla rozdat, cítila z něj odvahu a vytrvalost, protože se z horší minulosti posunul dál.“
Nedalo mi se na to video sama nepodívat. Větší snůšku blbostí jsi napsat opravdu nemohl, té moderátorce je pan Hůrka viditelně od samotného začátku k smíchu a chová se jen profesionálně. Ostatně soudě podle debaty pod videem nejsem sama, kdo si toho všiml.
Na nesmysly o tom, že z něj cítila údajnou odvahu, vytrvalost, posun z horší minulosti, nebo to, že by měla chuť si to s ním nedejbůh rozdat jsi přišel jak? Buďto jsi opravdu David Hůrka osobně a postrádáš výše napsaným jakoukoliv mužskou sebereflexi, nebo jsi mužské stvoření vychované sledováním béčkových pornofilmů a věříš, že když se tě žena zeptá, jak se dostane na nádraží, je to z její strany nabídka na kopulaci, protože jsi pro ní neodolatelný. Tak, jak tak, oboje je ale trapné a zcestné.

 
Rucolla
Rucolla - 18.3.2022 9:58

šibal: Božínku, ty jsi ale prosťáček.

Přemýšlím, že pokud bude alespoň 5 procent mužů uvažovat jako ty, tak jako lidstvo vymřeme na tupost a sexuální frustraci.

Když si pročítám tvé příspěvky dole, konstatuji, že konkrétně ty potřebuješ především dětského psychologa a ne kouče.

Pokud někdo točí video se sledovaností 1000 shlédnutí za několik let, je to známka toho, že je to blb že lidi jednoduše nezajímá. Jako hodně špatnej herec v divadle budeš taky hrát pro dva diváky, co se na tvé představení přišli ještě jen vyspat, nebo se ti jen vysmát?

 
šibal
šibal - 17.3.2022 20:51

Stejskal: Podívej, David na sobě zamakal, má svalnatou postavu, což svědčí o jeho vytrvalosti a píli, nějakým způsobem na sobě zapracoval. Za druhé, pokud bych já točil na YouTube nějaká videa, tak bych byl spíše pokorný a za sledovanost přes 1K, někdy i daleko víc, bych byl moc rád. David dokázal vystoupit ze své komfortní zóny a to tak, že balí a oslovuje ženy, zveřejňuje videa na YouTube. Samozřejmě že nyní se musel uskromnit, má manželku, tak by si neměl dovolit ji podvádět a balit cizí ženy. Ono ne všechny ženy jsou jeho asistentky, například ta zrzavá, co s ním dělala rozhovor myslím pro Očko se na něj dívala jakoby si to s ním chtěla rozdat, cítila z něj odvahu a vytrvalost, protože se z horší minulosti posunul dál.

 
Stejskal
Stejskal - 16.3.2022 17:06

Ten hlupák natočil několik set videí s téměř nulovou sledovaností, aby na venek působil dojmem někoho, kým nikdy nebyl a mohl podobně ubohé trouby podojit.

Je to opravdu pozoruhodnej příklad lidského zoufalství. Snad se nebude s tou jeho vyžilou šeredou alespoň množit a zůstane jen u tohohle genetického omylu.

https://www.youtube.com/c/Rozvojmu%C5%BEe/videos

 
poupenka.tuliva
poupenka.tuliva - 10.3.2022 14:54

Mě jen nesedí dvě základní veci. Nemyslím si, že by nějaká holka byla tak zoufalá, aby se podobnou zrůdičkou ve vztahu musela nechat podvádět a zároveň si i nemyslím, že by nějaká holka byla tak zoufalá (opilá), aby se podobnou zrůdičkou nechala svést.

 
Matsena
Matsena - 10.3.2022 9:22

poupenka.tuliva No to je góóóól. On se tady Hůrka sám dole obhajuje, že nikdy po nikom pití nežebral, protože to tady o něm někdo už psal a nakonec se ukáže, že ho rovnou kradl a dopíjel cizí zbytky.

Nakonec kamarádka může být ráda, že jí sebral jen to pití. Taky mohl těm přihlouplým kamarádům tvrdit, že mu ho koupila sama po tom, co jeho mužskou přitažlivost už nevydržela, zavlekla ho na dámský záchod a zneužila. Na internetu píšou lidi co ho znají, že to běžně dělal.
Aby si lhaním nahonil ego a působil dojmem neodolatelného chlapa, tak pomalu z každé holky na diskotéce dělal lacinou rajdu, kterou už měl.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 23.2.2022 15:11

Prolhany lempl opet jede (zasahuje).....

https://www.instagram.com/p/COh81QGh5l4/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Ten je tak priserne uspesnej, ze se z toho az v noci pomocuje a musi si vymyslet pohadky, aby se mu na ulici lidi nevrhali obdivem a uctou k noham.

 
Rucolla
Rucolla - 15.2.2022 16:22

poupenka.tuliva: Psalo se to tady o něco níže, že on byl vždycky tak trochu socka a snažil se vždy pití z někoho vymámit, protože na něj neměl.
V tomhle případě mu ho nejspíš nikdo nekoupil, tak ho prostě ukradl a po někom dopil. Asi se přenosných nemocí hoch evidentně nebojí a když by případně něco chytil, tak by to odprezentoval tak, že to chytil od nějaký super krásný modelky, která ho chytila za ruku a odtáhla na záchod, že mu ho prostě stůj co stůj musí vykouřit.
On se v těch svých lžích sám dost ztrácí.

 
poupenka.tuliva
poupenka.tuliva - 15.2.2022 11:33

Jéééé toho znám :)
V Retru ukradl mojí kamarádce pití. Položila si ho na zábradlí u parketu a on si asi myslel, že se nikdo nedívá a sebral ho a odešel. Asi je hodně spořivej.
Pak jsem ho viděla, jak s ním stojí nahoře v patře v nějaké skupince a pije ho smajlik - 34

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 4.2.2022 20:04

Budte v zivote uspesni a nespokojte se s malem!
Zvysujte svou osobni hodnotu a jdete za svym nejvyssim cilem!
Budujte svou sebeduveru a nakopnete sve charizma!
Budte muzem ktereho zeny zboznuji a padaji mu k noham!
Naucte se byt atraktivnim pro zeny!
Odhalte, co vas brzdi ve vasem raketovem osobnim rustu!
Naucte se do vaseho zivota pritahovat zeny a byt nekompromisnim bad boyem!


Crrr crrr, zvoni telefon.

Dobry den, zakaznicka linka telefonniho operatora XY. U telefonu operator David Hurka, s cim vam mohu pomoci?

 
Matsena
Matsena - 27.1.2022 13:37

Je úsměvné, že kdekoliv se pana Hůrky člověk zeptá na na vysvětlení evidentních nejasností v jeho zkušenostmi a úspěchy doslova nabitém CV, tak člověka okamžitě zablokuje a jeho příspěvek smaže.

Je jedno, ať je to na Instagramu, nebo Facebooku. LinkedIn profil má dokonce neveřejnej, takže jeho bezesporu hodnotný obsah vidí jen jeho přímé kontakty.

Tenhle zoufalec se opravdu bojí pravdy a veřejného odhalení, jako čert kříže.

Tak hlavně, že se sám tituloval do role Životního kouče, kouče mezilidských vztahů a podobných hoven, aby se pak schovával jako malej kluk https://davidhurka.cz

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 6.1.2022 13:54

Stejskal: Jsem rad, ze nejsem jedinej, kdo s nim a jeho permanentnim lhanim ma stejne zkusenosti.

Je spis zarazejici, ze si hlupak mysli, ze muze cely svuj kolocovy bussiness stavet na lzich a vymyslech o svych smyslenych uspesich, ale verim ze je opravdu jen nejak nemocnej, nebo prostsi duchem a schazi mu dostatek sebereflexe a opravdoveho sebevedomi, proto je nahrazuje touhle prehravanou fraskou a hrou na uspesneho pana kouce. Je to spis jen takova detska hra na indiany v dospelem podani.

Nedokazu si totiz predstavit cloveka v jeho veku, aby takhle pruhledne lhal a vymyslel si jako male dite, ocekavajic, ze neni mozne si jim prezentovane uspechy realne overit a vyvracet.

Cest a respekt vsem koucum, kteri si cesticku nahoru museli pracne proslapat sami, neco dokazali a maji tedy ostatnim co predat (coz pripad Davida Hurky opravdu neni).

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 16.12.2021 15:26

Rucolla: On jen spatne pochopil funkci trhu a marketingu.
Je z vesnice a ma minimalni vzdelani, tak si mysli, ze se celej marketing odehrava na zaklade psani si falesnych recenzi na internetu, odkazovani na spokojenost neexistujicich zakazniku (protoze v ramci ochrany jejich soukromi, vam samozrejme jmeno zadneho nerekne, tak snad jen Jon Doe) a lhani na diskusnich forech, jak po nem zensky strasne jdou, protoze je strasnej samec a ony to citi a nemuzou odolat. Staci se podivat na jeho manzelku a je jasne, ze on vezme uplne vsechno a aby nebyl za debilka, tak to zduvodnuje strasne kvalitnim vztahem, navzdory tomu, ze jeste par dni pred svatbou se zuby nehty snazil nekoho ulovit v Lucerne.
On je v principu jen pomateny chudak, ktery nema spetku sebereflexe a soudnosti, zneuzivajici otevrenosti internetu pro lhani a budovani si image udajne uspesneho cloveka.
Ono uz to, ze v zivote nebyl schopen najit jinou praci, nez blba zvedajicicho telefon na zakaznicke lince, ktery ze dne na den strasne zmoudri, prozre, stane se uspesnym a da honem vypoved aby uz zitra tuto osvetu mohl sirit za penize dal mluvi samo za sebe.

Opravdu pak pobavi, kdyz na internetu vykrikuje, vyhrozuje trestnima oznamenima a dozaduje se pravdy, kdyz sam neni schopen tu svou nijak prokazat a nechape, ze stranka kterou si on sam pise opravdu neni verohodnym dukazem na ktery muze odkazovat. Ohanet se svyma pravama pred tim, ze clovek verejne varoval pred jeho podvody na klienty opravdu neni racionalni pristup, protoze oni maji zase prava na to nebyt jim podvadeni a klamani a on nema pravo je obelhavat a podvest.

Mimochodem, povest lhare, hlupaka a krivaka mel u kolegu uz u Ufonu, kde toho troubu zvedajici telefony na zakaznicke lince delal.

Cloveku je ho ve finale spis lito.

 
Stejskal
Stejskal - 9.12.2021 16:00

Týpka znám. Ještě nedávno pravidelně o víkendech oxidoval všechny ženské v Lucerně.
Nevšiml jsem si teda, že někdy vůbec nejakou sbalil, ale vtíral se jim pořád jako Indulona.
Takovej ten slizák, mající rádoby vtipnou a balící poznámku se sexuálním podtextem na každou ženskou co prošla kolem, až jim to bylo viditelně nepříjemné
Jeho manželka musí mít parohy, že se s nima nemůže vejit do výtahu.

Pamatuju si, jak postával pokaždý v hloučků podobnejch zoufalců a mlel na ostatni ty blbečky kraviny, jako "Mně se na tobě líbí, že jsi stejný hovado jako jsem já" a podobně.
Asi to obtěžování ženskejch mělo reprezentovat něco rebelskýho a chlapsky drsnýho, aby se mohl sám považovat za toho zlého kluka.

 
Rucolla
Rucolla - 26.11.2021 23:28

Teď jsem koukal na jeho Facebook. Ten pitomec opravdu zveřejní nějaký stipidní a rádoby hluboce duchaplný citát a rovnou si ho olajkuje z obou jeho profilů.

Jsou to pak většinou jediné dva lajky, co u něj má.

To je panečku marketing, jěště se všichni musíme od pana kouče uči, jak být úspěšný a veřejně uznávaný.

 
Matsena
Matsena - 23.11.2021 19:42

Mne by jen zajímalo, jestli to tady dotyčný čte. Patrně ano, protože tady o několik příspěvků níž vyhrožuje trestním oznámením.

Pokud ano, měl by si nafackovat a chodit kanálama a klepat se, aby od něj i ta šeredná manželka neutekla.

 
bosorka
bosorka - 12.11.2021 13:18

Tady se řeší, že dotyčný má zálibu v okukování penisů na mužských toaletách.
Netuším jestli je to pravda, ale možná i to je součástí jeho koučingu a životního poslání.

Možná tohle má být ten údajný Bad Boy styl.

https://www.okoun.cz/boards/david_hurka_%E2%80%93_prolhana_figurka_ceskeho_internetu

 
Matsena
Matsena - 6.11.2021 18:28

To je ten člověk, který jediné co dokázal bylo se oženit s né zrovna pohlednou partnerkou?
Ten má ostatním opravdu co svým koučinkem co předávat.
Představuje živoucí Repelent na ženy.
Fuj!

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 6.10.2021 11:59

Hehehe...
Pan flek si dela reklamu na sve schopnosti a uspech, jako skromna celebrita..

http://www.svetsvadeni.cz/osm-osobnosti-ktere-buduji-svou-hodnotu/

Jen nejak pozapomnel zminit, ze stranky jsou jeho vlastni a jsou registrovane na jeho "obchodniho partnera" Radka Karbana, nemene znameho internetoveho sarlatana a barona Prasila.

https://viewdns.info/reversewhois/?q=Radek+Karban

Aneb, kdo jiny by me mel verejne pochvalit a vyzdvihovat me uspechy, nez ja sam smajlik - 68
smajlik - 68smajlik - 68

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 6.10.2021 10:27

Zensky pohled na skills Davida kouce mezilidskych vztahu a svadeni Hurky.
https://sexperimentatorka.cz/mistrovstvi-svadeni-je-kupa-hoven/

 
bosorka
bosorka - 5.10.2021 14:42

HurkaOkurka: Ono mu to třeba něco dá. Každá zkušenost něco stojí a jeho to bude stát cenu kurzu, aby pochopil, že internet snese všechno včetně výmyslů a lhaní.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 30.9.2021 12:43

bosorka: To je tak, kdyz si nekdo mysli, ze za nej nekdo bude resit jeho vlastni problemy.
Pro podobne naivni trouby pak i prolhani blbci jako je pan kouc a jeho nemene vycurany a provareny plesaty kamarad pan Karban (zivy generator nahodnych motivacnich citatu a idealne alespon jednoho denne) muzou vypadat temer jako zachranci a samani.
To, ze jim za placani tech jejich kravin o neexistujicich uspesich zaplati balik a ve finale jsou tam kde jsou ted jim nejak nedochazi.

Pred casem jsem videl vesele video na Youtube kanalu pana kouce, ktere melo asi vzbuzovat pocit jeho solidnosti a povolanosti. Byli v nem nejaci zoufalci (a tim zoufalectvim myslim opravdu extremni zoufalstvi) kteri se snazili pred kamerou prezentovat, jak jim par hodin s panem koucem zcela zmenilo zivot.
Patrne tam zmena byla, protoze se ze zoufalcu zmenili na trapne zoufalce, kroutici se pred kamerou jako postizeni (patrne to melo predstirat jejich asertivitu, kterou jim pan kouc doporucil jako nefunkcni nahradu realneho sebevedomi, ktere sam nema) a prehravali jako opravdu extremne spatni herci.
Mel jsem spis pocit, ze se jednalo o casting na moderatora televiznich zprav v ustavu pro mentalne postizene.
Pokud si nekdo neveri, nebo je proste ostychavy, nemam s tim problem, ale ti lide se viditelne zostuzovali svym predstiranym vystupem a extremnim prehravanim pred kamerou a ten lempl je v tehle trapne situaci jeste nevahal zneuzit ke sve vlastni prezentaci. Vsiml jsem si, ze pak video radeji smazal, protoze to byl opravdu strasnej trapas a asi nemelo ten kyzeny efekt, ktery melo mit (krome vysmechu).smajlik - 4

Vidis, toho s manzelkou jsem si casove nevsiml.
Uprimne, nedokazu si realne predstavit zenskou, ktera je tak nepredstavitelne zoufala, ze se necha podvadet od tohohle ubozaka (tak se mu totiz v pickuperske komutnite rika, protoze bral uplne vsechno a i pomyslny zensky odpad, ve videech pak o nich mluvi jako o tech nejvetsich modelkach na diskotekach :))
Je vtipne, kdyz jeste toci slinickova videa, jak se kvalitne ozenil a jak se strasne milujou. Na to se nechat leta podvadet zoufalcem, ktery na jakoukoliv prumernou zenskou opravdu musi mit zaludek a nulove (mozna spis zaporne) sebevedomi.smajlik - 26

 
bosorka
bosorka - 27.9.2021 17:17

HurkaOkurka: On za to snad ani nemůže. Už to, že vidí vzor v pohádkáři a podvodníkovi napovídá, že s ním bude asi něco v nepořádku.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 23.9.2021 19:08

šibal: Neuvazoval jsi vazne o vraceni obcanky ty badboyi? smajlik - 63

 
šibal
šibal - 16.9.2021 22:15

bosorka: Je možné, že svádění trénoval a ženy oslovoval předtím než poznal svoji partnerku (současnou manželku). Navíc svádění se dá věnovat třeba i tak, že o tom čte - nejspíš něco psychologického. Ale Váš názor ženy na Davida Hůrku by mě zajímal, byť mám pocit, že většina žen skutečně nepřizná, že je přitahuje grázlík, (badboy) nikoli z toho důvodu, že by chtěly úmyslně lhát a někoho tak oklamat. Zvláštní

 
bosorka
bosorka - 16.9.2021 14:22

Moment moment, tady něco neklape.
Koukala jsem, co o sobě pan David Hůrka píše a říká ve svých videích.
Uvádí, že se svádění žen věnuje už deset let, na druhou stranu také uvádí, že je už devět let ve spokojeném vztahu zpečetěného nedávným manželstvím. Buďto tedy lže, nebo mu přítelkyně a teď už manželka trpěla, že trávil víkendy po diskotékách, kde se snažil ulovit doslova jakoukoliv sukni.
Dočetla jsem se, že oslovil několik tísíc žen. Pokud si tedy vše od á do zet nevymyslel, je možné aby existovala tak hloupá ženská, aby seděla doma, když ten její zatím po večerech na zábavách oslovoval jednu ženskou za druhou a ona čekala, až se jí podobně nechutný blb vrátí milostivě ráno domů, tedy pokud se mu nepodaří nějakou sbalit aby se nakrámoval na noc k ní?

Buďto je jeho manželka tedy až nesvéprávně hloupá a má parohy, nebo dotyčný lže jako když tiskne.

 
asterix
asterix - 8.9.2021 14:34

Sláva a pověst zkušeného svůdce žen a kouče mezilidských vztahů pana Hůrku doslova předchází. To samé platí pro jeho parťáka soudruha Karbana, aneb pana "úspěch je mým osudem".smajlik - 34

https://dfens-cz.com/vlk-z-czech-street/

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 31.8.2021 23:59

David Hůrka líže mrtvou babičku. Narazí na koňské semeno a povídá: "Aha! Tak tohle ji zabilo".

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 31.8.2021 23:45

"Tati, jak vypadá pochva před souloží?"
"Jako růžové poupátko před rozvitím."
"A tati jak vypadá po souloži?"
"Synku už si někdy viděl Davida Hůrku žrát majonézu?" smajlik - 98

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 1.8.2021 13:33

Nadává David Hůrka své ošklivé manželce: "Seš strašná, všechno děláš obráceně."
"To je pravda, nejdřív jsem si tě vzala a teprve potom jsem tě poznala ty prolhanej lemple."
smajlik - 87

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 1.8.2021 13:28

Monolog Davida Hůrky na schůzce: “Jsem sice vyloženě dominantní alfa male, ale měla přijít ve čtyři. Teď je pět. Počkám do šesti a když nepřijde v sedm, půjdu v osm domů.”smajlik - 4

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 1.8.2021 13:22

To takhle jde David Hůrka po schodech domů a potká sousedku: „Poslouchejte, pane Hůrko, tak jsem všude na internetu četla, jakej jste milenec!“
Potěšený Hůrka se lehce usměje: „Ale to přece nestojí ani za řeč!“ „Jo jo, tak přesně tohle jsem slyšela…“

 
asterix
asterix - 5.7.2021 22:05

Jaký je rozdíl mezi sexem z nouze s Davidem Hůrkou a záchodem?
Záchod za tebou potupně a otravně neleze poté, co ho použiješ.smajlik - 35

 
asterix
asterix - 5.7.2021 21:55

Hůrkovi se oddávají pravidelnému měsíčnímu sexu, když Iva rezignovaně pronese:

„Nechme to být, dneska je to o ničem.“

David na ni překvapeně pohlédne, zeptá se: „Ty si nemůžeš dnes na nikoho vzpomenout?“ smajlik - 68smajlik - 68smajlik - 68

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 30.6.2021 12:24

Vtip:

Příjde malej ošklivej blbeček na diskotéku a vidí krásnou slečnu jít na toaletu.

Honem sebere na baru cizí skleničku se zbytkem pití a utíká za ní.

Stoupne si poníženě před východ z toalety, v očích slzy, zklopenou hlavu a čeká....

Z toalety vyjde slečna, zběžně se podívá na shrbenou postavu, umatlanou sklenici se zbytkem ledu, kterou někdo na baru odložil a říká.... ne blbečku, žádnej sex z lítosti na mě nefunguje a nehraj tady na mně Hůrku
smajlik - 4
smajlik - 4smajlik - 4

 
asterix
asterix - 20.6.2021 20:53

Hůrka? Svůdník , kouč , motivátor? Proboha to jsou hovadiny.smajlik - 96
Tupej lempl a zoufalec je to.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 21.5.2021 0:54

šibal: Dovol mi ti vysvetlit jednu zakladni vec a to, ze problem neni vubec ve tve vade reci, ale ve tve hlave. Tim, ze se budes litovat a snazit se dopatravat nejakych nesmyslnych kvalit pana kouce to opravdu nevyresis, protoze se svym problemem budes vzdy jen sam. Tohle si musis vyresit sam se sebou a sam za sebe.smajlik - 11

Pokud vyhledas pomoc psychologa, coz bych ti predevsim doporucil, najdi si nejblizsiho na internetu. Terapie s nim ti bude hradit pojistovna a je to clovek, ktery ti v tomto pripade opravdu dokaze pomoci.

Hurka ti nepomuze v nicem (krome toho, ze mu nacpes za ty jeho lejna par tisic korun) a pokud mas pocit, ze ti zenskou privede za ruku, tak to uz vubec ne, protoze takhle to ve svete vztahu opravdu nefunguje.smajlik - 34


"tak to asi nebude úplně doopravdový vztah plný vášně" - na tuhle neskonalou debilitu jsi prisel kde?
To ze mas nejake postizeni nehraje ve vztahu ve finale vubec zadnou roli, lidem je spolu budto dobre, nebo neni a pokud to mezi nimi jiskri ta vasen tam je i s tim postizenim.

Je uplne jedno, jestli mas jednu nohu, nebo koktas, protoze pokud jsi blb a nevazis si sam sebe, partner te posle do haje tak i tak a je uplne jedno jestli nevypadas uplne spatne, protoze to ti je ve vztahu uplne k prdu.smajlik - 68

 
šibal
šibal - 14.5.2021 21:16

HurkaOkurka: Rozhodně jsem nemluvil o jeho asistentkách, ale o jeho manželce, popřípadě moderátorce na Óčku. Pokud jde o ty tisíce či miliony postižených lidí, kteří jsou šťastně zadaní, tak to asi nebude úplně doopravdový vztah plný vášně, bude to spíš založené na poskytování zdravotní pomoci.

Znovu opakuji, že stejně tak jako Hůrka má flek na obličeji, tak já mám vadu řeči. To byste měl pochopit, což asi těžko zvládnete, pokud nemáte žádné ,,znevýhodnění" ať už tělesné nebo jakéhokoli druhu.

Znovu opakuji, že nejsem bad boy a ani jsem nikdy nebyl, ale také jsem se žádné nelíbil, přestože nevypadám vůbec špatně. Pokud stále ještě myslíte, že jsem hloupý a že potřebuji psychoterapeuta, tak mi nějakého z Prahy doporučte. Rozhodně tu nechci nikoho urážet, jen se chci dopátrat pravdy a zjistit, jaké jsou kvality pana kouče.

 
šibal
šibal - 14.5.2021 21:16

HurkaOkurka: Rozhodně jsem nemluvil o jeho asistentkách, ale o jeho manželce, popřípadě moderátorce na Óčku. Pokud jde o ty tisíce či miliony postižených lidí, kteří jsou šťastně zadaní, tak to asi nebude úplně doopravdový vztah plný vášně, bude to spíš založené na poskytování zdravotní pomoci.

Znovu opakuji, že stejně tak jako Hůrka má flek na obličeji, tak já mám vadu řeči. To byste měl pochopit, což asi těžko zvládnete, pokud nemáte žádné ,,znevýhodnění" ať už tělesné nebo jakéhokoli druhu.

Znovu opakuji, že nejsem bad boy a ani jsem nikdy nebyl, ale také jsem se žádné nelíbil, přestože nevypadám vůbec špatně. Pokud stále ještě myslíte, že jsem hloupý a že potřebuji psychoterapeuta, tak mi nějakého z Prahy doporučte. Rozhodně tu nechci nikoho urážet, jen se chci dopátrat pravdy a zjistit, jaké jsou kvality pana kouče.

 
HurkaOkurka
HurkaOkurka - 28.3.2021 20:18

šibal: Videl jsi jeho manzelku? Neco takoveho povazujes za nejakej uspech?
Kamarade, tohle neni zadnej uspech, to je z nouze ctnost, alias "vezmu si ji, protoze nic jineho uz nesezenu a na venek to budu prezentovat jako strasnej uspech a kvalitni vztah, mozna z nejakeho zoufalce vyrazim na zaklade toho i prachy".smajlik - 34smajlik - 96

Jsou miliony daleko vic postizenejch lidi, slepi, bez nohy, bez ruky a maji 100 krat kvalitnejsi a pohlednejsi partnerky. Nikdo z nich to ale neprezentuje jako uspech a neporada na tohle tema uboha skoleni, protoze to je uplne normalni a je to zivot.
Zenska te bude mit rada proto jakej jsi, bez ohledu, jestli mas nejake postizeni, ne proto, ze ji tam budes simulovat bad boye, protoze ti to nejakej retard na jeho jeste retardovanejsim placenem kurzu poradil.

Nebud za blbecka a vyhni se podobnejm hovadkum obloukem, protoze jen vyhodis prachy. Hurkovi nejde o to aby te pochopil (jak pises niz), nebo te nekam posunul, on primarne potrebuje z tebe vyrazit penize, protoze na hlupaky a zoufalce, co se nedokazou sami porovnat s vlastnim zivotem a mysli, ze ho za ne nekdo vyresi on presne cili.
Procti si odkazy dole o nazorech zenskejch, mas pocit ze Hurka dokaze sve vystupovani a chovani posoudit lepe nez ony? smajlik - 96

Sorry za uprimnost, ale mam pocit ze nemas problem s zenskema, ale s vlastni psychikou, s tim se obrat na psychoterapeuta, kterej ti pomuze v ramci zdravotniho pojisteni zdarma a narozdil od Hurky ma alespon adekvatni vzdelani na to ti pomoct. Hurka nema vzdelani zadne, proto to nikdy nikam osobne nedotahl a proto musi lhat az se mu od huby prasi, protoze on nema co prodat.smajlik - 55

 

Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-106
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55285.
Archiv anket.