Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Úmrtí pejska

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Milé dámy, pomalu se loučíme s mojí malou Mailou :( Je to civava :( Miluju ji, ale zdravíčko už ji dosluhuje... Nechci na to myslet, ale musím :( Co pak? Existuje nějaká možnost posledního rozloučení?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 28.7.2018 19:17

Hele, my zahradu máme a já jsem ráda, že jsem nakonec využili služeb http://www.krematoriumzviratpraha.cz. Tohle je totiž mnohem důstojnější rozloučení. Navíc máme doma i určničku s popelem.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 30.6.2018 16:16

Ahoj, moc děkuji za radu. Asi jo, oslovíme je. Já jsem už vážně zoufalá. Zahradu nemáme, abychom mohli vykopat hrobeček, kafilerku prostě nechci, tak oslovím to Krematorium zvířat Praha. No a jak to u nich chodí?

 
Loupáček
Loupáček - 30.5.2018 15:24

Ahojky, tak předně ti držím palce, abys toto nepříjemné období zvládla :( Taky jsem teď řešila tu samo situaci :( Dlouho jsem se rozhodovala, jak zajistit naší Princess důstojné rozloučení a nakonec jsem zvolila http://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Myslím, že to by ti mohlo pomoct, co myslíš?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57052.
Archiv anket.