Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Pošli příběh

Pošli příběh

Sportovně-relaxačním odpolednem vyvrcholil celoroční nadační projekt Pošli příbeh. V průběhu roku 2012 zasílali lidé z celé České republiky své osobní příběhy, které měly jednoho společného jmenovatele – rakovinu. Cílem projektu Pošli příběh je podělit se prostřednictvím takto zaslaných příběhů o vlastní zkušenosti s touto nemocí a tak pomoci a dodat sílu těm, kteří s touto nemocí bojují.

Odborná porota vybrala ze všech došlých příběhů pět nejinspirativnějších, které byly vyhlášeny právě během sportovního dne v areálu HAMR sport Braník.

Odpolednem provázel moderátor Honza Musil, který přivítal na pódiu patronku projektu – zpěvačku Naďu Urbánkovou. Naďa Urbánková zazpívala několik svých písní a tím tak zpříjemnila odpoledne všem přítomným.

Autorkou nejinspirativnějšího příběhu se stala slečna Kristýna Tesařová, které předala cenu patronka nadace Rakovina věc veřejná – modelka Vlaďka Erbová.

Vyhlášení projektu Pošli příběh podpořil také několikanásobný mistr ČR v badmintonu a patron projektu Petr Koukal, který má s rakovinou své osobní zkušenosti. Petr předal cenu autorce druhého oceněného příběhu – paní posliLucii Vojákové.

 

Cenu autorce třetího příběhu, paní Nikole Weigertové, předala cenu ředitelka nadace RVV Renata Hilšer Grmolenská.

V průběhu vyhlášení vystoupil mimo jiné dlouholetý partner nadace Rakovina věc veřejná - zpěvák Norbert Peticzký, který předal cenu autorce čtvrtého příběhu – paní Olze Klepáčkové.

Autorkou pátého oceněného příběhu se stala paní Lenka P.

V samotném závěru vyhlášení projektu Pošli příběh pak vystoupili Fighters cheerleaders.

Po slavnostním vyhlášení projektu, následovala sportovní část odpoledne. Všichni přítomní měli možnost zahrát si badminton pod vedením olympionika a vlajkonoše české olympijské výpravy Petra Koukala.

Ti, kteří chtěli naopak uvolnit svou mysl, cvičili jógu s Vaškem Krejčíkem, majitelem Energy studia Praha. K dispozici byl také beach volejbal a bohatý doprovodný program pro všechny sportovce i nesportovce.

Dámy se nechaly nalíčit a poradit v péči o pleť od kosmetické společnosti Mary Kay, poradenství v oblasti stravy posli2nabídlo studio Bosorka.

Všichni přítomní měli mimo jiné možnost vyšetření znamének od partnera projektu České pojišťovny ZDRAVÍ.  

Děkujeme všem za skvělou atmosféru a za krásné emotivní odpoledne.

Zároveň bychom chtěli poděkovat všem autorům, kteří se projektu zúčastnili. Velmi si všech autorů vážíme pro jejich odvahu podělit se s ostatními o své příběhy.  I nadále budeme všem autorům zasílat pozvánky na další nadační akce a budeme velice rádi, když se na nich společně setkáme.

Nadace Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny děkuje všem svým sponzorům, kteří se jejím prostřednictvím podílejí na výzkumu protinádorových léčiv. Více informací na www.vecverejna.cz a www.poslipribeh.cz

Redakce


13.9.2012   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pošli příběh

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127866.
Archiv anket.