Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kde zakoupit spolehlivé obranné prostředky levně?

Kde zakoupit spolehlivé obranné prostředky levně?

Sháníte-li spolehlivé prostředky osobní obrany, potom Vám nabízíme služby internetového obchodu Branse.cz, kde jich naleznete nesčetné množství. Na tomto místě se ovšem zaměříme na dva takové účinné výrobky, a to na pepřové spreje a sprejové svítilny. V současné době si totiž ve městě nemůžete být jista ničím, včetně možnosti útoku zvířete. Ne nadarmo se říká „džungle velkoměsta“.

 

Kvalitní pepřové spreje a sprejové svítilny

Mezi obranné prostředky nepochybně patří nejrůznější elektrické paralyzéry, teleskopické obušky nebo dokonce nože či pistole, nicméně ne každá žena má náturu takovou zbraň použít. Jako vhodná alternativa se proto jeví pepřový sprej či sprejová svítilna. Druhý jmenovaný produkt přitom působí hned dvakrát. Se sprejovou svítilnou totiž získáte zdroj světla a zároveň funguje jako pepřový sprej. Více se o nich nakonec můžete dočíst tady.

 

branse.czNejúčinnější obranné prostředky na trhu

Že se mezi těmito výrobky nevyznáte? Pak pro Vás máme konkrétní tipy na konkrétní typy. Takový pepřový sprej KO JET, jenž obsahuje 11 % účinné látky oleoresin capsicum, kupříkladu používá Policie České republiky. Sprejová svítilna TORNADO, která je opatřena super svítivými bílými LED diodami, pak obsahuje dokonce 15 % této látky. Oba tyto výrobky jsou nejsilnějšími obrannými spreji v České republice, takže se Vám nepochybně osvědčí.  

 

Branse.cz – prostředky osobní ochrany v mnoha variantách

E-shop Branse.cz Vám přináší všechny zmíněné obranné prostředky a mnohé další, takže jistě naleznete přesně ten, který bude vyhovovat právě Vám. Nepochybně Vás přitom neodradí ani naše ceny, díky nimž si můžete pořídit tyto „pomocníky na ulici“ levně. Naleznete u nás navíc spoustu zajímavých informací, pokud tedy zvažujete nákup podobného produktu, obraťte se na nás.

Komerční článek


27.11.2013   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kde zakoupit spolehlivé obranné prostředky levně?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 27.11.2013 13:39

celina: To je u nás to hnusné: že pachatel má stále větší práva než oběť..

 
celina
celina - 27.11.2013 11:15

Anahir:
proč se divit, nakonec z toho může přepadený vyjít s obviněním nepřiměřené obranysmajlik - 42

 
Anahir
Anahir - 27.11.2013 11:10

pepřák se světlem a teleskopický obušek máme doma. Manžel si to pořídil a já si ten pepřák občas beru, když vím, že se budu vracet domů za tmy.

Jarča*: to je právě ten problém přepadených. Mají zábrany. Útočník jde do útoku s plnou vervou, zábrany nemá + obavy oběti že se bojí se stejnou vervou jít do obrany. Pro útočníka skvělá kombinace, pro přepadeného velká smůla.

 
Jarča*
Jarča* - 27.11.2013 8:14

Protože chodím do práce jeden úsek po tmavé a docela liduprázdné cestě, pořídila jsem si baterku s paralyzérem. Baterku využiju, ale jestli bych měla odvahu použít i ten paralyzér, to si nejsem jistá. To by se vidělo v konkrétní situaci. Možná by byla lepší ta sprejová svítilna, ale abych nezazmatkovala a neschytal to někdo nevinněsmajlik - 68

 
Almega
Almega - 27.11.2013 7:15

Mám v autě sprej,že bych ho když tak použila na zlého psa,ale asi je to málo.Dnes si člověk není jistý ničím,tak něco pořádného mít v záloze by asi bylo dobré.Podívám se na tu baterku,jestli by vyhovovala,to se mi zdá užitečné,ještě kdyby to bylo v jednom s obuškem a paralyzérem!

 
Kawa
Kawa - 27.11.2013 6:36

Chápu, že ne každý má náturu na bouchačku, ale i tyhlety "zbraně" je důležité umět ovládat...skoro bych řekla že důležitější, než jejich "síla"... to, že si někdo koupí pepřák a propadne úlevě když ho má v kapse je celkem jednoduše zneužitelné... smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388119.
Archiv anket.