Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Znáte tituly MBA či LL.M? Jak je vůbec získat?

Znáte tituly MBA či LL.M? Jak je vůbec získat?

Chcete si prohloubit své znalosti? Toho lze samozřejmě dosáhnout hned několika různými způsoby. Co třeba vyzkoušet některý ze studijních programů, jejichž absolvování má váhu i v zahraničí?

Získávat stále nové vědomosti rozhodně není na škodu, ba právě naopak. V současné době navíc máte možnost absolvovat studium, o kterém ještě před několika lety mnoho lidí neslyšelo. Vysokoškolské postgraduální studijní programy, s jejichž dokončením získáte zahraniční tituly, jsou nicméně neustále oblíbenější. Ptáte se proč? Odpověď naleznete na následujících řádcích, pro více informací nás ovšem lze již nyní navštívit na EBschool.cz.

Studium LL.M, MBA a další programy

ebschoolMBA (Master of Business Administration) je manažerský studijní program. Mohou jej přitom zahájit lidé s bakalářským titulem. Pro studium MBA někdy ale stačí i dostatečná praxe v řídící či manažerské pozici.

LL.M (Master of Laws) je rovněž postgraduální typ studia, jež mohou absolvovat ti, kteří mají ukončené právní vzdělání, přičemž výjimečně stačí pětiletá manažerská praxe v oblasti práva.

Další vyhledávané tituly jsou kupříkladu BBA (Bachelor of Business Administration ), DBA (Doctor of Business Administration) nebo MPA (Master of Public Administration).

Tyto studijní programy však nejsou v České republice nostrifikovány ani dotovány státem. To znamená, že se nejedná o tituly akademické, ale profesní a zároveň je takové studium dosti drahé. Na druhou stranu získáte důležité kontakty, rozšíří se Vám pracovní možnosti a navíc v dnešním úzce propojeném světě není jistě na škodu titul, který má váhu v zahraničí.

Systém vzdělávání Dale Carnegie

Kromě výše zmíněných studijních programů Vám European Business School nabízí i další formy vzdělávání. Kupříkladu Dale Carnegie Training je ucelený systém kurzů s kvalitními trenéry, jenž pomáhá lidem a firmám rozvíjet svůj potenciál. Existuje přitom již od roku 1912! Ani po více než 100 letech ovšem neztrácí nic ze své prestiže. Připojte se tedy i Vy.

Komerční článek


29.1.2014   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 6   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Znáte tituly MBA či LL.M? Jak je vůbec získat?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Cemi
Cemi - 30.6.2017 16:27

Je pravdou, že hodnota titulu samotného dnes nemá takovou váhu. Kvalitní poskytovatelé profesního vzdělání dávají důraz na to, aby veškeré práce vypracované v rámci studia nebyly akademické ale použitelné v rámci interních projektů ve firmě studenta. Navíc horizont, ve kterém je možné takto vyřešit problém, je možné při intenzivním on-line studiu stáhnout na jeden rok, což je doba ohleduplná ke studentovi i k rychlosti aplikace řešeného problému ve firmě. Hezký den Štěpán Mika, ředitel Central European Management Institute (cemi.cz).

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 5.2.2014 13:02

Anahir - eni v Plzni to nebylo zadarmo

 
Anahir
Anahir - 31.1.2014 19:34

aninka01: se fakt zbláznili za titul dát takové prachy a NIC z toho.
smajlik - 76

 
aninka01
aninka01 - 31.1.2014 13:03

Abych nekecala, šla jsem se teď podívat konkrétně smajlik - 42. Takže

Brno Business School - první ročník: 149 900 Kč, druhý ročník: 169 900 Kč
Masarykův ústav vyšších studií - Kompletní program: 321 000 Kč bez DPH
Prague International Business School - 230 000 Kč bez DPH
Czech Management Institute Praha - tady je to socka - pouhých 180 000 Kč bez DPH
VŠB Ostrava - 72 000 Kč za 1 rok, trvá to 3 roky
University of New York in Prague - 325 000 Kč
Vysoká škola finanční a správní - 225 000 Kč
Anglo-americká vysoká škola - 430 000 Kč

No neber to, když je to tak levný smajlik - 42

Kamarád to před pár lety dělal. Když pominu tu cenu, tak celý roky nedělal nic jinýho, než že psal každej snad měsíc nebo kvartál několikasetstránkový práce, který musel odevzdat. Podle mě to nikdo nemohl číst, vzhledem k tomu, kolik jich v tom kurzu bylo, to snad ani není časově možný. Časově možný to nebylo skoro ani napsat, zvlášť, když měl k tomu ještě studovat (to MBA), chodit do práce a starat se o rodinu. Tak mi to celý připadlo jako zbytečná buzerace, která tomu člověku (kromě toho titulu) NIC nepřinesla. Jestli není daleko lepší za standardní čas vystudovat normální vysokou smajlik - 68

 
aninka01
aninka01 - 31.1.2014 12:46

Anahir: to hodně přidej. Kompletní cena za studuim MBA je kolem 300 tisíc smajlik - 42. Liší se to škola od školy, každá má také jiné vstupní podmínky, ale v průměru to vychází zhruba takhle.

 
Anahir
Anahir - 30.1.2014 18:04

Zapomněli jste napsat, že cena za semestr se pohybuje okolo 40 000 kč a více.

 
Almega
Almega - 30.1.2014 17:43

Já si přidělím nějaký titul sama,např. CfR.....(kandidát na důchod......)!!!Co jsou platné tituly,když ani na ně se práce nesežene (mám 2 děti s tituly bez práce!).

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388119.
Archiv anket.