Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Díky seznamce online se můžete seznámit kdykoli a kdekoli

Díky seznamce online se můžete seznámit kdykoli a kdekoli

Možná se váš život ubírá dobrým směrem, máte hezkou práci, jste spokojená, nemusíte řešit každou korunu, vaše práce vás baví, ale k úplně spokojenému životu vám dost možná ještě něco chybí. A to, co vám chybí, je partner.

Možná nevíte, kde ideálního partnera hledat a možná také nevíte dost dobře, jak se seznámit. Podívejte se, kolik lidí okolo vás to zvládlo. Určitě to zvládnete i vy. Většina lidí, kteří jsou single, si přejí tento stav změnit.

Při seznamování buďte optimističtí a rozhodně nepřemýšlejte o tom, že to nevyjde. Chovejte se sebevědomě, vaše sebevědomí však nesmí být přehnané. Buďte to stále vy! Seznamovat se lze kdekoliv a kdykoliv. Nejdůležitější je první krok a ten by měl proběhnout vtipně a nenásilně.

Ona hledá jeho

Seznámit se můžete samozřejmě přes online seznamku. Důležité je najít takovou, kde nebudete narážet na to, co nechcete. Pokud máte jasné představy o tom, co byste chtěla, pak jsou zde pro vás tyto stránky, které vám pomohou najít přesně muže, kterého chcete. Stačí, podívat se na sekci ona hledá jeho a můžete vybírat.
seznamka

S hledáním nejvhodnějšího partnera pro vás vám velmi rádi v EliteDate pomůžou a uvidíte, že to nebude vůbec těžké. Ušetří vám jednak čas, ale také zklamání z toho, že ten pravý pro vás prostě neexistuje. Existuje a dokonce je i tady. Seznamka vám jej naservíruje “na zlatém podnosu“. Nebudete pro to muset až tolik dělat.

Proč právě EliteDate?

Proč online seznamka? Protože se díky ní seznámíte velmi rychle a velmi snadno a nebudete muset na příležitosti k seznámení, čekat vůbec dlouho. Výhoda online seznamování je skutečně velká a člověk se tak dokáže seznámit prakticky během chvilky. Dá se říci, že mávnutím proutku můžete zjistit, že již vlastně nejste sama, ale máte u sebe někoho, s kým vám je dobře, na kom vám záleží a vedle koho se cítíte neuvěřitelně krásně. Najednou poznáte člověka, na kterého budete myslet jak ve dne, tak v noci a ucítíte, že je to právě to, co jste takovou dobu hledala.

Komerční článek


20.10.2014   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Díky seznamce online se můžete seznámit kdykoli a kdekoli

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Anče
Anče - 29.7.2016 13:00

smajlik - 66Skoro se mi nechce věřit,že je možné najít toho ,správného, chlapa na seznamkách...mám kamarádku, dala jsem jí inzerát -zkusmo- na seznámení.Ozvali se 4 pánové vcelku sympatického zjevu s pěknými koníčky,zdraví,vitální...ukázalo se však po krátké době,že 1 je těžký cukrovkář,která skoro nechodí s 130kg váhy,,2.ještě nerozvedený s majetk.problémy,3.měl 3 exekuce a neměl vlastně kde bydlet a 4. - ani nemluvit,byl to spoluobčan jiného etnika,naprostý primitiv.Nikdy více.Ufff....

 
Jarča*
Jarča* - 21.10.2014 10:06

Santi a holky: věřím, přes internet se seznámili můj syn i můj brácha, a oběma to klapesmajlik - 47

 
Santi a holky
Santi a holky - 21.10.2014 9:58

Nevěřila jsem tomu, ale na jedné internetové seznamce jsem našla svého nynějšího manžela.) Pořád si říkáme, jaká je to náhoda.. dlouho nic a najednou ten pravý je tady! Předcházelo tomu několik schůzek, na kterých jsme si uvědomila, co nechci :) Držím všem palce! Může se to státi vám...

 
dadka
dadka - 20.10.2014 12:39

Seznamovat se na inzerát, to je vždycky sázka do loterie.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127206.
Archiv anket.