Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Srovnání vlastností – jsou muži opravdu tak dobří jak tvrdí?

Srovnání vlastností – jsou muži opravdu tak dobří jak tvrdí?

srovnání vlastnostíJe to vděčné téma každého posezení u kávičky, zejména však při pátečním či sobotním zaslouženém pivečku s přáteli obou pohlaví ve vaší oblíbené hospůdce. Vychloubační muži by pomalu i kance v zubech domů donesli, zatímco ženy si při přikyvování a plácání po ramenou myslí to svoje. V jednu chvíli pak ovšem kalich ženské trpělivosti přeteče a žena vyloží karty na stůl, jak to tedy doopravdy je. A muži se nestačí divit, že místo jejich metrákového kance přistane v kuchyni spíše kuře a v zubech se dá volně přeložit jako po obtížné konzultaci ohledně váhy a ceny zakoupená chlazená kuřecí prsa. S kostí.

Společný jmenovatel testosteron

srovnání vlastnostíJak je všeobecně známo, rozhřešení pohlavní příslušnosti je dáno hned při protrhnutí cílové pásky vítěznou spermií. Pohlavní hormony jsou pak tím určujícím faktorem, který již od nitroděložního vývoje určuje, co s námi vlastně bude. Ženám se během vývoje v bříšku matky inaktivují receptory pro testosteron a tím se uvolní cesta k produkci estrogenů a plnému rozvoji ženského vzhledu. A hlavně myšlení.

 

Právě kamarád testosteron je tím, kdo z mužů dělá ony dobyvatele, ať již na poli rodinném při hledání nejlepší možné ženy, nebo na poli pracovním, kde je jejich cílevědomost a touha stát se řediteli zeměkoule někdy až fascinující. S tím také souvisí jejich věčná rivalita – musí mít všechno nejlepší, největší a ideálně hned! Málokterý muž totiž zvoní na souseda, že už si teda konečně koupil toho vysněného brouka. Podobná situace je i při otázce financí, když muž nerad přiznává, že si na nové kolo musel půjčit, ale že je to v pohodě, protože to propočítal, a když nebude tuhá zima a moc se neprotopí, za rok to v pohodě splatí.srovnání vlastností

 

Sportovní situace a předhánění se ve výkonech je to samé v bledě modrém. Každý muž ví, že je přece nejrychlejší, nejsilnější a i když se potí a smrdí až až, je zároveň nejkrásnější. Když mu chce někdo jeho neotřesitelnou pozici i s příkladem vyvrátit, můžou za to anabolika, krevní doping nebo plastiky. To by přece nebylo jenom tak, aby byl v něčem až druhý.

 

 

Konflikt se ženou

Pro muže je také nepřípustné, aby měla navrch žena. Muž má totiž tajné plány o drobných ústupcích pro velká vítězství. Jen nepočítá s tím, že jeho velké vítězství je právě onen malý ústupek pro ženu. Žena totiž primárně vůbec neřeší, jestli pojede na dovolenou na Kypr nebo do Řecka, jen zkouší mužovu trpělivost a pozornost, zda třeba není čas i na větší kalibr pro vyjednávání o novém pejsku. S dovolenou v Egyptě jsou při absenci Tutanchamonovy pomsty spokojení přeci oba.

Vůbec největší potupu pak pro muže představují prohry se ženou ve sportu. Ve vztahu s vrcholovou atletkou se muž spokojí i s těsným druhým místem, ale běžná žena přece nemůže na kopec vyjet rychleji, nemůže po jízdě na kolečkových bruslích odcházet bez bolavých třísel a zad a hlavně nemůže dobíhat všechny míčky v tenise bez zadýchání a ještě s úsměvem na rtech. Tohle je pro chlapské ego příliš a i přes sebevětší lásku k ženě a vědomí, že stejně vyhrál jejich společný tým, tuto hořkost cítí pořádně dlouho. Ono totiž chvilku trvá, než sám v tajnosti natrénuje a ženu k pokusu o revanš vyzve.

Podíváme-li se na sporty, ve kterých ženy nad muži dominují, dozvíme se, že výbornou úspěšnost mají v biatlonu. Leč kolik žen se rádo v zimě promenáduje po lese s puškou na zádech. Aktuální je také rychlobruslení nebo alespoň klouzání po ledě, ve kterém by si kdejaký muž-srdcem hokejista s parametry pro NHL rád zlepšil náladu při zvedání ženy z ledu. A závodit v uklízení? No to tak.

 

srovnání vlastnostíNezbývá tedy než natrénovat při spinningu a vyzvat muže na kolo. Cvičení na trampolínkách s následnou horskou turistikou bude mít zcela jistě také úspěch. Navíc jako bonus se do vašich plic navalí spousta čerstvého vzduchu, které dá zapomenout na trable běžných dní. Nebude-li počasí úplně z nejideálnějších, můžete vyzkoušet nějaké domácí, třeba karetní hry. Perfektní pro využití matematických schopností je třeba poker, který i ženy hrají na vysoké úrovni a přitom je velmi jednoduchý na naučení. Právě ženy jsou v pokeru často úspěšnější než muži, o čemž svědčí spousta akcí organizovaných pod taktovkou PokerStars právě pro ně. Navíc muži v pokeru vidí velkolepost Ameriky, a jak víme, všechno ze západu je super.

Stejně ho mám ráda

Je však důležité nelpět na drobnostech a přitom se radovat z maličkostí. Vždyť ona i ta kytička párkrát do roka potěší a smaže několik dní strávených s hadrem a koštětem v ruce při uklízení, zatímco v televizi běží zase ten hokej, který stejně prohrajeme, a to čtvrté teplé pivo už fakt není dobré. Přeci jen to má něco do sebe večer se přitulit a popovídat si, jaký byl ten další pracovní den. Pokud u toho teda neusne a nezačne chrápat.

Komerční článek


2.2.2015   Rubrika:   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Srovnání vlastností – jsou muži opravdu tak dobří jak tvrdí?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 20.4.2020 22:05

Toto by mne asi nebavilo smajlik - 3 . Já když už mám potřebu si zahrát a s někým se srovnat, hraji různé hry, nejraději sahám po https://www.freetoplay.cz/category/hry-v-prohlizeci/ nebo webech podobných. Mají tam spoustu zajímavých a aktuálních her, kterými se dá zabít čas nebo čekání například v čekárně...

 
Almega
Almega - 3.2.2015 10:34

Nikdy jsem nechtěla v něčem soutěžit s muži....Každý máme své oblasti,ve kterých nám to jde líp a určitě je lepší spolupracovat,než "soutěžit" a furt si "něco" dokazovat.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 422621.
Archiv anket.