Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nakupujte na internetu a získejte peníze zpět

Nakupujte na internetu a získejte peníze zpět

erabat.czProdírat se davem lidí, stát v nekonečných frontách a občas narazit na prodavače, který zrovna nevstal z postele pravou nohou. To je bohužel realita, s kterou jste při svých nákupech asi už někdy setkali. Možná a i právě proto stále více roste obliba nakupování přes internet. Člověk má čas si vše v klidu prohlédnout, porovnat alternativy, pročíst zkušenosti ostatních kupujících a prostudovat detailně parametry, což se může hodit hlavně u zboží, na které máte specifické požadavky, jako například elektronika. Nezanedbatelnou výhodou nákupu přes internet jsou v mnoha případech i nižší ceny, než za které byste zboží pořídili v kamenném obchodě.

Cashback – peníze zpět

Tím, jak se zvyšuje obliba internetového nakupování, objevují se i nové možnosti, jak na něm ještě více ušetřit. Jednou z nich jsou cashbackové portály, které vám vrátí část peněz z vašeho nákupu zpět. Stačí, když se jednoduše zaregistrujete třeba na ověřeném portálu ERABAT.CZ a přes jeho stránky vstoupíte do svého oblíbeného e-shopu. Zde už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého takto uskutečněného nákupu se vám vrátí nějaké to procento zpátky. Obvykle se to pohybuje od 2 do 10 %, což už může být pěkná úspora.

erabat.czCelá služba je zcela zdarma, navíc po registraci obdržíte od ERABAT.CZ uvítací bonus 50 Kč. Vybírat můžete z 330 e-shopů, mezi nimiž nechybí ani ty největší typu Mall, Kasa, Zoot, Tchibo, nebo specializované obchody jako Baťa a  Parfemy.cz. Najdete zde ale i třeba nabídky slevových portálů a cestovních agentur. Bude vás to opravdu stát jen pár kliknutí navíc a koruny se začnou hromadit na vašem účtu.

Soutěžte a vyhrajte až 300 Kč

Chcete-li si vyzkoušet výhody cashbackového portálu, ERABAT.CZ si pro vás připravil soutěž. Když odpovíte správně na jednu soutěžní otázku, můžete vyhrát až 300 Kč, které vám budou připsány na váš erabat účet, anebo možnost dostat při nákupu prostřednictvím ERABAT.CZ vaše peníze zpět hned dvakrát a to po dobu dvou měsíců.

Komerční článek


25.5.2015   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nakupujte na internetu a získejte peníze zpět

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
novakovaveruska
novakovaveruska - 28.1.2016 11:29

Já snad ani nakupovat už neumím. Přes internet nakupuji snad všechno smajlik - 35. Naposledy jsem nakupovala kuchyňské potřeby do své nové kuchyně. Narazila jsem na skvělé eshopy, které jsou propojené. Objednala jsem si z obou, ale zaplatila jsem jenom jednu dopravu i dobírku. Platbu předem nikdy nikdy nedělám. Nakupovala jsem na těchto stránkách, můžu jenom doporučit http://www.wusthof.cz/ a http://www.kuchyn-domov.cz

 
cawan
cawan - 11.11.2015 13:26

Já jsem na internetu prakticky závislá. Hraji přes Android aplikace nejrůznější hry :) http://android-aplikace.eu/

 
sharon
sharon - 29.5.2015 15:45

nakupuji oblečení, boty, z lékárny zboží , potřeby pro domácnost ....velikosti sedí a ještě jsem nic nevracela....prolézání obchodů je mi už celkem na obtíž....

 
dadka
dadka - 29.5.2015 10:14

Ráda nakupuji pře internet. Sedím v pohodlí doma s kávou a prohlížím si zboží, které chci koupit. Některé firmy, když si koupíte zboží nad 2 000,-Kč, mají poštovné zdarma. Je to ale ještě spíše výjimka.Hodně nakupuji oblečení, doplňky a dokonce i boty. Mám vyzkoušené značky a vím, že mně boty padnou. Málokdy něco vracím.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388243.
Archiv anket.