Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Řešíte nedostatek financí před odjezdem na dovolenou? Požádejte o rychlou půjčku

Řešíte nedostatek financí před odjezdem na dovolenou? Požádejte o rychlou půjčku

Společnost Kouzelná půjčka nabízí nebankovní půjčky ve výši 1 000 Kč – 50 000 Kč, kdy noví klienti této společnosti mohou získat až 10 000 Kč (řada nebankovních společností nabízí novým klientům půjčky do 5 000 Kč) se splatností až 30 dnů.

Rychlá půjčka společnosti Kouzelná půjčka je neúčelová, tj. společnosti neprokazujete, na co půjčené peníze použijete, v případě, že na konci splatnosti půjčky nebudete schopni půjčené peníze vrátit, můžete požádat o prodloužení splátky (letní prázdniny jsou pro naše bankovní konta náročným obdobím a tak přijde vhod možnost prodloužit si za poplatek splatnost např. až do září).

Pokud jde o samotný proces žádosti o půjčku, ten probíhá zcela online na webu www.kouzelnapujcka.cz. Vyplnění online formuláře Vám nezabere více jak 5 minut s tím, že do 60 minut od odeslání žádosti Vás společnost Kouzelná půjčka informuje o tom, jestli byla či nebyla Vaše žádost schválena.

Peníze na účtu můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti (záleží také na tom, u které banky máte běžný účet). U Kouzelné půjčky odpadá zasílání složenek či docházení na pobočku.

Díky online procesu žádosti můžete o rychlou půjčku požádat až v zahraničí, stačí Vám pouze přístup k internetu a mobilní telefon (na ten Vám Kouzelná půjčka zašle potvrzovací zprávu). S ohledem na to, že Vám peníze budou zasílány na běžný účet vedený bankou (popř. její pobočkou) v České republice, můžete mít i v tomto případě peníze na účtu již v den podání žádosti.

Rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka získáte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám poskytuje vysokou míru ochrany a férové jednání ze strany půjčkové společnosti (ta Vám dle tohoto zákona musí prozradit celkové náklady na půjčku, nesmí po Vás vyžadovat nestandardní metody zajištění).

Ať už tedy letos jedete na dovolenou kamkoliv, neriskujte, že se během Vašeho pobytu náhle ocitnete bez peněz. „Dofoukněte“ napnutý rozpočet půjčkou od společnosti Kouzelná půjčka.

Komerční článek


29.6.2015   Rubrika:   |   Komentářů 12   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Řešíte nedostatek financí před odjezdem na dovolenou? Požádejte o rychlou půjčku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Simona.Kadlecova
Simona.Kadlecova - 20.1.2016 15:29

Ahojky, já byla v pěkným maléru a zachránilo mě tohle http://www.penizeprolididneska.cz/a/cb2.. Teď mají bezúročnou akci :-)

 
cawan
cawan - 19.10.2015 10:37

Půjčku jsem nemusela využít, ale raději si léky nakoupila u nás - lékárna Chrudim http://lekarna-lekarny.cz/pardubicky-kraj/okres-chrudim/lekarna-chrudim/ Kdyby někdo tápal, kde to je, je tu návod.

 
Hanelorwe
Hanelorwe - 2.7.2015 0:11

Půjčku na dovolenou....to si bere jen s prominutím "hovado" totéž se dá říci o vánocích... prostě člověk má skákat tak vysoko na kolik má. No ohledně bydlení je to pochopitelné, ale různé požitky na dluh...hovadina první třídy!

 
Haninka
Haninka - 1.7.2015 21:19

PEGG: takových - a nejen - mladých je, nechapu to smajlik - 66

 
PEGG
PEGG - 1.7.2015 9:18

Ano, jedna půjčka nebo hypotéka nebo jak se tomu správně říká, je v dnešní době asi nutností, pokud chce člověk bydlet ve svém.
Ale spousta lidí je naprosto nezodpovědných. Zrovna včera mi vyprávěl bývalý kolega, že jejich mladí mají 18 půjček a ani jednu nesplácí. Kam to může dospět? smajlik - 76

 
dadka
dadka - 1.7.2015 0:39

Haninka:
To máš naprostou pravdu. Bydlet se někde musí. Ale brát si půjčku na oblečení, dovolenou apod. je nesmysl.

 
Haninka
Haninka - 30.6.2015 12:00

dadka: jsou situace, kdy si brát půjčku není blbost, ale vánoce, dovolená apod. k nim rozhodně nepatří. Půjčka na bydlení, na rekonstrukci apod. k těm situacím patří.

 
Linda
Linda - 30.6.2015 10:45

Kdybych touzila bydlet pod mostem a prohrabat se odpadky tak si k vuli tomu nemusim brat rovnou pujcku smajlik - 42

 
dadka
dadka - 30.6.2015 9:29

Jedna z největších kravin, jakou jsem kdy četla. Půjčku na dovolenou? Ta rychkle uběhne a vy potom splácíte jako mourovatá. Když nemám na dovolenou, tak sedím na zadku doma, nebo si dělám jednodenní výlety z domova.
Stejná hloupost je brát si půjčku na vánoce. Vlastně brát si půjčku vůbec je nesmysl.

 
sharon
sharon - 30.6.2015 9:12

půjčky ani náhodou....v dnešní době je to napováženou a ty nebankovní bych zakázala......smajlik - 36smajlik - 36smajlik - 36

 
PEGG
PEGG - 30.6.2015 8:45

Já to nechápu, když nemám na dovolenou u moře, tak na ni nejedu.
Když na ni nemám teď, nebudu na ni mít s největší pravděpodobností ani do budoucna. Dnes je půjčka na dovolenou, zítra na auto, taky budou vánoce, tak si zas vezmu půjčku?smajlik - 55
Pak se lidi diví, že jsou v průseru.

 
Milda3
Milda3 - 29.6.2015 16:52

nežli půjčku na dovolenou,to si radši lehnu někde k rybníku a dám si vychlazenýho lahváče,kdyby tam neměli hospodu

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388245.
Archiv anket.