Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nejlepší závodní hry z portálu Herní.cz

Nejlepší závodní hry z portálu Herní.cz

Ať už si chcete jen užít rychlou jízdu či potrénovat před zkouškami v autoškole, z následující bohaté nabídky si jistě vyberete.

Cab Driver

cab driverUsedněte do ikonického žlutého auta a vyzkoušejte si náročný život taxikáře. V šesti úrovních vás čekají desítky pasažérů, od bohorovných turistů po vynervované manažery. Vaším cílem je samozřejmě dopravit své klienty na místo určení, nezpůsobit u toho moc velkou škodu v hustém městském provozu a ideálně posbírat bonusy, na které tu a tam při jízdě narazíte. V každé úrovni musíte v časovém limitu získat určitý počet bodů, čehož dosáhnete pouze co nejrychlejším odbavováním zákazníků. Ty můžete do auta nabírat i po dvou, pozor ale na úroveň spokojenosti každého z nich, protože za nespokojeného pasažéra přichází nekompromisní bodová penalizace.

http://www.herni.cz/hra-cab_driver

Police Pursuit

police pursuitJak už název napovídá, v této hře se vžijete do role strážce zákona. V každé úrovni na vás čeká několik pirátů silnic, které musíte včas eliminovat pomocí najíždění do jejich vozu do té doby, než ho zcela zničíte. Jste ovšem tlačeni časem a komplikací je i frekventovaný provoz, ve kterém se podezřelý snadno ztratí. K orientaci vám ale naštěstí může pomoci minimapa v rohu obrazovky či směrové šípky, které vás k prchajícímu rychle dovedou. Klíčem k úspěchu je kromě zběsilé jízdy také využívání ruční brzdy, se kterou můžete bez obav driftovat zatáčky. Kromě povedené hratelnosti a příjemného arkádového ovládání hra zaujme také pohlednou grafikou a velmi solidní umělou inteligencí protivníků.

http://www.herni.cz/hra-police_pursuit

Jet Velocity 3D

jet velocity 3dV tomto futuristicky laděném titulu máte jediný cíl – být se svojí lodí v cíli jako první. Na ničem jiném nezáleží, kromě silných soupeřů se ale musíte popasovat také se záludnými tratěmi, které hýří prudkými zatáčkami. Chyby v nich vás mohou snadno stát závod, vaše loď se totiž řítí rychlostí až 450 km/h a náraz do bariéry ji výrazně přibrzdí. Ke zrychlení můžete naštěstí používat náhodně rozeseté powerupy, nezapomínejte ale, že stejnou možnost mají i vaši soupeři. Součástí hry je také jednoduchý editor tratí, v němž si můžete naprojektovat vlastní závod a následně ho sdílet s hráči z celého světa.

http://www.herni.cz/hra-jet_velocity

Lose the Heat

lose the heatV tomto graficky velice zdařilém titulu vás čeká série příběhových misí, ve kterých si rychlé jízdy užijete dosyta. Ať už jde o odvoz dcery agenta CIA ze země či získání léků pro těžce nemocného, řešením je vždy šlápnout na plyn a pokusit se ujet desítkám policejních vozů, které vás chtějí zastavit za každou cenu. Při unikání pronásledovatelům či překonávaní zátarasů můžete naštěstí využívat i okolní prostředí – vhodně uvolněné stromy či padající vodní nádrže dokáží s auty za vámi udělat divy. Při zběsilé jízdě ale musíte brát ohled i na své vozidlo, které má omezenou odolnost a každá srážka vás tak přibližuje k neslavnému konci. Záchranou však mohou být opravářské sady, jež se občas objeví na trati a jejichž sebrání vyžaduje rychlou řidičovu reakci.

http://www.herni.cz/hra-lose_the_heat

Offroad 4x4

offroad 4x4Zvládnete v šibeničním časovém limitu projet hustou džunglí, dosáhnout všech checkpointůa nasbírat co nejvyšší skóre? V této hře byste soupeřící vozidla hledali marně, vaším úhlavním protivníkem bude především drsné prostředí, které prostě nejde překonat s plynem sešlápnutým k podlaze. Popadané stromy, nánosy bahna, obří balvany a další přírodní libůstky vás dokáží citelně přibrzdit a vzhledem k rychle utíkajícímu času může být každá srážka klíčová. Cenné vteřiny můžete naopak získat projížděním checkpointů, zatímco celkové skóre lze výrazně navýšit sbíráním zlatých sošek. Užitečná je také možnost volby vozidla, protože každý jeep má trochu jiné jízdní vlastnosti a vy si tak můžete vybrat ten, který nejvíce sedí vašemu stylu hraní.

http://www.herni.cz/hra-offroad_4_x_4

Komerční článek


2.11.2015   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nejlepší závodní hry z portálu Herní.cz

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388245.
Archiv anket.