Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nebankovní půjčky jsou dostupné téměř všem. Vyřešte svoji neutěšenou finanční situaci i vy.

Nebankovní půjčky jsou dostupné téměř všem. Vyřešte svoji neutěšenou finanční situaci i vy.

Komu z nás by se se slovem půjčka nemísily v mysli smíšené myšlenky? Víme, že se zadlužíme, svůj dluh budeme muset splatit a nebude to pravděpodobně zadarmo. Sice teď získáme, ale v budoucnu se budeme muset uskromnit, abychom vypůjčené vrátili.

Dnes jsou však na finančním trhu k dispozici i nebankovní půjčky, kterých se obávat nemusíte. Ba naopak, díky jejich dostupnosti je mohou využít i ti, kterým by banky půjčku neposkytly a najdete mezi nimi i velmi výhodné produkty, které se vyplatí využít.

 

Jaké nebankovní půjčky jsou vám k dispozici?

Půjčka je odedávna nabízena v různých podobách. Různorodost se váže k maximální či minimální výši poskytnuté částky, ale také v době splácení, nutnosti zástavy, ručitele, nebo třeba v tom, jaké doklady musíte pro její získání předložit.

Na webových stránkách Úspory.cz najdete nebankovní půjčky od mnoha společností, které u nás mají několikaletou tradici, jsou prověřené a také ví, co klienti potřebují a právě jim se snaží co nejvíce vyjít vstříc. To vše ještě s ohledem na přijatelné úročení.

Zajímá vás, která půjčka je nejžádanější? Je dobé k tomu přihlížet při výběru, s nejžádanějšími se pojí i dobré reference dřívějších klientů. K těm nej se řadí půjčka od společnosti VitaCredit, HomeCredit, ProfiCredit, Tesco či Provident.

 

Parametry půjček

Aby si vybral jak ten, který může měsíčně splácet po menších splátkách, tak ten, který si může dovolit splácet po tisících, společnosti nabízí různé výšky úvěrů i dobu, po kterou je budete splácet. Zajímá vás příklad? Podívejmse se např. na HomeCredit půjčku. Její výše je v rozpětí 10 000 Kč – 180 000 Kč a vybrat si můžete dobu splácení od 12 – 84 měsíců.

Potřebujete více peněz? Určitě vám přijde vhod půjčka od společnosti VitaCredit. Ta poskytuje zájemcům půjčku v rozpětí 50 000 Kč až 1 880 000 Kč, tedy už dosáhnete i na pořízení si nemovitosti nebo luxusního vozu. Splácet budete 12 – 180 měsíců.

Vydejte se na stránky Úspory.cz a vyberte si nebankovní půjčku dle vašich představ.

Komerční článek


11.11.2015   Rubrika:   |   Komentářů 10   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nebankovní půjčky jsou dostupné téměř všem. Vyřešte svoji neutěšenou finanční situaci i vy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
donalabuznikova
donalabuznikova - 14.11.2018 23:26

Je super, že nebankovní půjčky jsou v dnešní době tak rozšířené a rychle dostupné, někdo by mohl namítat, že problémem mohou být občasné vysoké úroky. Já osobně jsem to vyřešila použitím srovnávače půjček na https://www.bezvamoney.cz/nebankovni-pujcky/ , který nabídne jen ty nejvýhodnější úroky, díky čemuž můžete ušetřit nemálé peníze.

 
cawan
cawan - 1.2.2016 8:54

Já důvěřuji spíše rozumu. Asi bych si půjčku mimo banku nebrala, ale zase nevím. Já jsem měla peníze na založení firmy, tak jsem tak učinila bez větších problémů http://www.zalozeni.cz/

 
dadka
dadka - 1.12.2015 10:14

Moje kolegyně je živa jen z půjček. Splatí jednu a dvě si vezme, tak to dělá celý život. Na Vánoce od manžela dostala malou televizi, kterou po Vánocích musí splácet. Tak to bych manžela s takovým dárkem poslala do háje.
Nakonec si bere půjčku i na půjčku, protože musí zaplatit nějaké poplatky a nemá na ně. Třeba si vezme půjčku v hotovosti 5 000 , oni jí to přinesou až domů, jí to dělá dobře, ale neuvědomí si, kolik přeplatí. Dovolená na půjčku, Vánoce na půjčku....moc to nechápu.

 
eva65
eva65 - 15.11.2015 20:47

smajlik - 42to snad nésmajlik - 9

 
Světlonoska
Světlonoska - 15.11.2015 15:38

Co mám-mám,co nemám,bez toho s e už obejdu,hlavně zdraví a fungující mozeksmajlik - 58smajlik - 47smajlik - 26smajlik - 5smajlik - 35

A z čeho by to asi tak měl člověk platitsmajlik - 20

 
YXH
YXH - 11.11.2015 15:02

Jakepak jsou asi uroky smajlik - 65

 
PEGG
PEGG - 11.11.2015 10:37

Pokud si mohu dovolit měsíčně splácet, nepotřebuji půjčku, našetřím si. Jenže dneska spousta lidí musí mít všechno hnedsmajlik - 66 Já půjčku chápu jen v případě bydlení, jinak se dá bez spousty věcí obejít.smajlik - 105

 
Jarča*
Jarča* - 11.11.2015 8:07

Linda: zrovna mě to napadlo, když jsem četla nadpis - hlavně, že pak ta finanční situace bude vyřešenásmajlik - 16

 
Linda
Linda - 11.11.2015 7:07

Vyřešte svoji neutěšenou finanční situaci i vy ....hmmm jasne aneb jasny a prehledny navod, jak udelat z neutesene situace katastrofu smajlik - 42

 
dadka
dadka - 11.11.2015 0:42

Televize je plná reklam na různé půjčky, všechny jen tahají z lidí nekřesťanské úroky, které si lidé snad nedovedou spočítat a nevědí, kolik vlastně přeplatí. Vždycky říkám, že nejsem tak bohatá, abych si brala nějakou půjčku.Prostě když na něco nemám, tak si to nekoupím.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388245.
Archiv anket.