Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů

VIASAT EPIC - programový blok zaměřený nadramatické ztvárnění historických událostí a příběhů

historyNový blok Viasat Epicobohacuje programovou skladbu kanálu Viasat History, která je založená na dokumentární a faktografické tvorbě, a nabídnetak všem milovníkům historie dramatizované příběhy zasazené do věrných historických reálií i s důrazem na podrobné znalosti historických skutečností a souvislosti od starověku po 20. století, především těch evropských.

SoučástíViasat Epic budou nejendramatizované verze dokumentárních pořadůz příslušného období, ale taky adaptace známé historické a literární klasiky nebo seriály zobrazené v historickém kontextu.

Prvním premiérovým pořadem v rámci Viasat Epicbude 3 dílný politický thriller 37 dní – Cesta k 1. světové válce s Ianem McDiarmidem.

Seriál 37 dní očima politických vůdců a vysoce postavených státních úředníků sleduje tragickou řadu neodvratných událostí od zavraždění arcivévody Františka Ferdinanda 28. června 1914 po vyhlášení války mezi Velkou Británií a Německem 4. srpna.

37 dní – cesta k 1. světové válce s ianem mcdiarmidem

 

Od 1. 5. 2016 se diváci mohou těšit na 7 dílnýseriál „ Vykázáni“ („Banished), kterývypráví příběh první kolonie britských vyhnanců v Austrálii na konci 18. století. Británie tehdy do Sydney vyhostila odsouzené zločince, sirotky, prostitutky, tuláky a jiné nežádoucí a nepohodlné osoby do kolonie, kde pouhých sto vojáků mělo za úkol střežit tisíc vězňů a kde na jednu ženu připadalo pět mužů. Mezi prvními vyhnanci byli přátelé Elizabeth Quinn, TommyBarrett a James Freeman. Prozrazení tajného milostného vztahu prvních dvou spustí řadu událostí, která vede k vyostření nepřátelství mezi idealistickým guvernérem Phillipema majorem Rossem, který se domnívá, že jediná šance na přežití je vládnout železnou pěstí.

banished

 

Seriál Ponurý dům (Bleak House), který televize Viasat History zařadila do vysílání od 19. 6.2016 je věrnou adaptací klasického díla Charlese Dickense. Napínavý, dynamický příběh se točí okolo mrazivě krásné Lady Dedlock, která skrývá temné tajemství, a nelítostného advokáta Tulkinghorna, která se snaží její tajemství odhalit. Štědrý John Jarndyce, který se potýká se svojí minulostí, a jeho dva svěřenci Richard a Ada jsou stejně jako Lady Dedlockzapojeni do nechvalně proslulého případu Jarndyce vs. Jarndyce, jehož konečné řešení – bude-li vůbec možné – přinese jedné straně pohádkové bohatství.Tulkinghornpostupně odkrývá tajemnou minulost Lady Dedlocka odhalí tajemství, které navždy změní jejich život a které je stejně neuvěřitelné jako vyústění případu Jarndyce.

bleak house

 

Na tyto a další historické filmy a seriály se mohou diváci těšit od 10.dubna 2016.Blok Viasat Epicse bude na kanále Viasat History vysílat v premiéře vždy v neděli v hlavním večerním vysílacím čase ve 21 hod. s reprízami v sobotu a neděli.

Komerční články


4.4.2016   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - VIASAT EPIC - programový blok zaměřený na dramatické ztvárnění historických událostí a příběhů

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 128.
Archiv anket.