Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Ženy, uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve!

Ženy, uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve!

Jste žena a přemýšlíte nad uzavřením úrazového pojištění? Neváhejte a uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve! Úrazové pojištění vám sice nevrátí zdraví, ale pomůže vám uchovat si si svůj životní standard a také vám zajistí finance pro zvýšené výdaje v průběhu rekonvalescence.

Nenadálý úraz vám může zkomplikovat život na několik týdnů, ale i měsíců či let. Finanční odškodnění spojené s úrazem vám pomůže zmírnit nepříjemné následky spojené s úrazem.

Pro koho je vhodné úrazové pojištění?

Úrazové pojištění si můžete sjednat sama jako jednotlivec, ale také pro své děti či celou rodinu nebo skupinu dětí, pokud berete děti kamarádek na výlet, apod. Pojišťovny mají nastaveny limity věku od 0 do 75 let. Chcete-li pojistit babičku, pak se musíte zeptat ve vybrané pojišťovně na podmínky. Každá pojišťovna má nastaveny vlastní limity pojistného plnění. Jsou závislé na tom, jakou variantu úrazového pojištění si sjednáte.

Co může zahrnovat vaše úrazová pojistka?

Úrazové pojištění si můžete sjednats pojištěním pro případ smrti následkem úrazu, trvalých následků, tělesného poškození nebo také doby nezbytného léčení a rekonvalescence po úrazu v nejrůznějších kombinacích. Také si říkáte, že vám se nic nemůže přihodit? Úrazovým pojištěním zabezpečíte sebe i své blízké. Vyplácené částky v případě úmrtí následkem úrazu jsou garantovány pojišťovnou.

Myslete na sebe i své blízké a uzavřete si úrazové pojištění

Úrazové pojištění nabízí řadu výhod pro vás a vaše blízké. Platí po celém světě a může obsahovat také spořící složku. Vždy si zjistěte před uzavřením smlouvy tyto podmínky:

· od jakého procenta poskytuje pojišťovna plnění v případě trvalých následků – obvykle 1 – 10%

· jaké jsou v podmínkách výluky pojištění

· zda je ve smlouvě také progresivní plnění, v případě že jde o trvalé následky úrazu

· jaké jsou přirážky za měsíční či čtvrtletní platby

· jaké jsou přirážky u profesí a rizikových sportů

Uzavřením úrazové pojistky se pojistíte proti případným potížím při úrazu, kdy kvůli nemocenské máte zpravidla nižší plat, případně kvůli trvalým následkům přijdete o práci, apod.

Komerční článek


8.11.2016   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ženy, uzavřete si úrazové pojištění co nejdříve!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lulakova
Lulakova - 23.7.2019 19:10

Mám všechny pojistné smlouvy nahrané u www.mujdok.cz, dá se to vše vyřešit online, nemusíte nikde chodit, a navíc je to celé zdarma.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 22.7.2019 8:22

Jakou společnost jste prosím našla? a to se tedy nemusí nikam chodit? dá se to vyřešit online?

 
Lulakova
Lulakova - 21.7.2019 9:42

Se srovnávačem přímo ne, ale našla jsem společnost, kde jsem nahrála všechny svoje pojistné smlouvy, a teď k nim mám online přístup, navíc pokud se někde na trhu objeví výhodnější nabídka pojištění, tak mne na to upozorní.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 20.7.2019 17:04

Holky prosím poradíte mi s pojištěním domácnosti? u koho to vychází nejlépe? nemáte některá prosím zkušenosti s některým ze srovnávačů?

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 7.5.2019 23:36

Úrazové pojistěni nemám a nějak extra nad ním ani nepřemýšlím. Potřebuji jej jen, když jezdím do alp na lyžování a to mám řešené vždy skrze cestovní pojištění, která mám přes https://www.insiacare.cz/cestovni-pojisteni-kratkodobe/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388229.
Archiv anket.