Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Šťastné ženy Vás vítají!

Vítáme Vás

Vážené a milé čtenářky,

srdečně Vás vítáme mezi Šťastnými ženami!


Proč právě Šťastné ženy? Protože víme, že každá z nás touží po tom být a cítit se šťastná. Ale znáte to: mnohdy nás každodenní povinnosti, trable a starosti udolají tak, že se cítíme jakkoli jinak, jen ne šťastně. To se potom rozhlížíme a koukáme, kde bychom načerpaly trošku té pozitivní energie a optimismu.


A právě proto spatřil světlo světa tento magazín. Magazín pro všechny ženy. Protože ať je Vaše současná situace jakákoliv, ať jste dětná či bezdětná, štíhlá či baculatější, pracující či bez zaměstnání, veselá nebo smutná, vdaná, svobodná, rozvedená, mladší či starší, tak si právě tady můžete slíznout tu svou „Kapičku štěstí každý den…“, jak říká motto magazínu Šťastné ženy.uvítací článek - fota šťastných žen


A celá redakce se bude snažit, aby ta každodenní kapička štěstí byla sladká, veselá, příjemná, něžná… Aby Vás pohladila a zahřála. Aby si tu každá z Vás našla to, co ji zajímá, potěší, upoutá, čím se pobaví a příjemně odreaguje.


A co zde tedy každý den najdete?


Samozřejmě nové články, které pro Vás pečlivě připravuje celý náš redakční tým. Prostor ale bude i pro Vaše životní příběhy, trable či žádosti o radu. Psát nám je můžete třeba už nyní na redakční e-mail .


Nebudou chybět ani kvízy, ankety, soutěže a každý den nový recept na nějakou dobrotu. O své oblíbené recepty se můžete podělit i Vy a my je budeme postupně v magazínu vydávat.


V sobotu se pak můžete těšit na Víkendovou přílohu, kde kromě nových článků najdete příběhy, které nám pošlete, ale i nový sobotní kvíz, anketu, soutěž a také něco pro ty z Vás, které si rády provětrají své mozkové závity. Rébusy, hádanky a všelijaké logické vychytávky budou totiž nedílnou součástí Víkendové přílohy. Smlsnout si můžete i na zcela  nevinném "drbání" z lepší společnosti a také na seriálu, při kterém Vám budou na hlavě doslova vstávat vlasy hrůzou.

A to není všechno. V sobotu budeme taky trošku, opravdu jen trošičku zlobit. Malinko se odvážeme a popustíme uzdu i svým erotickým fantaziím a zážitkům. Jelikož jsme však samozřejmě slušné a víme, co se patří, hezky způsobně si počkáme na vydání těchto příběhů až do 22. hodiny. Mno… přečíst si je pak samozřejmě můžete kdykoli… Ale znáte to přísloví o vlkovi, který se nažral, a koza přitom zůstala celá? :o)))


Do budoucna máme samozřejmě ještě další plány a věříme, že se nám brzy podaří je uskutečnit. Těšit se tak můžete například na Vaše vlastní Fotoalba a také na Poradny. Nebojte se, o každé novince v magazínu Vás budeme důkladně a viditelně informovat, aby Vám nic důležitého neuteklo.


Tak to by možná na úvoduvítací článek - ženy u pc stačilo. Pokud Vás toto krátké představení magazínu Šťastné ženy zaujalo, neváhejte a vrhněte se do čtení. Na dnešek jsme toho pro Vás připravili opravdu hodně.

Jednotlivými články se dnes představují téměř všichni členové našeho redakčního týmu, v pravé liště čeká nálož hned pěti kvízů, ve kterých si můžete ověřit znalosti z různých oblastí. Nechybí samozřejmě ani anketa – moc se přimlouvám, abyste se zapojily do hlasování, může mi to leccos napovědět – a pokud si chcete hned dneska zasoutěžit, pak také nepřijdete zkrátka. Po poledni vypukne soutěž, která potrvá až do pátku. Víc k ní zatím prozrazovat nebudu, vše se včas dozvíte. Snad Vás prozatím potěší alespoň to, že v každé soutěži bude všem čtenářkám držet palce maskot: muška Štěstinka, která se na Vás šibalsky směje z našeho loga. 

 

Závěrem mi dovolte, abych poděkovala všem, kteří se na tvorbě magazínu  podíleli. Bez jejich práce, přispění a podpory byste si tu dnes nemohli číst, brouzdat a diskutovat. Velký dík tak patří všem redaktorkám a redaktorům, kteří pro Vás píší články, vymýšlejí kvízy a soutěže.... korektorce, programátorovi, grafikovi, našemu dvornímu kreslíři a fotografovi. Všichni odvedli opravdu obrovský kus práce a já jim z celého srdce děkuji.
 

P.S.

A víte, kdy se cítím nejšťastněji já? Právě teď! Když jsem s Vámi, když si s Vámi mohu povídat, když pro Vás můžu psát. Stýskalo se mi. Opravdu hodně. A věřím, že nám tu všem společně dohromady bude fajn. Ono taky jak jinak! Jsme přece Šťastné ženy! Vítejte! A bavte se, pište, čtěte, soutěžte… Magazín Šťastné ženy je jen a jen Váš!


Za celou redakci Vás všechny ještě jednou srdečně vítá a zdraví

 

 

Meryl


16.1.2006   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 66   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Šťastné ženy Vás vítají!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 25.4.2020 11:12

No mě snad vypadnou oči! Dát sem 14 let starý článek,fakt padám do mdlob.Co to asi znamená? Že bychom se vrátili v čase????

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471753.
Archiv anket.