Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Plavková sezona

Založila Loupáček poslat vzkaz
Holky, co myslíte, je ještě čas zhubnout do plavek? Za 2 měsíce jedu k moři a chtěla bych ještě tak 8 kg sundat...je to reálné?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Niccol
Niccol - 10.8.2019 18:05

Jestli můžu poradit, tak mně se podařilo dát dolů 23 kilo díky prodietixu, chce to pevnou vůli a neustále si říkat, že to stojí za to a až dáš dolů kila jaká chceš, tak uvidíš, že sem měla pravdu a že to za to fakt stálo ;) podívej se na jejich stránky, mají na výběr z víc programů :) www.prodietix.cz

 
Kika Lokova
Kika Lokova - 13.6.2019 12:48

Ahoj, já před létem byla ve studiu a našla jsem si ho na www.svet-zdravi.cz. Je tam celkem dost možností, jak zredukovat váhu.

 
Janca Kadidlova
Janca Kadidlova - 12.3.2019 9:57

Dobrý den, holky už se to blíží, neporadíte mi nějaký gel nebo krém na celulitidu? Něco jsem viděla na notinu,ale nevím jestli je to to pravé.Máte zkušenosti?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 379947.
    Archiv anket.