Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nastavovaná kaše

Nastavovaná kaše

Potřebujete: 3/4 kg brambor, 250 g trhaných krupek, 1/4 l mléka, sůl, stroužek česneku (podle chuti, může být i více), špetku pepře a majoránky, omastek na polití a 1 cibuli.

Postup: Oloupané brambory uvaříme v osolené vodě do měkka. Zvlášť uvaříme v trojnásobném množství vody trhané krupky, scedíme a přidáme do nich umíchanou bramborovou kaši. Osolíme, okořeníme, přidáme utřený česnek a podle potřeby ještě zředíme horkým mlékem. Kaše by měla být hustší. Na talíři ji posypeme osmaženou cibulkou a omastíme. Podávat ji můžeme se zeleninovým salátem anebo si k ní přidat kousek pečeného masa.

Marie Poštová


12.4.2007   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nastavovaná kaše

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.