Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 14.6. do 20.6.

Horoskop na červen. Týden od 14.6. do 20.6.

Venuše vchází do znamení Lva a tvoří krásný trigon s Jupiterem a Uranem. Týden je proto jako stvořený pro začátek nových vztahů i rozvoj těch stávajících. Nezadaní mají šanci potkat novou lásku a rozhádané dvojice by měly najít smířlivou notu.

BERAN

Tentokrát je přáno hlavně přátelským vztahům. Ve společnosti kamarádů se cítíte uvolněně a dostává se vám nové inspirace. Je tu také příležitost poznat nové lidi nebo stmelit kolektiv. Ani v milostných vztazích se neobjevují problémy, naopak, nastává vhodná doba pro společné aktivity a koníčky, které vás ještě více sblíží.

BÝK

Svému okolí se v těchto dnech poněkud uzavíráte. Nemáte náladu na společenská setkání, docházejí vám témata ke konverzaci. Také v práci je pro vás obtížné dohodnout se s kolegy na společném postupu. Raději si všechno uděláte v klidu sami a po svém. Nezůstávejte v izolaci příliš dlouho, mohli byste propadnout smutným náladám.

BLÍŽENCI

Měli byste méně mluvit a více jednat, jinak hrozí, že celé dny jen proklábosíte s kolegy a nic pořádného neuděláte. Nic neodkládejte na zítřek a nic neslibujte. Máte-li dobrou vůli někomu pomoci, udělejte to hned. To platí i na domácí půdě. Přestaňte protějšku radit, jak co má dělat, a raději přiložte vlastní ruce k dílu.

RAK

Konečně jste zase jednou trochu bezstarostní a přijímáte život tak, jak přichází. Méně se obáváte o svou finanční situaci a dopřáváte si drobné radosti. Kromě toho byste se mohli dočkat i milých dárků ze strany blízkých i vzdálených lidí. Zkuste soutěžit s nějakým časopisem o novou ledničku nebo kosmetický balíček. Máte šanci vyhrát.

LEV

V zaměstnání to zrovna neklape podle vašich představ a zatím není ve vašich silách podniknout něco významnějšího. Navíc ani kolegové nejeví zájem o spolupráci. Seberealizace se tedy moc nedočkáte, zato ale máte konečně čas na svůj protějšek a rodinu. V milostném životě byste měli být tento týden spokojeni, prožijete hezké chvíle.

PANNA

Lidé v blízkém okolí vás v těchto dnech překvapují zvláštním chováním a marně si lámete hlavu, co jste jim provedli. Nejspíš jim jen něco přeletělo přes nos a mají vlastní starosti, než že by na vás byli z nějakého důvodu naštvaní. Opatrně se zeptejte, co se přihodilo, a nabídněte porozumění a pomocnou ruku.  

VÁHY

Práce vás baví a nacházíte v ní prostor pro vlastní iniciativu a tvůrčí potenciál. Jste šťastní, když můžete do pracovní rutiny zapojit osobní nápady a rozhodovat o důležitých krocích. Společenský život teď stojí trochu stranou, a tak si ve volném čase neužijete příliš mnoho zábavy. Zato máte příležitost trávit hezké chvíle s rodinou.

ŠTÍR

Zdá se, že vás ovládá slepá zamilovanost a nejste schopni rozumného zamyšlení nad tím, zda má nový vztah dlouhodobou perspektivu. To poznáte až časem, až prvotní nadšení vyprchá. Dejte jen pozor, ať v milostném opojení nečiníte rozhodnutí, kterých byste mohli později litovat.  Rozhodně byste partnera neměli finančně sponzorovat.

STŘELEC

Jste nabiti tvůrčí energií a můžete ji náležitě využít v práci i v osobní tvorbě jen tak pro radost. Hvězdy přejí mileneckým vztahům, společná procházka po romantických místech a večeře při svíčkách je pro vás tento týden jako stvořená. Do řešení finančních záležitostí se ale nepouštějte, to přenechejte povolanějším lidem.

KOZOROH

Vaše osobní ambice teď nejsou tak důležité a svou pozornost orientujete zejména na pomoc druhým. Vděčnost okolí je pro vás důležitější než dosažení prestižního postavení. Možná se budete angažovat také ve veřejném životě a obecní politice. Zajímáte se o kvalitu životního prostředí ve svém bydlišti a jste ochotni pro ni něco udělat.

VODNÁŘ

V tomto týdnu byste měli být spokojeni zejména se svým profesním vývojem. Ukazuje se, že vytyčený směr je v souladu s vaším nadáním a možnostmi. Máte také štěstí na dobré kontakty, které vám v kariéře mohou pomoci. Občas byste se ale měli ukázat i doma a dát svým blízkým najevo, že jsou pro vás důležitější než kariéra.

RYBY

V těchto dnech jste trochu podráždění, psychika není zrovna nejsilnější. Každá maličkost vás rozlítostní, každý drobný neúspěch vám srazí sebevědomí k bodu nula. Přitom se vám ale daří, aniž vyvíjíte velkou námahu. Práce vám jde rychle od ruky a přejí vám šťastné shody okolností. Potíže by měly zmizet tak rychle, jak se objeví.

 

www.astroporadna.com


14.6.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 14.6. do 20.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 14.6.2010 7:49

nevím nevím

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146263.
Archiv anket.