Reklama: Moderní tapety na zeď a povlečeníModerní vliesové tapety IMPOL TRADE 

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červenec. Týden od 26. 7. do 1. 8.

Horoskop na červenec. Týden od 26. 7. do 1. 8.

Opozice Marsu s Uranem může přinést vyostření válečných konfliktů ve světě a také zvýšenou nehodovost na silnicích. Při cestách se vyplatí opatrnost. Zejména začátek týdne může být psychicky náročnější, o víkendu by mělo přijít uvolnění.

BERAN

Necháváte věcem volný průběh a spoléháte, že všechno nějak dopadne. Okolnosti ale vždycky nehrají ve váš prospěch a měli byste zapojit i vlastní úsilí, abyste jejich chod pozměnili. Je to ve vaší moci, musíte jen překonat lenost. O víkendu byste mohli udělat něco pro své zdraví a vyrazit za sportem. Vhodná je cyklistika.

BÝK

Počátkem týdne se můžete cítit citově rozpolcení, ale postupně se to zlepší. Protějšek je k vám velmi pozorný a vytuší vaši náladu. Je dost možné, že vám nečekaně splní tajné přání, které jste nevyslovili. To vás k němu ještě více připoutá a zbaví vnitřních pochyb. Víkend byste měli strávit romanticky. Naplánujte si chvíle ve dvou.

BLÍŽENCI

Necítíte se ve své kůži a všechno vám padá z rukou. Připadá vám, že všechno zmotáte na nejhorší možnou míru. V práci přichází jedna jobovka za druhou a doma se hádáte pro maličkosti. Chtělo by to pauzu a odpočinek. Poslední dobou je toho na vás moc a psychika přestává zvládat. Potřebujete být chvíli jen sami se sebou.

RAK

Nic zvláštního se v těchto dnech neodehrává, až se chvílemi nudíte. Na druhou stranu jste rádi, že máte klid a nemusíte řešit nic významného. Možná se na vás obrátí někdo z přátel s prosbou o pomoc a radu, což nikdy neumíte odmítnout. Když tak posloucháte problematické příběhy druhých lidí, vážíte si vlastního klidu a stability.

LEV

Zdá se, že žijete jen svou prací a usilujete o kariérní postup. V těchto dnech se vám může docela dařit, snaha se vyplatí. Rodinný život se ale dostává na vedlejší kolej a může se zde vynořit problém, jehož váhu si v samém pracovním zápalu ani neuvědomíte. Členům rodiny proto buďte na blízku, i když máte spoustu vlastních zájmů.

PANNA

Venuše prochází vaším znamením a dodává vám přitažlivé osobní vyzařování. Na první pohled jste lidem sympatičtí a rádi se s vámi dají do řeči. To je dobré pro navázání nových kontaktů a je tu i možnost nového milostného vztahu. Kouzla osobnosti ale můžete využít i v práci, zejména pokud jednáte s obchodními partnery.

VÁHY

V obchodních záležitostech vám přeje štěstí a můžete uzavřít výhodné smlouvy. Zato v osobním životě něco hapruje a nedokážete to přesně pojmenovat. Jen cítíte, že něco už není takové, jako bývalo dříve. Měli byste proto na svém vztahu zapracovat a pokusit se o jeho oživení. Společná večeře nebo výlet udělají svoje.

ŠTÍR

Pořád na něco čekáte a zdá se vám, že se nikdy nedočkáte. Zázraky se nedějí, ale pokud jste vyvinuli poctivé úsilí a nyní čekáte na jeho zhodnocení, mohli byste se nakonec něčeho kloudného dočkat. Chce to ale zapojit iniciativu a průbojnost. Měli byste na sebe důrazněji upozornit, přestože to zrovna nemáte v povaze.

STŘELEC

Střelci jsou občas střelení a pouštějí se do bláznivých dobrodružství, jejichž konce bývají různorodé a nevyzpytatelné. Jedno z těchto období zrovna prožíváte a není jisté, jakým směrem se vaše plány nakonec stočí. Rozhodnutí měníte ze dne na den a vaše okolí je dokonale zmatené. Nikdo neví, co má od vás čekat.

KOZOROH

K pracovním záležitostem přistupujete s chladnou hlavou a nenecháte se rozhodit citovým vydíráním. Kdokoli se pokusí o manipulaci, narazí na tvrdou zeď vaší chladné logiky. Na druhé straně ale nepůsobíte zase tak studeně – Venuše v trigonu na vaše znamení vám dodává milé vystupování a přátelskou komunikaci.

VODNÁŘ

Můžete si dopřát trochu zábavy a strávit veselý večer s partou přátel. V práci se nerýsují žádné zvláštní problémy a doma je také klid, nic vás tudíž nemusí psychicky zatěžovat. O víkendu se zaměřte na své koníčky a pusťte se do činností, které jste si dlouho plánovali. Vhodné jsou také práce na chatě nebo úpravy v domácnosti.

RYBY

Někdy vám připadá, že jsou sny zajímavější a příjemnější než realita. Jsou-li vaše všední dny příliš nudné a šedivé, budete do světa snů utíkat o to více. Měli byste rozvíjet koníčky, které vaši rutinu oživí, nebo se porozhlédnout po kreativnějším zaměstnání. Když už nic jiného, měli byste se víc pohybovat ve společnosti druhých lidí.  

 

www.astroporadna.com


26.7.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 26. 7. do 1. 8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 26.7.2010 8:31

já a nuda jo????smajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 78302.
Archiv anket.