Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červenec. Týden od 26. 7. do 1. 8.

Horoskop na červenec. Týden od 26. 7. do 1. 8.

Opozice Marsu s Uranem může přinést vyostření válečných konfliktů ve světě a také zvýšenou nehodovost na silnicích. Při cestách se vyplatí opatrnost. Zejména začátek týdne může být psychicky náročnější, o víkendu by mělo přijít uvolnění.

BERAN

Necháváte věcem volný průběh a spoléháte, že všechno nějak dopadne. Okolnosti ale vždycky nehrají ve váš prospěch a měli byste zapojit i vlastní úsilí, abyste jejich chod pozměnili. Je to ve vaší moci, musíte jen překonat lenost. O víkendu byste mohli udělat něco pro své zdraví a vyrazit za sportem. Vhodná je cyklistika.

BÝK

Počátkem týdne se můžete cítit citově rozpolcení, ale postupně se to zlepší. Protějšek je k vám velmi pozorný a vytuší vaši náladu. Je dost možné, že vám nečekaně splní tajné přání, které jste nevyslovili. To vás k němu ještě více připoutá a zbaví vnitřních pochyb. Víkend byste měli strávit romanticky. Naplánujte si chvíle ve dvou.

BLÍŽENCI

Necítíte se ve své kůži a všechno vám padá z rukou. Připadá vám, že všechno zmotáte na nejhorší možnou míru. V práci přichází jedna jobovka za druhou a doma se hádáte pro maličkosti. Chtělo by to pauzu a odpočinek. Poslední dobou je toho na vás moc a psychika přestává zvládat. Potřebujete být chvíli jen sami se sebou.

RAK

Nic zvláštního se v těchto dnech neodehrává, až se chvílemi nudíte. Na druhou stranu jste rádi, že máte klid a nemusíte řešit nic významného. Možná se na vás obrátí někdo z přátel s prosbou o pomoc a radu, což nikdy neumíte odmítnout. Když tak posloucháte problematické příběhy druhých lidí, vážíte si vlastního klidu a stability.

LEV

Zdá se, že žijete jen svou prací a usilujete o kariérní postup. V těchto dnech se vám může docela dařit, snaha se vyplatí. Rodinný život se ale dostává na vedlejší kolej a může se zde vynořit problém, jehož váhu si v samém pracovním zápalu ani neuvědomíte. Členům rodiny proto buďte na blízku, i když máte spoustu vlastních zájmů.

PANNA

Venuše prochází vaším znamením a dodává vám přitažlivé osobní vyzařování. Na první pohled jste lidem sympatičtí a rádi se s vámi dají do řeči. To je dobré pro navázání nových kontaktů a je tu i možnost nového milostného vztahu. Kouzla osobnosti ale můžete využít i v práci, zejména pokud jednáte s obchodními partnery.

VÁHY

V obchodních záležitostech vám přeje štěstí a můžete uzavřít výhodné smlouvy. Zato v osobním životě něco hapruje a nedokážete to přesně pojmenovat. Jen cítíte, že něco už není takové, jako bývalo dříve. Měli byste proto na svém vztahu zapracovat a pokusit se o jeho oživení. Společná večeře nebo výlet udělají svoje.

ŠTÍR

Pořád na něco čekáte a zdá se vám, že se nikdy nedočkáte. Zázraky se nedějí, ale pokud jste vyvinuli poctivé úsilí a nyní čekáte na jeho zhodnocení, mohli byste se nakonec něčeho kloudného dočkat. Chce to ale zapojit iniciativu a průbojnost. Měli byste na sebe důrazněji upozornit, přestože to zrovna nemáte v povaze.

STŘELEC

Střelci jsou občas střelení a pouštějí se do bláznivých dobrodružství, jejichž konce bývají různorodé a nevyzpytatelné. Jedno z těchto období zrovna prožíváte a není jisté, jakým směrem se vaše plány nakonec stočí. Rozhodnutí měníte ze dne na den a vaše okolí je dokonale zmatené. Nikdo neví, co má od vás čekat.

KOZOROH

K pracovním záležitostem přistupujete s chladnou hlavou a nenecháte se rozhodit citovým vydíráním. Kdokoli se pokusí o manipulaci, narazí na tvrdou zeď vaší chladné logiky. Na druhé straně ale nepůsobíte zase tak studeně – Venuše v trigonu na vaše znamení vám dodává milé vystupování a přátelskou komunikaci.

VODNÁŘ

Můžete si dopřát trochu zábavy a strávit veselý večer s partou přátel. V práci se nerýsují žádné zvláštní problémy a doma je také klid, nic vás tudíž nemusí psychicky zatěžovat. O víkendu se zaměřte na své koníčky a pusťte se do činností, které jste si dlouho plánovali. Vhodné jsou také práce na chatě nebo úpravy v domácnosti.

RYBY

Někdy vám připadá, že jsou sny zajímavější a příjemnější než realita. Jsou-li vaše všední dny příliš nudné a šedivé, budete do světa snů utíkat o to více. Měli byste rozvíjet koníčky, které vaši rutinu oživí, nebo se porozhlédnout po kreativnějším zaměstnání. Když už nic jiného, měli byste se víc pohybovat ve společnosti druhých lidí.  

 

www.astroporadna.com


26.7.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 26. 7. do 1. 8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 26.7.2010 8:31

já a nuda jo????smajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146972.
Archiv anket.