Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na srpen. Týden od 23.8. do 29.8.

Horoskop na srpen. Týden od 23.8. do 29.8.

Slunce se posouvá do Panny a stojí v pěkném trigonu na Pluto v Kozorohu. To posiluje vůli a energii zejména u lidí narozených v zemských znameních. Přáno je lidem ve vyšším postavení, politikům, manažerům a vedoucím všeho druhu.

BERAN

Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Hrozí konflikty s nadřízenými a pokles sebevědomí. Aspoň o víkendu si trochu odpočiňte.

BÝK

Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.

BLÍŽENCI

Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly a převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak hrozí, že se celý týden nebudete moci věnovat ničemu jinému než práci. Myslete také na svůj osobní život a rozvíjejte vztahy.

RAK

Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Držte se proto zpátky a dejte na rady zkušených. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh a netlačte na pilu. Všechno přijde v pravý čas.

LEV

Pro tento týden je na nebi konstelace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.

PANNA

Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat více jasno ve svých postojích.

VÁHY

Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Poraďte se o tom s přáteli, budou vám umět pomoci.

ŠTÍR

V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.

STŘELEC

I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Pokud se chcete s někým seznámit, vyrazte do společnosti ve čtvrtek nebo v pátek večer. V práci nepřepínejte síly, vaše energie je slabší. Jinak se není třeba ničeho obávat.

KOZOROH

Zřejmě nejste zcela spokojeni se svým současným životním stylem, a tak se v myšlenkách často vracíte do minulosti. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně to ale vnímáte zkresleně. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. Možná byste měli méně pracovat...

VODNÁŘ

Nejste zvyklí prosazovat vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že na to máte právo.

RYBY

Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Důchodové připojištění může jít k šípku, peníze navíc raději využijete na současné radovánky. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra. Protějšek vám to možná vyčítá, ale odchází s nepořízenou.

 

www.astroporadna.com


23.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 23.8. do 29.8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127252.
Archiv anket.