Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Jak končívají letní lásky

Jak končívají letní lásky

Léto se nám pomaličku chýlí k podzimu a my opálené (možná i dopálené) přemýšlíme a vzpomínáme, co nám zase přineslo. Léto je období, kdy mnohem snázeji navazujeme kontakty, častěji se stýkáme s přáteli, ale i vyrážíme na dovolené a takzvané “dámské jízdy“, během nichž se snažíme načerpat vzrušující zážitky. Podle astrologie je léto obdobím, kdy snadněji propadáme emocím, rychleji se zamilováváme a podléháme momentálním impulzům. Koneckonců dává to i logiku, v zimě nás asi nenapadne lehnout si s krásným neznámým na mez a pozorovat hvězdy a zřejmě by se to ani technicky nemohlo zvrhnout v něco více než ve společné drkotání zubů.

No jo, jenže my se v létě krásně zamilujeme i do pohledného černošského barmana na dovolené a zbytek prázdnin provzdycháme steskem, proč se Romualdo neozve.

Užívat si je jedna věc, navázat fungující vztah druhá. Zatímco v jiných ročních obdobích postupujeme pomaličku, oťukáváme se a naši vyvolení se něco naběhají, než dojde do finále, v létě se lehčeji necháme přemluvit a často potom litujeme. Většina z nás si zkrátka společnou intimitu spojuje se vztahem. Sotva se políbíme, už máme v duchu scénář dalšího vývoje vztahu, sex je pro nás závazkem, že daný muž je odteď zcela náš, a když ne zcela, tak alespoň tak, že se stáváme součástí jeho tajných snů a přání.

letní láskyU mužů to kupodivu funguje naprosto opačně, intimita a sex jsou pro ně hezkou tečkou za úspěšným lovem, a čím méně se museli snažit nás získat, tím snadněji na nás zapomenou. Toto samozřejmě platí celoročně a my to tak nějak už víme, koneckonců jsme velké holky, jenže ono to léto svádí…

Možná jsme si toto léto užily v klidu, držely emoce na uzdě, nebo jsme nikoho zajímavého nepotkaly, ani potkat nechtěly, protože fungující vztah máme. Třeba jsme dokonce potkaly toho pravého a jsme s ním. Ale možná, že právě teď sedíme s haldou mokrých kapesníčků a daly bychom duši za to, aby se Romualdo ozval.

Co s tím? Na moralizování je pozdě a lítost je zbytečná. Stalo se? Stalo. Svět nespadne, i když to teď tak vypadá. Je potřeba na tom najít to hezké. Získaly jsme zkušenost a jednou na ni budeme s úsměvem vzpomínat. Teď se v klidu vyplačte, schovejte jeho fotku, ať vás nedráždí, a zkuste se co nejvíce zabavit činnostmi, u kterých se nedá přemýšlet. Osobně doporučuji sport,  ideálně box, můžete si místo pytle představovat Romualda a navíc vám fantasticky zpevní zadek i sebevědomí.

Pokud jste se nezamilovaly do Romualda, ale do Kuby, který bydlí jen o pár kilometrů od Vás, je tu dokonce šance, že ho opravdu získáte, i když si on myslel, že jste jen flirt. Jak? Přeci tak, jak to dělají muži: nenadbíhejte mu, buďte svá, občas se vyskytněte na akci mezi společnými kamarády a tvařte se, že vám na něm záleží asi stejně jako na klokanech v Austrálii, uvidíte, jak najednou znejistí a pokusí se situaci přezkoumat.

Muži jsou totiž velmi ješitní. Jakmile mají pocit, že Vás opustili a vy na ně myslíte se zoufalým steskem, jsou spokojení. Když zjistí, že jste spokojené i bez nich, velmi často ve Vás zase spatří výzvu. Takže promyšlenému lovu zdar, slzavému údolí konec a šťastným vztahům hurá!

 

Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové.


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí a čtvrtek můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na  www.vykladzive.cz

 

Zuzana


6.9.2010   Rubrika: Život a vztahy   |   Komentářů 10   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak končívají letní lásky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
mashanka
mashanka - 8.9.2010 22:50

Jak končí ? V lepším případě na podzim na infekčním

 
dadka
dadka - 6.9.2010 20:22

Letní lásky mohou skončit i na kožním oddělení.

 
orinka
orinka - 6.9.2010 18:45

majucha: však kvůli tomu ty prázdniny byly, aby se člověk zamiloval a měl co vykládat ve škole.smajlik - 16

 
Kočkomilka
Kočkomilka - 6.9.2010 16:13

Tak já asi zlomila srdce v 19ti jednomu východnímu Němci, který za mnou dokonce lezl do pokoje po střeše a já mu zavřela okno! V té době jsem i byla schopná plynnou němčinou vysvětlit,že ho jednak nechci a taky že spím s rodiči.Dneska bych tak akorát řekla:pojď sem ty kluku německá...smajlik - 68 jenže teď by mě zase nechtěl onsmajlik - 11

 
Nika1
Nika1 - 6.9.2010 15:32

Hm, a já po létě, kdy mě bylo 20 měla zlomený srdce a samovolný potrat. Radši nebudu vysvětlovat. Ale na letní lásku nemám moc dobrý vzpomínky. Na jiné ano smajlik - 43.

 
Linda
Linda - 6.9.2010 14:46

...hmm taky muzou skoncit 9ti mesícní virózou smajlik - 34

 
štoudev
štoudev - 6.9.2010 13:37

Z každého tábora jsem se vracela zabouchnutá až po uši smajlik - 68. Ale tehdy to nikdy nedošlo dál, než k suchý puse smajlik - 16.

 
babkatapka
babkatapka - 6.9.2010 13:22

Taky na jednu, dvě vzpomínám, bylo to krásné a byli jsme mladí.......ale všechno pominulo hlavně že nám zůstaly vzpomínky,
VZPOMÍNKA JE JEDINÝ RÁJ, ZE KTERÉHO NEMŮŽEME BÝT VYHNÁNÍ!!

 
máša h.
máša h. - 6.9.2010 13:14

Almega: vzpomínají na pohlednou Češkusmajlik - 54

 
Almega
Almega - 6.9.2010 11:11

Jj,kdysi jsem si užila s pohlednými Bulhary-bylo to pěkné zpestření pobytu u moře...(kdysi ještě za komunistů...).Občas si říkám,co asi dělají dnes,už to budou asi dědové....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 146505.
Archiv anket.