Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Ano? Ne? Naučte se věštit.

Ano? Ne? Naučte se věštit.

Každý z nás alespoň jednou v životě zatoužil znát svojí budoucnost. Vědět, jak dopadne zkouška, zda bude úspěšný, zda zavolá partner a vůbec jak dopadne to či ono. 

Pokud máte dost času na řešení vašeho problému, můžete se poradit s jakýmkoliv odborníkem. Třeba s kartářkou, astrologem, vědmou či jakýmkoliv jiným věštcem. Ale co když ten čas a možnost není? Mám pro vás jednoduchou radu. Poradím vám věštecké metody pro úplné laiky, které opravdu zvládne každý.

Věštby, kdy zjišťujeme pomocí otázek odpovědi ANO - NE, bývají těmi nejjednoduššími a často také nejsprávnějšími. Tak proč si z toho neudělat menší rituál? Stačí Vám jedna mince jakékoliv hodnoty, 2 karty- srdcové a žaludské eso nebo dva kameny stejné velikosti nebo čirý křišťál a černý Onyx.

ano? ne?Ať už jste si vybrali minci, karty nebo kameny, musíte je vše nejprve očistit od všech energií, které předměty za svůj život stihly na sebe nachytat. Kameny a minci umyjeme ve slané vodě, pak opláchneme proudem čisté vody, karty dáme do krabice (jakékoliv) a zasypeme je kuchyňskou solí. Necháme je přes noc, ráno je vyndáme, sůl vysypeme do odpadu a spláchneme vodou. Každý předmět protáhneme nad plamenem svíce a dáme je vysvítit při úplňku. Předměty dáme do koženého sáčku přiměřené velikosti.

Před každou otázkou vezměte předměty a chvíli je podržte mezi dlaněmi vytvarovanými do misky. Mezi tím se soustřeďte na otázku. Musíte se odprostit od všech ostatních myšlenek a otázka musí být co nejjednodušší a jasná. Po té dáme předměty zpět do sáčku a znovu položíme otázku. Vytáhneme jeden předmět( minci si dáme na hřbet ruky a platí vrchní strana.)

ANO- mince HLAVA, SRDCOVÉ ESO, KŘIŠŤÁL

NE- mince OREL, ŽALUDSKÉ ESO, ONYX.

 

Přeji vám mnoho úspěchů Vaše Wargana.

Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové.


 

Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí a čtvrtek můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K. Fialové


11.10.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Ano? Ne? Naučte se věštit.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kreditka
kreditka - 15.12.2010 20:52

Co mě čeká v lásce v roku 2011.nar. 8.7.1968 Ingrid smajlik - 69

 
PEGG
PEGG - 12.10.2010 9:36

Jé, holky, vy jste hotové vědmy. smajlik - 47smajlik - 61

 
babkatapka
babkatapka - 11.10.2010 16:02

mě stačí kyvadélko, které mi prozradí, jestli je špatná voda, (vyměnit filtr!)nebo nějaké jídlo, nebo prášek, který bych neměla brát.smajlik - 68

 
Vikina
Vikina - 11.10.2010 11:44

Almega: my jsme používali knihu mrtvého autora se zastrčeným klíčem, když se obracela doleva NE doprava ANO smajlik - 68

 
Almega
Almega - 11.10.2010 8:55

Zbytečně složité....Už jako holka jsem se ptala pomocí prstenu zavěšeného na mém vlasu (měla jsem a mám vždy delší vlasy) .Na čtvrtce jsem nakreslila kruh přeškrtnutý 2 -ma navzájem kolmými přímkami,svisle bylo ano,vodorovně ne.No a podle toho,jak se prsten kýval,tak mi to odpovídalo....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127252.
Archiv anket.