Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na leden. Týden od 10. do 16.1.

Horoskop na leden. Týden od 10. do 16.1.

Venuše ve Střelci přeje cestování a rozvoji vztahů s cizinci. Pokud se vám nechce nikam cestovat a nečekáte ani žádnou zahraniční návštěvu, mohli byste se aspoň zaměřit na studium cizích jazyků. Citliví lidé by se neměli psychicky vyčerpávat, zejména počátkem týdne mohou být oslabeni.

BERAN

V práci jste pilní jako včeličky a nedopřejete si oddechu. Navíc vás povzbuzují vaše pracovní výsledky, které jsou víc než dobré, a kdybyste mohli, tak na pracovišti i přespáváte. Dělá vám dobře, že je vaše přítomnost ve firmě nezbytná, a jste schopni přicházet s neotřelými nápady, jak ušetřit firemní výdaje.

BÝK

Máte romantickou náladu a chvílemi jste tak zasnění, že snadno vrazíte do pouliční lampy. V hlavě se vám rojí tak barvité příběhy, že kdybyste je hodili na papír, jsou z vás světově uznávaní romanopisci. Na domácí půdě může být tento týden trochu dusno, protože vás zřejmě přitahuje někdo na vašem pracovišti.

BLÍŽENCI

Život se vám rozjel takovou rychlostí, že si nestačíte uvědomit, kam se to vlastně řítíte. Jeden zážitek střídá druhý a pokud vám váš životní styl připadal do této doby nudný a fádní, nyní si to vynahradíte. V tomto týdnu můžete vyzkoušet věci, kterých jste se až dosud obávali, nebo znenadání porušit svá nejpevnější předsevzetí.

RAK

V práci se můžete posunout o notný kus dopředu. Posílíte své postavení a autoritu. Cítíte-li se nevyužitě, můžete založit zájmový kroužek nebo jen sdružit lidi s podobnými koníčky. V tomto týdnu se dokážete silně napojit na svého partnera a skoro mu číst myšlenky. Můžete zkusit štěstí v loterii, vsaďte čísla, která vás napadnou jako první.

LEV

Je-li ve vaší minulosti něco, co vnímáte jako své osobní selhání (nedokončená škola, nedostatečný postup v práci), vrátí se vám to v tomto týdnu jako neodbytná noční můra. Zvítězíte nad ní, pokud zůstanete nad věcí a racionálně si vysvětlíte, že ambice nejsou v životě prioritou a jejich naplnění vám štěstí nezaručí.

PANNA

Ve společnosti nejste tento týden zrovna dárečkem. Na každém člověku najdete nějakou chybu, kterou momentálně nejste ochotni tolerovat, a vyvoláváte hádky. Navíc se ve všem chcete angažovat a do všeho mluvit, což vám na popularitě také nepřidá. Veřejně činné osoby by měly dávat pozor, aby se nezkompromitovaly.

VÁHY

Nechcete se do ničeho zaplést, a tak vyčkáváte v ústraní a snažíte se příliš neprojevovat. Možná před okolím něco tajíte a obáváte se, že se to provalí. A jak to bývá, tajemství je možné udržet jen za předpokladu, že o něm ví jediná osoba, tedy vy sami. Někdo vás možná přiměje k tomu, abyste mu vyprávěli o své dávné minulosti.

ŠTÍR

Můžete najít vyvážený poměr mezi svým zaměstnáním a volným časem. V práci poznáte hranici, za kterou nepůjdete, ani kdyby vám nabízeli více peněz a větší prestiž. Uvědomujete si, že život není jen o dřině, a odmítáte se strhat. Potřebujete víc prožívat než přežívat, a tento týden byste měli poznat, jak na to.

STŘELEC

Počátkem týdne vám může zakolísat sebevědomí. Někdo se naveze do vaší rodiny nebo bude kritizovat váš vzhled. Podobné narážky budete vnímat jako nemístné a nespravedlivé, zároveň ale nebudete natolik duchapřítomní, abyste se jim briskně ubránili. Nejlépe uděláte, když si je nebudete brát k srdci, a zapomenete na ně.

KOZOROH

Čeká vás se sourozenci či příbuznými, se kterými byste si měli vyjasnit majetkové poměry v rodině. Přečtěte si v zákoníku, jaká máte práva, a nenechte se přimět k podepsání smluv, které jsou pro vás nevýhodné. Pokud zamýšlíte v blízké době vstoupit do vztahu manželského, popřemýšlejte nad uzavřením manželské smlouvy.

VODNÁŘ

Všechno víte, všechno znáte a jste ta nejpovolanější osoba, která by měla vládnout na domácí půdě. Aspoň podle vašeho názoru. Vykonáváte všechny domácí práce sami, protože to podle vás jiní tak dobře neumějí. Není důvod ke dřině ani k perfekcionismu. Zapřáhněte ostatní členy rodiny, ať také přidají ruku k dílu.

RYBY

Máte silný pocit uspokojení, když přijdete na kloub nějaké záhadě, nebo když se vám podaří dostat druhého člověka tam, kde ho chcete mít. V tomto týdnu vidíte lidem do karet a snadno odhadnete jejich myšlenky. Chvílemi můžete mít tendenci toho využít a manipulovat jimi. Pokuste se tohle pokušení zaplašit a nechte zvítězit morálku.

 

 

www.astroporadna.com

 


10.1.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na leden. Týden od 10. do 16.1.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127751.
Archiv anket.