Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na únor. Týden od 7. do 13.2.

Horoskop na únor. Týden od 7. do 13.2.

Konjunkce Slunce s Marsem pokračuje a udržuje bojovnou náladu. Soutěživost projeví hlavně lidé narození ve vzdušných a ohnivých znameních, kteří se také snáze prosadí. Venuše v konjunkci s Plutem varuje před manipulací ve vztazích, je třeba větší tolerance.

BERAN

Nejste-li spokojeni v práci a každý den si na ni jenom stěžujete, oprašte životopis a začněte odpovídat na inzeráty. Jenom vy můžete se svou situací něco udělat, máte to ve vlastních rukou. Nečekejte zázraky z nebe – pokud potřebujete změnu, vykročte za ní. V lásce to tentokrát trochu skřípe, oba chcete být na koni a o všem rozhodovat.

BÝK

Vaše energie je posílena a v práci se vám poměrně daří, přesto pociťujete vnitřní napětí. Jako byste si nebyli jisti sami sebou, vlastním úsudkem, vlastními schopnostmi. Potřebujete neustálé povzbuzování a hodně chvály. Nakonec ale pochopíte, že je nejlepší spoléhat se jen na sebe. Kolegové v práci mohou totiž snadno zklamat.

BLÍŽENCI

Držte se hesla, že všechno má svůj čas, a trpělivě vyčkejte na svou příležitost. Když něco nejde hned teď, nezoufejte. Však ono to půjde zítra nebo za měsíc. Trpělivost vám sice není vlastní, ale tentokrát byste ji v sobě měli probudit. V zaměstnání vám jdou úkoly rychle od ruky, neměli byste se však snažit o nadlidské výkony.

RAK

Čeká vás nelehké rozhodování, které rozhodne o vaší pracovní budoucnosti. Možná se budete muset něčeho starého vzdát, abyste něco nového získali. Dost záleží na vašich prioritách, ale mějte na paměti, že stagnace není uspokojivý stav. Jděte kupředu a snažte se z nových příležitostí vytřískat co nejvíce výhod.

LEV

Otevírají se vám nové profesní možnosti a tvůrčích nápadů máte přehršel. To je dobrý výchozí bod pro výrazný posun v kariéře. Konečně nacházíte činnosti, v nichž se můžete lépe realizovat. Vaše práce by měla být spojena s vyššími ideály. V jádru chcete pomáhat světu a obhajovat čest a spravedlnost. Dostáváte k tomu příležitost.

PANNA

Vaše vztahy jsou pevné a zejména v milostných záležitostech vám přeje štěstí. Rozvíjejte zejména vazby založené na přátelství a ochotě druhému pomáhat. V tomto týdnu byste proto měli dosáhnout pocitu hlubší vzájemnosti a oddanosti v dlouhodobém partnerství. Dobře byste měli vycházet i s kolegy v práci a sousedy.

VÁHY

Tento týden vám všechno klape v práci a máte hodně duševní energie. Ze slovních konfliktů vycházíte vítězně a nahromaděná práce vás neděsí. V citové oblasti ale trochu tápete. Okolí na vás vyvíjí tlak, abyste projevili větší empatii a citlivost, vy ale v těchto dnech zapojujete hlavně mozek, zatímco emoce zůstávají u ledu.

ŠTÍR

Prožíváte lenivé období, které pro vaše znamení není typické. Často si proto nicnedělání vyčítáte a chcete se za každou cenu dokopat k nějaké smysluplné aktivitě. Nakonec ale všechno vzdáte, ostatně v těchto dnech se vám nic pořádně ani nedaří. Dopřejte si tedy trochu odpočinku a meditujte. Je vhodná doba k zamyšlení nad dosavadním životem.

STŘELEC

Zkontrolujte kalendář, zda jste nezapomněli popřát někomu k narozeninám. Máte v hlavě tisíc různorodých záležitostí a někdo z blízkých by se mohl cítit uražen, že zrovna nemyslíte právě na něj. Zaneprázdněnost vám nicméně vyhovuje, protože vás drží neustále ve střehu, procvičuje vám mozek a udržuje vás i v dobré fyzické kondici.

KOZOROH

Venuše ve vašem znamení přeje mezilidským vztahům. Dokážete s každým vyjít po dobrém a s mnoha lidmi cítíte duševní spříznění. V lásce by mělo všechno klapat podle vašich představ. V oblasti pracovní je ale na místě větší zodpovědnost. Tentokrát nestačí šikovná slova, vyžadují se činy a výsledky. Nikoho neukecáte.

VODNÁŘ

Jste neustále v pohybu a musíte se přizpůsobovat novým okolnostem. To pro vás může znamenat zvýšený stres, raději byste zůstali v zajeté rutině, která představuje jistotu a bezpečí. Současné výzvy vás ale psychicky posílí, dokážete si, že můžete zvládnout mnohem víc, než jste mysleli. Vyjdete z toho s lepším sebevědomím.

RYBY

Máte možnost postoupit ve své životní dráze a naplnit něco ze svých snů, ale nemějte přílišná očekávání. Navíc budete muset slevit ze svého ega a zapojit vlastní úsilí, abyste vykročili z bodu, na němž stojíte teď. Svou práci i způsob uvažování podrobte sebekritice a zkuste ze sebe vyždímat to nejlepší. Občas si berte k srdci i to, co říkají druzí.

 

www.astroporadna.com


7.2.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na únor. Týden od 7. do 13.2.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 7.2.2011 13:30

Anizhor: smajlik - 61děkuji, svým způsobem mi to opravdu vyšlo.......smajlik - 47hlavně ten soud.....to jsem za to moc ráda, že bylo vyhověno mým námitkám, hlavně kvůli holkámsmajlik - 47smajlik - 77aspoň si ho řádně užijousmajlik - 43

 
Anizhor
Anizhor - 7.2.2011 9:18

smajlik - 45Přeji ti,aby všechno dobře dopadlosmajlik - 45obrázek - a24(2).gif

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 7.2.2011 8:49

Mno, tak uvidím za chvilku....mám stání ohledně dětí-mění se styk s otcem, tak doufám, že to bude ve prospěch dětí a né otce, který si určuje hodinu divným způsobem a u toho brečí, žen je nemůže často vidětsmajlik - 55 a pak mám lítání ohledně dávek, takže opravdu lítačka..tak jen doufám, že to sebevědomí mi to zvedne......čili neustálý pohyb, okolnosti, stres....nic nového pod sluncem už od novýho roku

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 148385.
Archiv anket.